Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #376
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    flopi raise ja turni potbet on tugevus reeglina mitte bluff, vastane tundub ka ei ole just suvaline NL5 lambifish kes anypairiga bustoks läheb.
    Igalühel oma nägemus asjadest, mina oleks seal teistmoodi mänginud. Kui Nozzu coach ütleb et nii on okei siis on okei ja lasku samamoodi edasi.

    e: tegelt ma vaatasin eile unise peaga kätt valesti ja mõtlesin, et pokerph3n7om bet-callis flopi, aga turnis oleks ikka vähem pannud
    Last edited by Maxi; 29.12.11, 11:17.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #377
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      flopi raise ja turni potbet on tugevus reeglina mitte bluff, vastane tundub ka ei ole just suvaline NL5 lambifish kes anypairiga bustoks läheb.
      Igalühel oma nägemus asjadest, mina oleks seal teistmoodi mänginud. Kui Nozzu coach ütleb et nii on okei siis on okei ja lasku samamoodi edasi.

      e: tegelt ma vaatasin eile unise peaga kätt valesti ja mõtlesin, et pokerph3n7om bet-callis flopi, aga turnis oleks ikka vähem pannud
      Ütlesin, et siin oleks võinud ka vabalt check raisida turni, sest vastane arvatavasti oleks seal ise bettinud 1/2 või 2/3 potist ja selle peale shoveda seal

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #378
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        See tundub kõige mõistlikum gameplan jah

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #379
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Nozzu, on teatud põhjused, miks mõned on NL5 ja mõned NLXXX. Võta seda alati arvesse. Alati!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #380
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ja ka seda, et miks mõned jäävadki nl5 ja teised muudkui ronivad.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #381
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              ise olen üsna kindel (hoian pöialt vähemalt), et Nozzu on järgmisel aastal samaks ajaks kui mitte NLXXX siis vähemalt NL50 kindlalt võitev regular. baas tundub üsna hea all olevat (eriti peale taipupole coachinguid) ja nii palju kui mäletan viimasel ajal mingi 90% päevadest on plusspäevad olnud.

              P.S. Nozzu kui tuled limiitides kiiresti üles, siis NL25 jäta minu lauad puutumata. ei taha et mu bankrolli hävitama hakkaksid :D

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #382
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Pokkerisheriff, Sa ilmud alati välja siis, kui Sind kõige rohkem vaja on. Tänks. Nii nagu teinekord on karm sõna õigel kohal, on mõni teine kord jälle selline positiivne vibe üle kõige.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #383
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  See on NL5, enne tuleks asjad nagu betsizing ja preflop mäng selgeks teha ja alles siis hakkata equity peale mõtlema, Ranka sa mängid liiga kõrget limiiti et aru saada :D

                  antud 44 käes muutis ta oma seti igaljuhul bluffiks
                  Supper! Olen nõus! Aga varakult tuleks juurutada sellised kiiksud küljest ära ja ma keeraks 5NL väga palju käsi «bluffiks». See tähendab, et betiks-betiks-betiks võimalikult tihti for value ja thin value peale ning raise saades foldiksin. Bluffiks jutumärkides kuna mikros callitakse liiga lightilt, kõrgemal oleks see käte bluffiks keeramine.

                  Comment

                  • Remokk
                    Jube Noob
                    • Nov 2011
                    • 171

                    #384
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #385
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Mis sellega?

                      Comment

                      • Remokk
                        Jube Noob
                        • Nov 2011
                        • 171

                        #386
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        tglt tahtsin vastata backdoorsexile a läks nässu vähe.........

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #387
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Supper! Olen nõus! Aga varakult tuleks juurutada sellised kiiksud küljest ära ja ma keeraks 5NL väga palju käsi «bluffiks». See tähendab, et betiks-betiks-betiks võimalikult tihti for value ja thin value peale ning raise saades foldiksin. Bluffiks jutumärkides kuna mikros callitakse liiga lightilt, kõrgemal oleks see käte bluffiks keeramine.
                          Ja kuna dongid igalpool ühesugused, käib see kõigi limiitide kohta.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #388
                            Kuu lukku

                            Niih, täna siis sebisin veel +3.80 eurtsi kokku. Sellega ongi kena panna sellele kuule ja aastale punkt.

                            Pean rahul olema. Te võite naerda või nutta aga see on mul kõigi aegade kõige edukaim kuu. Nii rahalises kui ka selles mõttes, et tänu Taipupolele sai mäng uue hingamise.
                            Tõsi, kõuts ise mu mänguga tõenäeoliselt veel rahul ei ole ning kui hingamisalaste metafooride juurde jääda, siis ilmselt peab seda pigem astmaatiku hingeldamiseks .




                            27 eurtsi + 10 boonuseurtsi polegi minu jaoks paha tulemus. Eriti veel arvestades, et on ju kümmneid tuhandeid mängijaid, kes lõpetasid kuu miinuses.


                            Aastakokkuvõttes olen samuti plussis. Tänu Harryahvena juhtnööridele, nüüd ka graafik:



                            Oeh, aasta pilt pole eriti ilus. Selline swingine värk. Aga noh, ehk õnnestub järgmisel aastal paremini :)

                            Järgmise kuu plaanid:
                            Tuleb laudu juurde võtta ja volüümi tõsta.
                            Õppida, õppida, õppida.
                            Last edited by Nozzu; 29.12.11, 20:58.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #389
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              options - player aliases, ülevalt teed uue aliase ja alt lisad erinevad kasutajad sinna ühe kasutaja alla, siis add player ja siis pärast otsid selle kasutaja ja olemas

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #390
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Nüüd härra, laksi korralikult volüümi. Usu mind kui sa suudad palju mängida siis on ka taipupolel suurem hasart coachimiseks. 6000 kätt kuus on suht huumor ja niiviisi jõuad sa NL50 aastaks 2020 :D. Mida rohkem mängid seda vähem reageerid biitidele ja saad eufooriat võitudest mis on ainult +EV ja igasugune scared money tunne kaob ära (kui NL5 üldse scared money olla saab).
                                Igal õhtul mingi 2h vähemalt pelada annab 500 kätt päeva jooksul ikka, kui nädalavahetusel ka 1000 kätt lasta siis miinimum 4-tabledes on kuskil 15k käe ringis ikka.
                                Niikuinii on varsti: "No money in poker, rake is too high / players too solid" ja kui siit rahalehmast veel viimast tahad võtta siis lükka miski power hit radio tööle ja anna kuuma terve õhtu.

                                Comment

                                Working...