Re: Microob Nozzu päevaraamat
Tänan. Lõpuks ometi minu poolt käed, mis ei saanud hinnangut "jube" :)
A selle "1K käsi korraga" mida Hakkameminema soovitas, tahaks ikkagi ära teha. Kui ma selle, eeldatavalt siis nelja tunnise "maratoniga" kohe NL2-te tagasi ei lenda, võiks sellest saada isegi siuke traditsioon. Ehk siis korra nädalas üks selline tõsisem ponnistus. Sõltuvalt siis laudade arvust 1, 2, või 3K käsi.
Algselt postitas taipupole
Vaata postitust
A selle "1K käsi korraga" mida Hakkameminema soovitas, tahaks ikkagi ära teha. Kui ma selle, eeldatavalt siis nelja tunnise "maratoniga" kohe NL2-te tagasi ei lenda, võiks sellest saada isegi siuke traditsioon. Ehk siis korra nädalas üks selline tõsisem ponnistus. Sõltuvalt siis laudade arvust 1, 2, või 3K käsi.

10
Q
(
Comment