Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #241
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Jah, väga.



    Jah.



    Sa arvutad ja hindad equityt täiesti valesti.
    Call mulle ei meeldi.
    Ok, katsume teha korrektse arvutuse ja vaatame, mis tulemuse saame:

    Algne poti suurus: 1.12+0.25= 1.37
    Peame callima: 0.25
    Lõplik poti suurus: 1.37+0.25= 1.62
    Lõplik poti suurus:meie calli suurus 1.62:0.25 ehk saame oddsid 6:1 ehk siis 14%
    Mis tähendab, et meil peab siin 0.25 callimiseks olema equity vaid 14%. Aga ka kõige hullema tsenaariumi korral, on meie equity siin suurem. Seega ma saan aru, miks sulle call ei meeldi.
    Tuleks raiseda? Samas tõmbe pealt, kui meil ei ole mitte midagi ja ainult üks tänav on veel ees, tundub raise veits ülemängimisena ja call optimaalsena. Ei?
    Last edited by Nozzu; 14.12.11, 13:12.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #242
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Esiteks ei ole poti suurus lõplik, sest üks tänav on veel mängida. Jah?
      Teiseks (ja veel olulisemana): mis on tema range turni panust tehes?

      Pärast neid kahte vastust võid ehk uuesti arvutusteni minna.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #243
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Esiteks ei ole poti suurus lõplik, sest üks tänav on veel mängida. Jah?
        Teiseks (ja veel olulisemana): mis on tema range turni panust tehes?

        Pärast neid kahte vastust võid ehk uuesti arvutusteni minna.
        See, et poti suurus ei ole lõplik, räägib pigem meie kasuks, juhuks kui me peaksime oma rea hittima. Ei?
        Tema range....hmm....väiksed taskupaarid, Tx ja võib-olla ka Kx.

        Ja sellise range vastu on meie equity:

        www.pokerstrategy.com
        Board: KhTh3s3c
        Equity Win Tie
        MP2 18.20% 18.20% 0.00% { AdJc }
        MP3 81.80% 81.80% 0.00% { TT-22, T2s+, ATo, KJo-K2o, QTo, JTo }
        Last edited by Nozzu; 14.12.11, 13:28.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #244
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Esiteks kui sa tõmbad ainult oma Qd, siis see equity jaotus on mõttetu. Teiseks pead sa taas arvestama vastase range'i ehk kui sa eeldad, et tema range on J+ või T+, siis Q tapaks riveril igasuguse panustamise ja sa võidad täpselt selle, mis seal praegu on.

          Põhismõtteliselt see: http://forumserver.twoplustwo.com/78...-draws-476434/ ja lisaks http://www.splitsuit.com/equityexploration/

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #245
            Nöök

            Oleks võinud jälle ilus sessioon olla aga ei. Pidin ikka ühe cooleri ära saama. Mistõttu tulemus siis täna selline:



            - 1.31 eurtsi

            Bõvajet, nagu ütlevad meie idanaabrid.

            Sama cooler ka enim kaotanud käsi. Õnneks sain nupud ees olles sisse, nii et pole nagu mõtet nuriseda kah väga.

            Vastane: 94 kätt 24/17

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG fyodor139 ($2.87)
            UTG+1 Cyan nl ($6.08)
            MP1 mc373 ($1.84)
            MP2 njkmrjlfhblt ($4.78)
            MP3 darkstorm2k8 ($2.04)
            CO Nozzu ($5.02)
            BTN hadan ($6.95)
            SB SmithWR ($5.43)
            BB frandari ($2.51)

            Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is CO A A
            fyodor139 raises to $0.20, 4 folds, Nozzu raises to $0.70, 3 folds, fyodor139 calls $0.50

            Preflop: Tõstsin 2BB võrra rohkem - las maksavad.

            Flop: 2 Q 4 ($1.47, 2 players)
            fyodor139 checks, Nozzu bets $1, fyodor139 goes all-in $2.17, Nozzu calls $1.17

            Flop: Q hea kaart põhimõtteliselt. Mul ülepaar ja kui vastane sellele pihta sai, siis callib ära kah äkki. Lootsin aga, et vastane raiseb. Et ta nii shoort oli, siis oli kindel plaan callida teda.
            Mees mõtles pikalt-pikalt ja lükkas siis nupud sisse. Insta call. Ja näe, paningi ta õigesti käe peale.

            Turn: 7 ($5.81, 2 players, 1 all-in)

            River: K ($5.81, 2 players, 1 all-in)

            Aga muidugi - vana hea riverkill pidi ikka ära tulema

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Enim võitnud käsi

            Vastane: 12 kätt 92/33

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            5 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG manthious27 ($5.40)
            CO Kobenych ($3.20)
            BTN oldbean1 ($5.24)
            SB Nozzu ($5)
            BB lobwevven ($4)

            Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Nozzu is SB Q K
            manthious27 calls $0.05, 2 folds, Nozzu raises to $0.25, 1 fold, manthious27 calls $0.20

            Preflop: Hmm, see pole vist kõige parem käsi väljaspool positsiooni limperite karistamiseks. A noh, julge hunt, rasv ja muud mugavused.

            Flop: 9 10 8 ($0.55, 2 players)
            Nozzu bets $0.30, manthious27 calls $0.30

            Flop: Jube flopp C-betiks. Wet as hell. Aga....aga mul on ülekaardid, auku reatõmme ja ainult üks vastane. Tuleb ikka C-bett teha.

            Turn: J ($1.15, 2 players)
            Nozzu bets $0.70, manthious27 calls $0.70

            Turn: Joppas. Kõrgeim rida aga mast kah maas. Ma ei saa siin odavalt riverit näidata. Sestap raiume edasi.

            River: A ($2.55, 2 players)
            Nozzu bets $1, manthious27 calls $1

            River: Uuk, mul jälle kõrgeim võimalik rida aga kui nüüd vastasel üks risti juhulikult käes on, siis on jälle pekkis. Teen väikse blockbeti ja olen valmis raise peale kaardid maha viskama. Aga saan calli.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #246
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Esimene käsi: Standart cooler.
              Teine käsi: Check/foldiksin. Praktika on näidanud, et sellises spotis oleme oma reaga palju tihedamini taga, kui ees.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #247
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Esimene käsi: Standart cooler.
                Teine käsi: Check/foldiksin. Praktika on näidanud, et sellises spotis oleme oma reaga palju tihedamini taga, kui ees.
                Mhmh, mul endal oli kah nii mängides kui kätt siia postitades tunne, et mängisin seda üle. Samas, mhhh, check/fold kehtib ainult flopi kohta, eks. Turnil oleks see ju väga weak liigutus olnud. Nagu ka riveril.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #248
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  ta mõtles riverit

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #249
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    ta mõtles riverit
                    Yea, sest flopis pole meil rida veel koos ju.
                    Last edited by Fabulous; 14.12.11, 22:16.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #250
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      River? Ok, see on veits üllatav. Meid biidib siin ainult mast. Taga võib olla mis iganes väiksem kombinatsioon. Aga kui me riveril ise betti ei tee, siis julgustame vastast siin bluffima. Ja kui vastane panustab, siis me ei saa kaarte maha visata ja öelda, et ahh, me võidame siin ainult bluffi...
                      Mistõttu check-call tundub siin parem olevat kui check-fold.

                      Samas, kui vastane siin meie panust raiseks, annaks see meile üsna kindlat märku, et oleme taga. Mistõttu tunduski mulle block-bet kõige parema lahendusena.

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #251
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        check-call seal riveril oleks kõige hullem varjant
                        ise check foldiks riveri.
                        samas see 1$ blocker bet pole ka vb paha, aga isegi min raisele pead seal foldima

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #252
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          esimene käsi on 100% õigesti mängitud ja selle pärast ei peaks minu arust ennast kindlasti halvast tundma. ainuke millest seal taga oled kui raha sisse läheb on QQ, sest 22 ja 44 selline mängija ei tõsta varases positsioonis. mis arvate, kas vastane võib AK ruutud ka suruda seal niimoodi (tal oleks 2 ülekaarti ja mastitõmme)? said rahad ees sisse siis on igal juhul hästi mängitud. river on nõme muidugi.

                          teine käsi on kahtlasem (kindlasti raskem mängida) ja parem ei kommenteeri, kuna seal oleks ise ka segaduses. riveril küll ennast hästi ei tunneks kui neljas sama masti kaart lauda tuleb.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #253
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            esimene käsi on 100% õigesti mängitud ja selle pärast ei peaks minu arust ennast kindlasti halvast tundma. ainuke millest seal taga oled kui raha sisse läheb on QQ, sest 22 ja 44 selline mängija ei tõsta varases positsioonis. mis arvate, kas vastane võib AK ruutud ka suruda seal niimoodi (tal oleks 2 ülekaarti ja mastitõmme)? said rahad ees sisse siis on igal juhul hästi mängitud. river on nõme muidugi.

                            teine käsi on kahtlasem (kindlasti raskem mängida) ja parem ei kommenteeri, kuna seal oleks ise ka segaduses. riveril küll ennast hästi ei tunneks kui neljas sama masti kaart lauda tuleb.
                            Ma olen näinud küll, et surutakse oma mastitõmbega ülekaarte. Aga antud juhul on vastasel AKruutud välistatud sest ruutu A on minu käes.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #254
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              miks ta 22/44 ei tõsta?

                              Comment

                              • hakkameimema
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 349

                                #255
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Vaatan, et jälle 500 käeline sess, kaua 500 kätt sul läheb umbes 4 lauaga ? Ja kui tihti sa graafikut vaatad (Sessi ajal üldiselt pole mõtet vaadata, aga kuna sul nii lühikesed need on, siis ilmselt sul seis peas koguaeg), igatahes soovitaks sul proovida teinekord ,kui rohkem aega, siis tee näiteks selline umbes 3h-ne sess vähemalt ja ära graafikut vaata vahepeal ning ürita endast parim anda (Mitte lolle läbimõtlemata vigu tehes) ja vaata mis tulemus on...

                                Usun, et kui keskmine või natuke parem jooks sind ka veel saadab, võid täitsa korraliku tulemuse teha.

                                Ise vaatasin ka, et mul starsis oleks vaja 400 ptsi ära teha, siis saan 50$, mingi ca 50$ oli peal ka ja mõtlesin, et teen 6 lauaga nl5 6maxi väikse sessi (Sest sa vist mängid täpselt sama formaati) 1k käsi tuli ja kestis sess poolteist tundi täpselt ja jäin kesist jooksu arvestamata ning mingit table selecti tegemata isegi ca 7$ plussi...

                                Igaljuhul mina tahaks küll juba mingit muutust näha vaikselt...Kasvõi vahelduseks mõni 1-3k käene sess ja ikka ja jälle ütlen, et vähemalt 2 lauda juurde võtta.

                                Tuli vist pikk segane post, igaljuhul GL ja loodame, et su pokkeritegemised ja päevik lähevad peagi tunduvalt huvitavamateks vurtsu juurde andes

                                Comment

                                Working...