Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #46
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Tore lugemine ja edu edaspidiseks!

    P.S. HCC-st möödumiseks peaks pealkiri teravam olema, a la "Siga aiavahel kiunumas" - arvestades staaži ja mängija arengukõverat.
    Ma usun, et Nozzu legendaarne persoon on juba piisav, et lõpuks see coca oma päeviku kunni toolilt ära kangutada, aga elame ja näeme.

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #47
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Nozzu on nagu ta on.
      Minu arust on huvitavam jälgida, kui kiiresti ta limiitides üles saab ja oma mängu parandab.

      A ja nozzu 1 küsimus ka, ega sa usklik ei ole :D

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #48
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
        Minu arust on huvitavam jälgida, kui kiiresti ta limiitides üles saab ja oma mängu parandab.
        Nojah, eks vaatame mis järgmised 3 aastat toovad.
        Nozzu
        Liitus foorumiga: Oct 2008

        Aga muidu on lahe lugemine, jätka samas vaimus.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #49
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
          Nozzu on nagu ta on.
          Minu arust on huvitavam jälgida, kui kiiresti ta limiitides üles saab ja oma mängu parandab.

          A ja nozzu 1 küsimus ka, ega sa usklik ei ole :D
          Ma ei ole ristitud, kirikutes olen käinud ainult ekskursiooni korras, ühtki palvet peast lugeda ei oska. Hiljuti ei osanud vastata kolleegi küsimusele kui vana oli Noa sel ajal kui ta oma laeva loomi täis toppis. Samuti puuduvad mul sügavamad teadmised hinduismi, budismi või islami kohta. Ei tea ma ka skandinaavia muistsetest usunditest väga palju.

          Ma arvan, et see teeb minust üldises mõttes mitteuskliku.
          Last edited by Nozzu; 25.11.11, 12:39.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #50
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
            Nozzu on nagu ta on.
            Minu arust on huvitavam jälgida, kui kiiresti ta limiitides üles saab ja oma mängu parandab.
            Minu pärast olgu eluaeg nl2-nl5, aga mulle meeldib lugeda, kui inimene oskab väga hästi kirjutada ja ennast väljendada. Selle mõttega sai selle päeviku tegemist ka veidi tagant utsitatud.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #51
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Oh, te olete liiga lahked :)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #52
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Minu pärast olgu eluaeg nl2-nl5, aga mulle meeldib lugeda, kui inimene oskab väga hästi kirjutada ja ennast väljendada. Selle mõttega sai selle päeviku tegemist ka veidi tagant utsitatud.
                Nõus :)

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #53
                  New Balance

                  Vot see mulle meeldib, et looduses ikka tasakaal valitseb. Kõik mis ma eile võitsin, selle ma ka täna kaotasin. Võiks vist isegi öelda, et maha mängisin.

                  Ehk siis bankrollile kena -3.54 pauk jälle.

                  Hea küll, paar korda imesid 77/4 ja sellised tegelased minu vastu välja. See on ok ja cool. Aga enim kaotanud käsi on ikka piinlik.

                  Vaadake ise:

                  Vastane: 80 kätt ja 43/4

                  €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG helbos tero (€1.44)
                  UTG+1 stasis1969 (€2.49)
                  MP1 THE2011412 (€1.31)
                  MP2 alex10272010 (€2.15)
                  MP3 kaptan555 (€2.57)
                  CO Galina1954 (€2)
                  BTN Nozzu (€2)
                  SB hotviking (€1.17)
                  BB Semcabih (€5.53)

                  Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is BTN A A
                  1 fold, stasis1969 calls €0.02, 2 folds, kaptan555 calls €0.02, Galina1954 calls €0.02, Nozzu raises to €0.16, hotviking calls €0.15, 1 fold, stasis1969 folds, kaptan555 folds, Galina1954 folds

                  Preflop: Nooh, tõstsin 1 BB võrra rohkem kui ette nähtud kuna laud oli loosesid täis. Üheltpoolt andsin neile võimaluse mulle valuet anda, teisalt ei tahtnud ma, et nad kõik kah calliks.

                  Flop: 9 9 7 (€0.40, 2 players)
                  hotviking checks, Nozzu bets €0.30, hotviking calls €0.30

                  Flop: Mis seal ikka. Vastane checkib mis ma siin ikka slõutan. Teen c-beti.

                  Turn: J (€1, 2 players)
                  hotviking checks, Nozzu bets €0.44, hotviking calls €0.44

                  Turn: No vot ja nüüd. Mind jäi kuni sessi lõpuni piinama, et siin oleks pidanud äkki järgi chekkima kuna mul showdown value ju hea. Raske öelda, millega vastane mind pre-flopis ja flopis callis aga midagi tal ilmselt käes on ja vaevalt, et see mastitõmme on.
                  Aga ei, mina satun vastase checkist elevusse ja kütan sisse.


                  River: 5 (€1.88, 2 players)
                  hotviking goes all-in €0.27, Nozzu calls €0.27

                  River: Nojah, selle tühise panuse peale ma enam maha visata ei saanud.

                  [
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Hmm, nüüd tagantjärgi vaadates ei tundugi see käsi nii-nii jube olevat. Lasin ennast lihtsalt ära lollitada. Juhtub ikka.

                  Aga õige liin oleks siin vist olnud ikkagi bet-check-call(või bet, olenevalt riverist). Või mis?


                  Enim võitnud käsi: Jäi täna paraku naeruväärselt odavaks.

                  Vastased: Luckboy: 102 kätt ja 38/1
                  MEDPLAYA: 58 kätt ja 60/12


                  €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                  8 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Semcabih (€2.02)
                  UTG+1 alex10272010 (€2.88)
                  MP1 Tool.de (€2.31)
                  MP2 TarekNor (€2)
                  CO hp7pro (€2.91)
                  BTN Luckyboy58 (€2.03)
                  SB Nozzu (€2.46)
                  BB MEDPLAYAONE (€3.81)

                  Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is SB K K
                  5 folds, Luckyboy58 calls €0.02, Nozzu raises to €0.10, MEDPLAYAONE calls €0.08, Luckyboy58 calls €0.08

                  Preflop: Standard

                  Flop: 2 8 Q (€0.30, 3 players)
                  Nozzu bets €0.18, MEDPLAYAONE calls €0.18, Luckyboy58 folds

                  Flop: Tüüpish c-bet, lootuses, et ehk said vastased mutile pihta.

                  Turn: J (€0.66, 2 players)
                  Nozzu bets €0.30, MEDPLAYAONE folds

                  Turn: No ma ei tea, kuidas ma jätan siin panustamata? Ikka ju tuleb. Paraku ei saanud calli. Kogu moos.

                  Final Pot: €0.96

                  Nozzu wins €0.93 (net +€0.35)

                  Luckyboy58 lost €0.10
                  MEDPLAYAONE lost €0.28


                  Nisksed uudised siis täna.

                  Homme ilmselt ei mängi. Päevaplaan näeb ette õdusast poissmehekorterist (ja ma ei jõudnudki siia piljardi ja pokkerilauda ning noolemängu üles seada, nagu ma unistasin, enne jõudis naine sisse kolida) perele sobilikuma pinna peale kolimist.
                  Tulevane elupiirkond on hea, korter on OK, vaade vähemalt 1 milline. Aga õnnetuseks asub see apaartment viiendal korrusel Nii, et tuleb üks vahva päev :D.
                  Ja noh, sai naisele lubatud kah, et esimesel õhtul ma teda lapsega sinna üksi ei jäta. Järgmistel õhtutel on küll plaanis praegusesse punkrisse tagasi hiilida, sest uues kohas saan neti alles 1. detsembril sisse.
                  Last edited by Nozzu; 25.11.11, 21:33.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #54
                    Re: proov

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    kui ma panen postile pealkirja kas siis muutub ka päeviku pealkiri
                    nooot

                    Comment

                    • SR1337
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2011
                      • 348

                      #55
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      nvm.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #56
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        1.käsi - Wp, cooler/standard/hästi hitime.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #57
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          1.käsi - Wp, cooler/standard/hästi hitime.
                          Ok, seda on hea kuulda. Mingil lollil põhjusel ei saanud ma seda kätt kogu sessi lõpuni oma peast välja ja muudki kirusin ennast.

                          Comment

                          • Fleg
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 36

                            #58
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kui ma nl 2 tegin siis kui aa siis all in.Ei hakkanud ma tõstma koolima ja kalakesi poti laskma.Võtsin blindid.Tavaliselt keegi ikka koolis all inni ära. Kui juba kellegi poti lased aa-ga siis suure tõenäosusega oled ilma ka.Mõte selles,et kui all in siis kas saad blindid või kooli,aga ei kaota mingile haigele kalastajale.Proovi ära vaata kas toimib.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #59
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Lihtsalt suurepärane idee Flegilt. Lisaks tee seda ka KK ja AK-ga igalt positsioonilt. MP pealt lisa arsenali ka QQ ja AQ ning buttonilt võiks openshoveda juba JJ+ ja AJ+. Keegi ikka koolib sitemaga ära. Aga kogu asja balansseerimiseks pead aegajalt bluffshovema ka viletsamate kätega, aga mitte päris rämpsuga. Muidu regid jagavad matsu ära ja ei kooligi enam. Mingid suited rääbisässad ja muu suited värk sobib selleks hästi. Kui kõik foldivad, siis kindlasti näita, et sul oli seekord bluffkäsi ja kirjuta tšatis haahaaahaaa ja pane lõppu :P. Proovi ära, ma olen kindel, et toimib. Sa veel tänad mind.
                              Last edited by ristijeesus; 26.11.11, 07:04.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #60
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                jep, hea balanced strateegia:D

                                Comment

                                Working...