[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #826
    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    siis saada mail supporti, vastavad üsna kiirelt päevaselt ajal, 10 min vms

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #827
      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

      Olks, see mõttes oligi. Tegeln juba asjaga.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #828
        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

        Aap, selline küsimus, et millistest vahenditest saab Triosse raha kanda üldse? Endal on olemas Moneybookers ja Sampo kaart, et siis tean kuhu pean vahendid liigutama. Või mõlemad sobivad? Olympicus sobisid mõlemad.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #829
          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

          Deposit:

          Swedbank Account
          Bank Account
          Credit Card
          SEB Account
          Moneybookers Account

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #830
            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

            Saatsin rahad, moneybookersisse tagasi =)

            Saatsin ka triobeti klienditoele üsna detailse kirjelduse, milles probleem on, loodan et vastavad varsti :)

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #831
              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

              NL50 minagi ei mängiks 10BIga. NL50 alates kindlasti 15-20buyin.
              Mis sest, et su VPIP on 30 kandis. Mul on ka. 30-32. PFR sinna 26-28. 3b 10. See ei pane sind kogu aeg 30-50% equityga ära stackima :D

              But then again: ma ei mängi regulaarselt juba mõnda aega.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #832
                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                Selle stackimise kohta nii, et on palju kohti kus mul on 30-35% equityt ja ma shoven, kuna FE'd on ka päris palju aga tihti saab calle. Siis võibki näiteks variatsioon suureks minna. Aga draw'dega aind check-callida ka ei saa.

                Igatahes Triobetis asi korras.
                Peab ainult ootama kuni raha moneybookersisse laekub ja saab maad uurima hakata =)

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #833
                  Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                  Ma olen micros nüüd alates miskisest veebruarist mänginud, ainult turbolaudu, see on lihtsalt õudne kui perse see mängu keerab. Samas tulemuste üle vingumiseks pole erilist põhjust, sest see playerpool on seal selline

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #834
                    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Selle stackimise kohta nii, et on palju kohti kus mul on 30-35% equityt ja ma shoven, kuna FE'd on ka päris palju aga tihti saab calle. Siis võibki näiteks variatsioon suureks minna. Aga draw'dega aind check-callida ka ei saa.

                    Igatahes Triobetis asi korras.
                    Peab ainult ootama kuni raha moneybookersisse laekub ja saab maad uurima hakata =)
                    Ma saan aru, millest sa räägid. drawdega ei peagi check callima. betida võid ka, alusta näiteks sellest, et üritad vältida OOP mängimist :D. Too näiteid mõnest 30-35% equityga shovest. Ilmselt sa cbetid vastane raiseb ja sa shoved ? või mida

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #835
                      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                      Flopi puhul jah.
                      Callid OOP raise, floppad gutshot+fd, vb ka mingeid overeid.
                      Donkad, saad raise ja shoved, kui tal seal nuts on, siis callib aga sul on great equity. Top pairi üldiselt foldib ja kui callib on maybe 50-50 või oled isegi ees, oleneb käest, lihtsalt FE'd on nii palju ja check-callides kaotaks valuet.
                      Ei meeldi väga palju loosemate vastaste vastu 3bettida, kuna kui flatitakse OOP ei ole manööverdamiseks ruumi, single raised pot'e on palju lihtsam maha võtta.
                      Samuti saad turnis hea equity ja c/r'id AI, vastasel on väga strong holding, siis callib, kui on medium või weak(bluffib), siis foldib(ega tema ei tea et sul seal draw on, sest su c/r range on nii tugev, kui just seda üleliia ei kasuta ja ta ei saa callida). Aga minu viga on selles et teen seda vahest valede vastaste vastu, kes tunnevad tptk tüüpi kätega et on commited.

                      Muidugi sa ei tee seda aind draw'dega, sa teed seda ka nutsiga[made hand(flush,straight vms),setid ja 2pair type käed näiteks].
                      Last edited by HerrJanks; 10.07.12, 11:39.

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #836
                        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                        Ma arvan, et see ei aja variatsiooni nii kõrgeks, et bustosse paned 10BI :D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #837
                          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                          Ma alustasin Trios 1.8BI'se BR managementiga NL100, siiamaani olen elus ja BR tripelis :D

                          Shortstackin ja min openraisin

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #838
                            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Ma alustasin Trios 1.8BI'se BR managementiga NL100, siiamaani olen elus ja BR tripelis :D

                            Shortstackin ja min openraisin
                            Ehhhee, saab ka nii vist. Aga vaatasin laudu ja trios jäi silma räme kõrge players per flop näit. Ma ei tea kuidas õhtu, aga vaatasin mingi aeg päeval ja isegi NL100as oli päris mitmeid laudu jäi 30%+ ja enamik around 40 ja üle. Starsis annab otsida selliseid laudu.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #839
                              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                              Enamus on nagu 40% + imo. Ja kahe kolme open limp võimelise mängijaga lauad pole väga haruldus ka ja kõik regulari moodi elukad tunduvad väga ABC'd, turni barrelid seni päris hästi töödanud. Ma siiamaani proovinud hommikuse kuni lõunase ajal neid laudu umbes.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #840
                                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Enamus on nagu 40% + imo. Ja kahe kolme open limp võimelise mängijaga lauad pole väga haruldus ka ja kõik regulari moodi elukad tunduvad väga ABC'd, turni barrelid seni päris hästi töödanud. Ma siiamaani proovinud hommikuse kuni lõunase ajal neid laudu umbes.
                                nice


                                Selline küsimus, et HEM töötab trios? Ja kuhu trio käsi salvestab? Ei ole küll mängind veel aga ei leidnud sellist kausta(vb pole veel tekkind?).

                                Comment

                                Working...