[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #781
    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    ehk siis ikka on vaja?
    y

    edit: nh ka :P

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #782
      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      õige peaks ikka olema:

      After becoming a Supernova VIP, we will extend your status in the following year on a month-by-month basis provided you continue to earn at least 6,500 VPPs every month, missing no more than two months of 6,500 VPP accrual. The only way to be a Supernova VIP in subsequent years is to have earned 100,000 VPPs.

      http://www.pokerstars.ee/en/vip/supernova/
      Nii on, aga see aasta ei ole seda vaja, selle aasta alguse vip süsteemi ja rake muudatuste jama pärast.

      ● All changes will be implemented on February 1, 2012
      ● VPPs will continue to be awarded according to the weighted contributed system.
      ● Overall rake has been reduced by about 2% from the 2011 rates, which is giving more back to the players than the 1.5% loss in VIP rewards
      Supernova/SNE kept for 2013 as long as monthly VPP maintenance requirements are met in 2012 (this year only)
      ● Supernova/SNE lasts for 12 months instead of 9 when monthly requirements are met and the right to miss one extra month taken into account.
      Supernova monthly VPP maintenance requirement lowered to 6500 VPPs/month
      ● 3c-6c and 8c-16c NLHE levels will be added


      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...03&postcount=1

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #783
        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

        selge pilt cypher - nice. tundub, et eesti saidi jutud ajast ja arust.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #784
          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

          lappasin selle kuu tulemusi mängijate arvu järgi...
          kõige paremini läheb vaieldamatult kui fishiga/vastasega kahekesi jään, ja kõige halvemini kui mängin 6ekesi...
          mida vähem seda parem...
          6ekesi hakkab ka nonsd langema...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          graph 2handed

          täna standard cooler KK vs AA sain ka ära aga päev mõned BI'd plussis...


          avastasin et starsi vipstores VIP reward boonuseid on muudetud. Odavamad nüüd ja mängijatele parema suhtega.

          1000 fpp'd - 10$
          2250 fpp'd - 25$
          6250 fpp'd - 75$
          15 400 fpp'd - 200$
          40 000 fpp'd - 600$
          100 000 fpp'd - 1 600$

          40 000fpp eest saab nüüd sama kursiga raha, mis varen 100 000fpp eest =)

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #785
            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

            Päris palju ootamist täna, lauad olid ülisitad, pidin sisuliselt kõik uuesti alustama...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            mäng on sujund päris tõusvas joones pärast zoomi quittimist, tahaks vaadata mis seis üldse zoomis jäi(arvan et suht rb pro), aga ei oska vaadata sest HEM'il ei olnd update ja ei tea millised olid zoomi lauad ja millised mitte :/

            igatahes kuu overall praegu
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            ja regular lauad
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            hoolikas vastaste valimine ja laudade vähendamine on winratele päris hästi mõjund(sample muidugi väike ofkoors 19k kätt) aga päris impressive 18.34 bb/100 ja statid 29/24 avg 5.3 players...

            BR juba turvalisem ja lähiajal hakkan aste kõrgemal ka fishe taga ajama =)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #786
              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

              Üks update veel, eile sõimati mind ka fishiks =)
              Mingi spewstation bettis sisuliselt iga tänava ja üritas iga kord checkraiseda ja sisse ajada nuppe ja siis callisingi mitu korda mingi 3as paar vms tüüpi kätega stacki ulatuses maha ja lõpus lahkus vihaga lauast ja ütles et "fking station can't fold a hand" vms.
              Aga suht lust on mängida lauas kus vb on aind 1 fish ja see on suur maniakk ning teised on mingid 16/14 või 18/15 nitid.
              Sisuliselt saad iga käsi fishiga HU'd mängida, eriti hea kui positsioonis.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #787
                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                Nice. Tundub, et oled oma mängu jälle leidnud ja zoom oli sinu mindset killer. Tubli igaljuhul, lase samamoodi edasi, kui laudu juurde ei kraba, saad limiidis üles ka kenasti, peaksid biitima küll.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #788
                  Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                  Mh, sul HEM1 või, et ei saa eristada Zoom laudasid? HEM2 küll võimaldab seda.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #789
                    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                    ma kui lasen 25/22 tundub juba üliloose olevat :) Aga jah,kunagi kui ka laudu alustasin, siis tuli stiil veidi loosem. Aga ma suckisin HU-s täiega :(
                    Edu sulle härra jänes!

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #790
                      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                      HEM1 suudab ka, kui vajalik update tehtud.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #791
                        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                        tänud:)
                        proovin jah kiiremalt liikuda nüüd ülespoole, fish jääb ikka fishiks, kõrgemal ilmselt raskem leida neid.
                        see vpip tuleb suur seepärast et btnil olen extra loose...
                        tänase päeva statid 2k käe peale hetkel üldse 32/29 =)
                        kui blindil istub nitt/nitid ja ees folditud, avan ju any two või mitte?
                        Pealegi kui vastu hakatakse ja mul on vähe laudu saab okeilt adjustida aga sisuliselt keegi ei hakka vastu.
                        Samas väldin ka laudu kus istuvad agressiivsed regularid, kelle vpip/pfr jääb sinna 20-30 vahele ja kes palju 3betivad.

                        HEM1 suudab jah nüüd kui ma selle update tegin aga varasemaid zoom'i käsi mida oli päris suur hulk kuvab ikka regular kätena :/

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #792
                          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                          Proovin ilmselt miski 60BI'ga shotti võtta ja kui 50'st alla siis võtan eelmise limiidi tagasi, aga loodan et ei tule vajadust tagasi astuda kui hoolikalt selectida ja variatsiooni mitte üles ajada.
                          Ehk siis 3K$ NL50 jaoks ja 6K$ NL100 jaoks esialgses plaanis, hetkel ~2.6k$ koos fpp'dega(37k) mis lähiajal rahaks teen(kui 40K täis saab) aga väike cashout vaja teha, siis vb läheb tiba aega.
                          Samas NL50 tundub suht soft ka, et uue kuu algul pööran pilgu sinna ja miskit head näen istun maha, samuti proovin aktiivselt uusi laudu teha.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #793
                            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            HEM1 suudab jah nüüd kui ma selle update tegin aga varasemaid zoom'i käsi mida oli päris suur hulk kuvab ikka regular kätena :/
                            Kui huvi suur, siis lase Starsil handhistory miskist ajast saata, ise HEM'is kustuta kõik käed alates sellest ajast ning siis uuesti importides eristab ära.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #794
                              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                              Aga nende uute laudadega on see jama, et mõned idioodist 24-tabeldavad kehvemat sorti regularid istuvad kohe järgi kui uue teen. Õnneks on neid aind 1-2 BE rakeback pro'd kes ei hooli kellega mängivad. Kogu aeg pean neid exploitima, eriti ma neilt miskit ei saa, sest nad actionit ei anna ja isegi kui kavatsekski kellegagi neist mängida, istub laud kohe samasuguseid täis :/
                              Nii et peab kogu aeg pendeldama ja jälgima kes tuleb.
                              Reeglina õnneks võitvad enam ei tule.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #795
                                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                Kui huvi suur, siis lase Starsil handhistory miskist ajast saata, ise HEM'is kustuta kõik käed alates sellest ajast ning siis uuesti importides eristab ära.
                                Päris nii suur huvi vist ei ole.
                                Manuaalselt saan küll HEM'ist uurida, kuna olen mängind ja eristada ja kokku liita need tulemused, aga mingi koondgraafikut siis näha ei saaks, vaid arve paberil, aga mis see mulle ikka annab, enam-vähem oskan oletada ka et BE tuli see kõik kokku NL10-NL50.
                                NL10 paarkend BI'd plussi
                                NL25 ei tea täpselt aga arvan et umbes 10-15 BI plussi
                                NL50 ~8BI miinust

                                Ainuke mida mängisin vähe ja millel ok winrate oli NL10, samas seal oli hulgaliselt fishe kelle kohe ära tundis.
                                NL25 oli täis aind nitte ja mõned fishid, kelle vahel coolerdatud sai.
                                NL50 sama aga natuke paremaid regulare ka hulka, nii et ei näind mõtet:/

                                Kõik see suure sample peale nii, et mõttetu rakebacki genemine aind käis ja coolerdamine.

                                Comment

                                Working...