[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #676
    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Hahahhahaha täiesti ebereaalne ju:D
    http://www.ohtuleht.ee/475389

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #677
      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Hahahhahaha täiesti ebereaalne ju:D
      http://www.ohtuleht.ee/475389
      :D päris korralik komöödia.Kui märkasin, et tegemist Laiusega, siis ei olegi tegelikult midagi väga imestada, ise ka selle külaga palju kokku puutunud ja peaks mainima, et see koht on imede sepikoda. Vägagi viljakas muld

      Comment

      • atu1337
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 68

        #678
        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

        hahaha, made my night :D

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #679
          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

          sweet

          Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          MP: $56.37
          CO: $42.18
          Hero (BTN): $31.09
          SB: $31.55
          BB: $31.67
          UTG: $25.00

          Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K A
          3 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, BB raises to $1.75, Hero raises to $4.75, BB calls $3

          Flop: ($9.60) 6 A 6 (2 players)
          BB bets $1.75, Hero raises to $7.75, BB calls $6

          Turn: ($25.10) 5 (2 players)
          BB bets $19.17, Hero calls $18.59 all in

          River: ($62.28) 8 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $62.28
          Hero mucks K A
          BB shows 5 5
          BB wins $59.70
          (Rake: $2.00)

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #680
            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

            kujutan ette et vastane oli lihtsalt mega donk. loodetavasti see af kaotas oma kogu laua stäki sulle ära

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #681
              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

              Sisuliselt tuli kõik ta raha mulle. Andis natuke hiljem mulle ~100bb'd ära, siis mingi reg tõmbas ta bustoks, reloadis, reg tõmbas uuesti. Ja siis ma sain sellelt regilt kõik mis tal oli:D

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #682
                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                Hei! palun viitsid visata pilti reportsite alt, kui paned number of players winrate kohta. Mulle tundub et ma biidin mängu soliidse winratega ainult kui on 8-9 mängijat. Kõik mis alla selle läheb näitab miinust. Tundub olevat suur leak.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #683
                  Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                  Comment

                  • SANGPOMM
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 479

                    #684
                    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                    Tänks!

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #685
                      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                      See on selle aasta oma

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #686
                        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                        Teen ühe väikse update ka see kuu, volüüm väga väike seni, vähem kui nädala oma...
                        regular 6max, NL25 praegu veel...
                        See kuu tulebki ilmselt väike volüüm, kuna palju tegemisi ja asjatoimetusi, see nädal sõidan Reedel näiteks Pärnu puhkama, siis see tähendab et R-P ei mängi kindlasti...(va live, kui igav hakkab ja võimalust on kuskil)
                        Need käed mis mängitud arvan et suht OK mäng, overal statid 23/19/6 (viimased paar sessi olen tublisti loosem olnd)
                        ja winrate päris hea seni ~10bb/100
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ei osand kätt kuidagi teisti mängida...
                        Villain kes maha callis oli väga stubborn loose reg., kes stackis teises lauas 5min tagasi second paariga single raised potis, lootsin et tal on ranges piisavalt nõrgemaid holdinguid, millega callida võib(nt A4, A5 vms)

                        Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        CO: $47.05
                        BTN: $15.40
                        Hero (SB): $26.15
                        BB: $26.23
                        UTG: $25.00
                        MP: $25.62

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 9 9
                        UTG raises to $1, 1 fold, CO calls $1, 1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, UTG calls $3, CO calls $3

                        Flop: ($12.25) Q 4 5 (3 players)
                        Hero bets $5.85, UTG folds, CO calls $5.85

                        Turn: ($23.95) Q (2 players)
                        Hero bets $16.30, CO calls $16.30

                        River: ($56.55) T (2 players)

                        Final Pot: $56.55
                        CO mucks 8 8
                        Hero shows 9 9
                        Hero wins $54.55
                        (Rake: $2.00)

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #687
                          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                          Mis sa oleksid ülemises 99 käes teinud, kui:
                          a) 2tk oleksid flopis callinud ja turnis sinu kord?
                          b) flop oleks olnud ntx AQ4 (mõtlen just 2 ülekaarti)?

                          Minujaoks Blindidelt squeeze või 3 bet on alati flopis suht raske mängida 99 või madalama paariga.
                          Last edited by Pumper; 08.05.12, 11:18.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #688
                            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                            Mida sa siia Pärnusse nii vara ronid :D?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #689
                              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                              Lauas oli mul 3bet % mingi 30+ ja tüüp oli 4bettind mind buttonilt 3x jutti, ofkoors oli käsi:)


                              Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 5 players
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BTN: $31.59
                              Hero (SB): $27.86
                              BB: $12.50
                              UTG: $53.08
                              CO: $25.00

                              Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with T Q
                              2 folds, BTN raises to $0.70, Hero raises to $2.25, 1 fold, BTN raises to $4.75, Hero raises to $27.86, BTN calls $23.11

                              Flop: ($55.97) 9 A A (2 players)

                              Turn: ($55.97) A (2 players)

                              River: ($55.97) 2 (2 players)

                              Final Pot: $55.97
                              BTN shows J J
                              Hero shows T Q
                              BTN wins $53.97
                              (Rake: $2.00)

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #690
                                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Mis sa oleksid ülemises 99 käes teinud, kui:
                                a) 2tk oleksid flopis callinud ja turnis sinu kord?
                                b) flop oleks olnud ntx AQ4 (mõtlen just 2 ülekaarti)?

                                Minujaoks Blindidelt squeeze või 3 bet on alati flopis suht raske mängida 99 või madalama paariga.
                                a) Kui saan kahelt calli, siis vist kalduks alla andma, kui just mõlemad suured fishid pole(ranges on hulgaliselt nõrgemaid käsi ja drawsid), samas sellise turni korral ei ole üldse kindel, vb isegi oleks kahe vastu ka shovend...
                                b) Kahe ülekaardi korral sõltub täiesti vastastest aga, üldiselt betin ikka(ühe vastase vastu, kahe vastu pigem ei beti)
                                Last edited by HerrJanks; 08.05.12, 13:46.

                                Comment

                                Working...