[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #4021
    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kas seiklemas või matkamas? :D

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #4022
      Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      Kas seiklemas või matkamas? :D
      Oma rahadega seigeldakse võõrastega matkatakse.

      Vastseliina 2014

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #4023
        Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Vaatasin,et HerrJanksi pole juba üle kahe kuu foorumis olnud.Äkki on midagi juhtunud.Kas keegi teab temast midagi?

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #4024
          Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Võta Satrsi lobby hommikuti lahti

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #4025
            Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Muidugi, mõttetu siin alama klassiga suhelda.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #4026
              Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Mõtlesin et võiks miskit siia kirjutada, pole jah ammu foorumit külastanud. Sai tõesti natukene ringi rännatud aga samas ka pokkeriga tegeletud. Viimast poolt aastat võib nimetada kui uut avastusretke pokkerimaailma ja natukene teise pilguga lähenemist. Sai proovitud nii erinevaid limiite kui ka erinevaid formaate ja nende erinevaid kombinatsioone. Selle suure pendeldamise ja proovimise juures otseloomulikult mingeid häid tulemusi ette näidata pole/ei olnud. Samuti sai ka üksjagu tõsisemat tööd tehtud ja lisaks üksjagu erinevaid perspektiive/plaane kaalutud. Mõtted ja ideed vahetusid iganädalaselt kui mitte igapäevaselt, seepärast polnud tahtmist ja vajadust siia miskit kirjutada, kui juba homne päev mõtlesin hoopis teisiti. Oleks liiga kurnav olnud pidevalt oma juttu ümber lükata ja põhjendada. Samuti ei olnud ja ei ole ka praegu suurt motivatsiooni päevikut pidada/siia kirjutada.

              Tunnen et minu avaliku tähelepanu vajadus on praeguseks otsa saanud ja tahan teha pigem oma asja teistele vaikselt ja märkamata. Ei otsi hetkel avalikku tähelepanu, ega soovi postitada siia oma rahalisi graafikuid ja tulemusi, samuti mitte strateegiat(tegemist on tegelikult ju nö ärisaladusega, mis ka pikas perspektiivis minu enda elu raskemaks teeb).

              Mängust niipalju, et maandusin pärast seiklust ikkagi uuesti tagasi oma liistude juurde. Mängin hetkel FR, eelmisest kuust alates. Tavaliselt NL400-1K. 1K olen tegelikult väga vähe käsi mänginud, kuna suured väljakanded(säästud,investeeringud,elamiskulud) ja pikemat aega pole/polnud graafik väga ilusti jooksnud on bankrolli võrreldes tipphetkega tublisti kahandanud. Samuti võtsin palju konservatiivsema lähenemise bankroll managementile(tunnen et pakub tublisti meelerahu ja optimaalset lähenemist mängule). Nii et sõltuvalt kuu tulemuslikkusest ma siis pendeldan NL400-600 ja siis kui roll küündib tähiseni, lisan NL1K juurde ja kuu lõpus(kui profit lubab) kannan suure portsu raha välja. Kui ambitsioonist rääkida, siis plaanin ikka bankrolli tublisti suurendada ja kõrgemaid limiite ka tulevikus kaasata, lihtsalt annan endale aru, et praeguse strateegiaga võtab see omajagu aega.

              Mingeid graafikuid postitada ei taha, nagu ennist ütlesin aga mulle tundub, et mu tekstist kumab kuidagi läbi negatiivsust vms. Siis võin öelda, et päris tõsi see pole. Vahepeal oli küll päris pikalt halb periood, aga sellel oli kindel põhjus. Siis mõtlesingi et oleks vaja endale tõestada, et ma ikkagi biidin seda mängu nagu varem ja võtsin endale ette samad reeglid mis viimase aasta teises pooles. Sain õnnistatud ka üsna korraliku jooksuga ja sai tehtud top3 vääriline kuu(rahaliselt), BI'des võis isegi üks parimaid olla, kuna average BI jäi üpris madalaks(NL200-600 peamiselt). Jutt käib eelmisest kuust. Ka see kuu on päris hästi alanud. Niipalju veel, et olen hetkel eluga ja asjade kulgemisega päris rahul. Olen see aasta säästnud päris palju raha ja tunnen et seljatagune ja enesekindlus on kindlamad kui kunagi varem.

              Tahan veel lisada, et kindlasti oli mul sellest päevikust alustava mängijana kõvasti kasu ja abi ja kindlasti see oli ka üks põhjus, mis mind edasi, kõrgemale ja kaugemale lükkas. Kõik kes tunnevad ennast ummikus või tahavad kuhugi areneda, soovitan endale siia päevik teha - kindlasti on kasu. Samas ise tunnen nüüd, et olen saanud siit selle, mille järele tulin ja soovin nüüd rohkem "omaette hoida". Nii et suur aitäh siinsetele tegelastele ja hoian päeviku ja võimaluse avatud, kui peaks tekkima tahtmine siia ühtteist kirjutada, mõtteid avada, hinge puistada vms. Edu kõigile !
              Last edited by HerrJanks; 09.09.14, 14:42.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #4027
                Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #4028
                  Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Janks on elav legend. Gl, äkki kunagi näeb laudades.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #4029
                    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    edu jeps härra jänes!

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #4030
                      Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



                      Ma otsisin 10 minutit reaction gifi, aga ei leidnud ühtegi väärilist.

                      Poker confirmed dead.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #4031
                        Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Aga winrated ju väga kõvad
                        Edit.fredy bullit praegugi mässab
                        Last edited by ropka11; 14.10.15, 19:35.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #4032
                          Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          No obv, see pilt ongi selle mõttega, et hero mängib 4x vähem käsi kui ülejäänud, aga on ikka top winner.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #4033
                            Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            3 eesti meest 11 seas; pole paha!

                            Comment

                            • donkihott
                              Jube Noob
                              • Mar 2015
                              • 118

                              #4034
                              Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              2+2s arvatkse nii
                              Algselt postitas Dr.FatCat
                              WARNING :

                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...lanor-1560581/

                              for the lazy/scared to click link : There's a trojan called odlanor that can see your cards on FTP/PS, and people are using it to godmode you.
                              Algselt postitas pontylad
                              May finally have an answer for some of herrjanks plays now.

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #4035
                                Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                No obv, see pilt ongi selle mõttega, et hero mängib 4x vähem käsi kui ülejäänud, aga on ikka top winner.
                                Pole eesmärk herot maha teha absoluutselt, aga sp ta saabki omada nii head wr't, et ta rämedalt table selectib, mis tähendab et käsi tulebki vähem ja wr oluliselt kõrgem.

                                Adekvaatse pildi saamiseks peaksime teadma, mitu tundi on nad kõik neid käsi mänginud, et hinnata hourlyt. Vb on ta neid käsi 200h mänginud ja nt painkiller oma käsi 100h mänginud ainult.

                                Comment

                                Working...