[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2836
    Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    100+

    Kuna ma mängin vähe laudu ja selectin enamus ajast suht hoolikalt ja winrate peaks ka suht normal olema, siis võib vast nimetada küll kui üle 100BI läheb overrolled.

    Enamus mängijad on samad.

    Eks nl400-nl600 on mäng veits agrom, aga mingit erilist vahet pole minu meelest.

    Heade ja agressiivsete regularide vastu ma nagunii pot'e väga suureks ei aja ja katsun variatsiooni madalal hoida, nii et ei oma väga tähtsust nende mänguoskus mulle. Eks ma keskendun ikka fishidele ja nõrgemate regularide abusemisele(kelle kohta suur sampel infot on ja key asjad välja kirjutanud). Aga fishid on kõrgemal pigem isegi paremad. Nad ei karda raha sisse panna, nagu madalamatel levelitel.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #2837
      Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Aga see ongi ju parem kui fish ei karda raha sisse panna,vana asi ju et fishi ei tasu bluffida :)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #2838
        Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        Aga see ongi ju parem kui fish ei karda raha sisse panna,vana asi ju et fishi ei tasu bluffida :)
        ei ole tegelt. kui fish on fit or fold postflop, siis variance free money ju. ma ennem blufiks fishi kui regi. fishe palju kergem lugeda ka ju.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2839
          Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Panin kuu lukku.

          Pehmelt öeldes rõve jooks, mis ajas oksele, eriti viimased päevad. Profit oleks võind vabalt 3-4x suurem olla hea jooksu korral. Vaalade käest setupeid saada alalõpmata, kes any two on nõus stackima ei ole tore.

          Iseenesest ei näe graph väga hull välja aga see ei kajasta sündmusi, mis tegelt aset leidsid, eriti objektiivselt.



          + 1,226$ fpp valuet kah

          et siis umbes +6,025$ kokku

          Mängisin kokku täpselt 116 tundi.

          ~52$ tunnis pole iseenesest paha, kui vaadata kui väikse tulemuse üle lähiminevikus õnnelik olin, aga süües kasvab isu.

          3bb/100 on üsna närune winrate, vaadates milline laudade valik oli.

          Loodetavasti 2 halva jooksuga kuud jutti ei tule ja saan rolli hiljemalt aasta lõpuks üles, et highstakesi bummida.

          Edu kõigile pokkerimängijatele, kes vaeva näevad!

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2840
            Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            väga wp hr. jänes oled! edu tegemistes ka edaspidi!

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2841
              Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              ty, unustasin lisada, 100$ tuli selle eest kah et 100vpp'd täis tegin juunis.

              Comment

              • Pyha Karu
                Grinder
                • May 2010
                • 565

                #2842
                Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Ma vaatan, et alla 500 käe tunnis. Ilma mängu kvaliteeti mõjutamata võiksid selle väikse harjutamisega ka 700 plussini viia ajapikku.
                Samas ma ei tea, võimalik et kõikidele ei hakkagi sobima nii palju käsi mängida.
                Last edited by Pyha Karu; 31.07.13, 15:34.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2843
                  Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Kui ma vaatan tulevikku, siis mängin pigem veel vähem käsi. Vb isegi 2x vähem.

                  Kavatsen liikuda võimalikult kõrgele ja aind kvaliteedile keskenduda.

                  See arv on üldse seepärast nii kõrge, et lasin kuu algul harjumatult palju laudu korraga ja siis kärises igast nurgast, ja nüüd lõpus olen väga palju heads-up'i mängind, palju olen alustand laudu nõrgemate regularide vastu jms.

                  See kruvib arvu üles. Kuigi väga tihti lasen aind 2-4 lauaga.

                  Ma pigem mängin 4 lauda nl600+, kui 10+ lauda nl100-nl400.

                  Aga tänks et tähelepanu juhtisid :)

                  Lihtsalt olen üsna kindel et mulle ei sobi palju laudu. Laudade arvu vähendamine oligi ilmselt nr1 tegur, mis aitas microst välja.

                  Comment

                  • Pyha Karu
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 565

                    #2844
                    Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    See on siis ikka sobimise asi, sest paljudel ei mõjuta see 500 või 700 kätt tunnis mängukvaliteeti.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2845
                      Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Vist küll.

                      Mul lähevad nagu mõtted hajevile tihti ja muutun miskipärast väga robotlikuks kui natukenegi käsi lisan - ei ole sellest, et tegutseda ei jõuaks, aega on täiesti piisavalt. Pole sellist kompakset tunnet, kõik on väga hajevil, puudub konkreetne ülevaade laudadest jms.

                      Lisaks tekib veel sihuke tunne, et teen liinitööd. Jube :)

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #2846
                        Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        WP!

                        Näide sellest, et pole vaja massiliselt multitableda selleks et liikuda kiiresti limiitides üles ja hoida samal ajal head tunnitasu :)

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2847
                          Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          ty

                          uus kuu algas päris okeilt

                          üks õnnestunud calldown regfishi vastu


                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $4(BB) Replayer
                          SB ($404)
                          Hero ($400)
                          UTG ($400)
                          UTG+1 ($450)
                          UTG+2 ($400)
                          MP1 ($190)
                          CO ($623)
                          BTN ($431)

                          Dealt to Hero K K

                          fold, fold, fold, fold, CO raises to $12, fold, fold, Hero raises to $40, CO calls $28

                          FLOP ($82) T 6 7

                          Hero bets $52, CO raises to $112, Hero calls $60

                          TURN ($306) T 6 7 2

                          Hero checks, CO bets $268, Hero calls $248 (AI)

                          RIVER ($802) T 6 7 2 5

                          CO shows 4 A
                          (Pre 33%, Flop 20.2%, Turn 6.8%)

                          Hero shows K K
                          (Pre 67%, Flop 79.8%, Turn 93.2%)

                          Hero wins $799


                          Jäin rahule kuidas seda kätt mängisin aga coolerdati ära tõenäoliselt kõige kehvema nl200-400 regulari poolt.

                          Mõtlesin hetk enne seda kätt, et suht masendav tema graphi vaadata, et miks ta vaevub üldse mängima 300k kätt kuus ja toodab massive miinust(heal juhul SNE teeb ta kuud BE) ja et talle ei ole võimalik sentigi kaotada, paraku eksisin :/

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $2(BB) Replayer
                          SB ($200)
                          BB ($206)
                          UTG ($68.61)
                          UTG+1 ($200)
                          UTG+2 ($200)
                          MP1 ($250)
                          Hero ($200)
                          CO ($207)
                          BTN ($80)

                          Dealt to Hero 8 J

                          fold, UTG+1 raises to $5.75, fold, MP1 calls $5.75, Hero calls $5.75, fold, fold, fold, fold

                          FLOP ($20.25) 2 7 T

                          UTG+1 bets $12.47, MP1 folds, Hero calls $12.47

                          TURN ($45.19) 2 7 T 5

                          UTG+1 checks, Hero bets $32, UTG+1 calls $32

                          RIVER ($109) 2 7 T 5 4

                          UTG+1 checks, Hero bets $149 (AI), UTG+1 calls $149 (AI)

                          Hero shows 8 J
                          (Pre 36%, Flop 27.1%, Turn 13.6%)

                          UTG+1 shows A T
                          (Pre 64%, Flop 72.9%, Turn 86.4%)

                          UTG+1 wins $405

                          aga tema poolt isegi päris wp

                          miski 1.2K$ up 1.4k käega...

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2848
                            Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Üks retarded shortstackeri stiilinäide ka. Tõesti on kasumlik seda kätt nii mängida?

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $6(BB) Replayer
                            SB ($258)
                            Hero ($604)
                            BTN ($233)

                            Dealt to Hero J 9

                            fold, SB raises to $12.78, Hero raises to $30, SB calls $17.22

                            FLOP ($60) 5 K 9

                            SB checks, Hero checks

                            TURN ($60) 5 K 9 7

                            SB bets $24, Hero calls $24

                            RIVER ($108) 5 K 9 7 2

                            SB bets $72, Hero calls $72

                            SB shows 6 4
                            (Pre 37%, Flop 6.4%, Turn 18.2%)

                            Hero shows J 9
                            (Pre 63%, Flop 93.6%, Turn 81.8%)

                            Hero wins $250

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2849
                              Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Üks täna aset leidnud hetk veel.

                              Õnneks pidas KQo vastu. Teine fish kahjuks foldis.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2850
                                Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Jäin rahule kuidas seda kätt mängisin aga coolerdati ära tõenäoliselt kõige kehvema nl200-400 regulari poolt.
                                AINEC!!!
                                Last edited by Priidix; 01.08.13, 11:10. Põhjus: mf84

                                Comment

                                Working...