[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1816
    Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    pisike mõõn käsil, ei midagi hullu

    tänane miinus tingitud sisuliselt kolmest käest aggressiivsete regularide vastu

    korra jooksin AK vs AA ja shovesin sqzi peale AQ ja sain calli AK + ei suutnud mono boardil overiga regularile respecti anda kellel c/r nii wide

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    tuleb halb aeg lihtsalt läbi grindida

    kuu winrate hetkel 8.66bb/100, ev järgi 9.74bb/100

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #1817
      Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      minu poolt vaadates üks ilus käsi ka üle pika aja :)

      €0.50/€1 No Limit Holdem
      PokerStars
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG (€114.41) 114bb
      CO (€84.85) 85bb
      HerrJanks (BTN) (€188.42) 188bb
      SB (€102.50) 103bb
      BB (€177.06) 177bb

      Pre-Flop: (€1.50, 5 players) HerrJanks is BTN J K
      2 folds, HerrJanks raises to €2, 1 fold, BB calls €1

      Flop: A Q 10 (€4.50, 2 players)
      BB checks, HerrJanks bets €3, BB calls €3

      Turn: 8 (€10.50, 2 players)
      BB checks, HerrJanks bets €8, BB raises to €28, HerrJanks calls €20

      River: 4 (€66.50, 2 players)
      BB bets €56, HerrJanks goes all-in €155.42, BB says "lol", BB says "really KJ?", BB goes all-in €88.06

      Final Pot: €354.62
      BB shows a straight, Eight to Queen
      J 9
      HerrJanks shows a straight, Ten to Ace
      J K

      HerrJanks wins €363.83 (net +€175.41)

      BB lost €177.06

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1818
        Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Ilus tõesti.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1819
          Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          grrr3#"%"#%"#

          pole veel nii tilti vist aasta aega läind, lõpetasin küll sessi ca 250$ plussis, aga 10min enne lõppu oli vaja 3BI lihtsalt maha spewida...

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1820
            Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



            pea pool kuud möödas ja seis selline, koos rb'ga ca +2,25k$

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1821
              Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              natuke pokkerivälist ka

              Täna toimusid Tartumaa Meistrivõistlused Klassikalises Jõutõstmises(ilma varustuseta).
              Võistlesin -105kg kehakaal, võistluskaal: 98.35kg
              Võistluse võib edukaks lugeda, tuli kogusumma rekord, kokku 600kg.
              Kükk 180kg - 195kg - 205kg - kõik katsed õnnestusid
              Lamades surumine 130kg - 135kg - 140kg X - kirja läks 135kg, 140kg tuli väga kergelt aga ei kuuland käsklust ära :/
              Jõutõmme 235kg X - 235kg - 260kg - tõmbega väga rahul, algul ei suutnud esimest katset lukustada miskipärast aga 260kg oli päris suur uus rekord

              Nii et surumises võis veel 10kg varu jääda. Eelmise aasta sama ajaga ca 90kg tugevam ja 10kg raskem :)

              Mõni pilt ka:


              Sponsor on Pokerstars :D


              195kg peaks olema


              205kg


              205kg


              140kg


              260kg

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1822
                Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Selle järgi peaks kasutajanimi olema herrKaru . Congratz!

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #1823
                  Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  4. pilt nüüd starsi avatariks ja peaksid fe tõusu kogema.

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #1824
                    Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    chuck

                    Comment

                    • Pyha Karu
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 565

                      #1825
                      Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Mina igatahes sinuga enam ei mängi.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #1826
                        Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        esimese pildi kangiga oleksin ma ka hakkama saanud, mitu korda

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1827
                          Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          väga võimas! igatahes fc pokkeriprod ootab keskkaitsesse :)

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #1828
                            Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Rammu on kõvasti, tubli. Näen viimase pildi peal Arensi reklaami, see ka miski sponsor seal v? lihtsalt küsin, kunagi olin töösuhetes selle firmaga.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1829
                              Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Väga tugevaks ennast veel ei pea, arenguruumi on kõvasti :)

                              Arensi kohta ei tea midagi öelda, olen samas võistluspaigas korvi ka käind mängimas ja minu meelest on too reklaam kogu aeg seal olnd, mitmeid aastaid vist :D

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #1830
                                Re: [NL100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                205kg on lahe.Aga muidu edu.

                                Comment

                                Working...