Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding
Väga kena, ja see ROI on ikka sick.
Olen ka omajagu HU SNG-sid mänginud nii Starsis kui FTP-s, aga olen breakeven vist nendega.
Väga kena, ja see ROI on ikka sick.
Olen ka omajagu HU SNG-sid mänginud nii Starsis kui FTP-s, aga olen breakeven vist nendega.
, Q
, A
TC

Comment