andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #31
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas PokerDevil
    Ise ka suur HU sng fanaatik.

    Soovin edu uute limiiide purustamisel.
    tänud, kus mida ise mängid ?

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #32
      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Sotiseid ja soft ruumides: PKR, cake.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #33
        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Pole eriti kirjutanud pokkeripäevikusse siia, seega annan käekäigust vähe infi. Viimane tulemuste postitus oli 26 aprill seega lasin sharkscopes ennast 27.04 kuni selle pühapäevani . Kokku mängisin selle ajaga 182 sng-d , avg stake 33$, ROI 9% ja avg. profi 3$ siis.

        lisan graafiku ka siia.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #34
          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          SHARK !!!

          BR piisav ( 40 buy-inni ) ma arvan, et asuda mängima 57,5-s turbosid . Allpool siis 34,5te graafik ja statsid. Ise olen rahul :)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #35
            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            congrats man!!! Hästi tehtud! Sa vist liitusid husng.com, kas oli palju abi?

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #36
              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Algselt postitas alaska
              congrats man!!! Hästi tehtud! Sa vist liitusid husng.com, kas oli palju abi?
              heh, liitusin jah, aga arvutis olevast 80st videost olen vaadanud võibolla 10-15, seega need videod on veel tagavaraks aga kasu oli loomulikult palju juba nendest videodest. Kohustuslik arenevale HUSNG mängijale imo.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Päris muljetavaldav graafik.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #38
                  Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  wow seal on siis enamis nii, et 3 võidad 1 kaotad?

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #39
                    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Algselt postitas Cash87
                    wow seal on siis enamis nii, et 3 võidad 1 kaotad?
                    34,5-stes turbodes oli mu võiduprotsent 61,3%. iga kaotuse juurde 3 võitu on võimatu imo.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #40
                      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Impressive

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #41
                        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        2 nädalat olen siis $57,5 turbosid laksinud. Tulemus on päris ilus. Fishe on sellel limiidil nagu muda ja ise ka saan targemaks iga päev. Naljaks on see, et mida edasi ma limiidist olen liikunud, seda suuremaks on ROI% kasvanud. Päeviku algusepoole kirjutasin ka, et mu loomulik hyper-aggro stiil microdes ei tundu läbi minevat, aga veidi kõrgema leveli fishidega on see üsna hea. Peaaegu keegi ei suuda mu agressioonile adjustida, ning peale poole stacki foldimist hakkavad umbes iga käega all-in minema. Üks läks nii närvi, et callis mu allini ära 42s-ga ;D

                        Comment

                        • MIKE_K6o
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 221

                          #42
                          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Väga ilus graafik! eriti 223 mängu kohta :o EDU!

                          mitut sa korraga tabled muidu?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #43
                            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Varsti kotid Primo ära. Päris muljetavaldav graafik.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              väga bueno graafik

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #45
                                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Algselt postitas MIKE_K6o
                                Väga ilus graafik! eriti 223 mängu kohta :o EDU!

                                mitut sa korraga tabled muidu?
                                ühte lauda korraga mängin enamasti , hetkel pole viitsinud multitablemisega tegeleda, sest tunnen ennast ebamugavalt siis mängides. Meeldib ikka soul-reade teha ;D ja muid hero-playsid. Ükskord kusjuures valuebettisin K-highd näiteks :)

                                Comment

                                Working...