andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #106
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Tegelikult jah võiksid ikkagi videosid teha!
    Olen siin innustatuna sellest teemast teinud neid 11.50 turbo HU SNGsid ja
    no koos beatidega jooksen breakevenilt.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #107
      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Algselt postitas lebovend
      Tegelikult jah võiksid ikkagi videosid teha!
      Olen siin innustatuna sellest teemast teinud neid 11.50 turbo HU SNGsid ja
      no koos beatidega jooksen breakevenilt.
      varsti saan uued klapid koos mic`iga ja siis vist teen midagi. A seda peale jaanipäeva ikka.
      Vägev, et HUSNG huvi hakkab inimestes tekkima.

      Täna tegime ViksTiks`ga ( foorumis semu ), mu hea sõbraga, starsis HUppe ja kaotasin kõik 5 >:( ( 2x115 ja 3x57,5 )

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #108
        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Ma ise OOP calli ei harrasta, aga räägi kas ja missuguste vastaste vastu ja milliste
        kaartidega sa callid pre raise ära?

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #109
          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Kuu oli siis super, kuigi lõpus oli ka mu esimene ametlik downswing ;D( puhtalt allin kaotusi palju, kus olin ees enamasti ) Minu õnneks tuli see küll 115`s AGA pärast alguse heaterit ( 35 mänguga + 1700 8) ). Rahul olen sellega, et swingid mu mängu ei mõjuta üldse halvemaks enda arvates ja suudan külma närvi hoida .

          KUU:


          $115 siiani :

          Comment

          • groams
            Grinder
            • Dec 2008
            • 683

            #110
            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Nice, keep going!!!

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #111
              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Algselt postitas groams
              Nice, keep going!!!
              tnx, you too. Hoian sul ikka silma peal - meil hea võrrelda üksteist profiti mõttes - suht samma auku.

              Comment

              • groams
                Grinder
                • Dec 2008
                • 683

                #112
                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Jea, olen ka tähele pand et meil sharkis sama profit enamvähem, see kuu olid must ees ikka, nice job.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #113
                  Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  400 mängu on ikka ülishortterm, loodan, et suudad samahästi edasi panna. Edu! :)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #114
                    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Algselt postitas Rigged
                    400 mängu on ikka ülishortterm, loodan, et suudad samahästi edasi panna. Edu! :)
                    no terve kuu ikkagist
                    a tänud, loodan ise ka, et ikka positiivset ROId ka edaspidi näitan ja üles poole liigun.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #115
                      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      no tegemist on siiski HU'ga mitte 45man turbodega mida võib 50 kaupa lasta ja kuus 10k turkat teha

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #116
                        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas Rigged
                        400 mängu on ikka ülishortterm, loodan, et suudad samahästi edasi panna. Edu! :)
                        Heads-Upis on 400 rohkem kui küll, seda 1 table-des.

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #117
                          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          kas regularid lasevad neid 4 kaupa või ikkagi 1+

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #118
                            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Kui just kindla vastasega ei matchi, kuid isegi siis üle 2 laua langeb oma mängutase drastiliselt, vähemalt oma lugemuse ja kogemuse põhjalt.

                            Comment

                            • SpreeXXL
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 136

                              #119
                              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Tubli andu_andu! Keep up the good work nagu öeldakse.

                              Tegijad regularid lasevad 2-3 lauaga (mõni ka kindlasti rohkemaga), aga nagu -andres- mainis, siis ROI langeb päris palju. Samas HU hurud näitavad mitmel laual mängides ikkagi suuremat tunnitasu kui ühel laual mängides.

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #120
                                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Algselt postitas -andres-
                                Kui just kindla vastasega ei matchi, kuid isegi siis üle 2 laua langeb oma mängutase drastiliselt, vähemalt oma lugemuse ja kogemuse põhjalt.
                                HUSNGs selle kohta üks video. Mida rohkem laudu mängid, seda väiksemaks su ROI läheb.. AGA.. Seda suuremaks sinu tunnitasu läheb. St. Heal mängijal on mõtet võtta 2-3 lauda ja rohkem teenida aga väiksema ROI'ga. Pikad arvutused olid ja tõsi ta on. Ise hakkasin ka peale seda 2 tablema.

                                Comment

                                Working...