[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1696
    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    Mis grupis oled?

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1697
      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

      flippame

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #1698
        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Mis grupis oled?
        Anonüümsete smailihoolikute tugigrupis.

        E: Edu maikuu tegemistes, pikk! :)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1699
          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

          ? wat

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1700
            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Mis grupis oled?
            Ise oled gey

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1701
              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Ise oled gey
              Hüppa pommi :D

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #1702
                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                õiges grupis :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1703
                  Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                  to kjmrc : meil Skype FR grupp (palju möla, vähe stratti). Graafikule mõjub hästi igatahes.
                  Väikse repliigina tänaks Margust, kes soovitas B kompleks Letsitiin tablette ( www.bkompleks.net )
                  Virukunniga panime 50 eurosed betid vahele (jooksmine 8h see kuu ja pokker 60h mul see kuu). Vaja pingutada.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #1704
                    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    to kjmrc : meil Skype FR grupp (palju möla, vähe stratti). Graafikule mõjub hästi igatahes.
                    Väikse repliigina tänaks Margust, kes soovitas B kompleks Letsitiin tablette ( www.bkompleks.net )
                    Virukunniga panime 50 eurosed betid vahele (jooksmine 8h see kuu ja pokker 60h mul see kuu). Vaja pingutada.
                    ruumi on? :D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1705
                      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      ruumi on? :D
                      hei kaka! ilmselt on ikka.

                      Jooksu- ja pokkeribet kulgeb suhteliselt vaevaliselt. Joostud on 4h (kuu lõpuks vaja 8h) ja pokkerit mängitud 32h (kuu lõpuks vaja 60h). Pokkeris kuu alguse hiiter vaheldus vahepeal downeriga. Nyyd jooksu taas korda saanud. 8-päeva veel minna. Failida ei soovi :)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1706
                        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                        vahepeal sai üks verstapost täis (pisike brag)



                        kuu lõpp läheneb....2,5h pokkerit iga päev + 50 mintsa jooksu. Loodan, et pean vastu.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1707
                          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                          Marss nl200 nüüd!
                          GG!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1708
                            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                            Mai eesmärgid said (x(-i. Joostud jõudsin 8h, pokkerit tegin 60h, nii et sellega kõik ok. Success.
                            Aga wr oli FAIL. Mäng on kuidagi käest ära :(. Varsti Peep aitab :)



                            rb 175 daala (reload+boonus)
                            Last edited by pikk28; 04.06.13, 17:58.

                            Comment

                            • IsandJoberst
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 326

                              #1709
                              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                              Abiks ikka! GL!

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #1710
                                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                                Yo mees, mis nendest plaanidest saanud on?
                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                ma olen ise loll olnud jah, et kunagi ülesse ei liikunud. Pokkeriga olen tegelenud tõsisemalt pmst aasta, peale seda kui tööandjaga riidu läksime ja töölt quittisin eelmise aasta augustis. kuna laen ja pere on selja taga, siis teen iga kuu cashouti 800-1500 daala, olenevalt siis kuust. kuna viimasel ajal ei biidi ma pmst enam midagi (hetkel miski hale 4bb/100-le NL25 ja volüümi ka taga pole, siis sain mõttes selgeks, et enne ma kõrgemale ei saa, kui naasen tööle EV-s. Täna lähen töö vestlusele.
                                Ühesõnaga plaan on hiljemalt okt. jooksul tööle saada, siis hossiga mõned võlad arveldada ning siis up to NL200 järgmine aasta.
                                hetkel lubas -andres- ka veidi abistada, kuna mu mäng lekib, kui katkine ämber. pole lihtsalt jõudnud veel käsi komplekteerida ja ära saata.
                                pikk jutt sitt jutt
                                peace!

                                Comment

                                Working...