[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #346
    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Käsi kokku 70, 3b 12%. Ehk tema 3-bet range ikka suht üüratu, isegi selle väheste kätearvu peale.
    Pakun, et see 12% võrdus mingi 1/8 või 1/9 korda. 60/40 70 käe peale tähendab, et ta on raisenud 28 kätt, mille hulgas on ka 3bet käed, mis ei tee seda 12% kindlasti mitte üüratuks. Aga no eks igaüks otsustab ise kuidas ta statistikat tõlgendab.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #347
      Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      ei tea jah, pokker on muutunud raskemaks vms.. mul ka selline jama, et ei suuda enam näidata stabiilsust, hetkel isegi NL50s kõib selline EKG graafikul, et lase aga olla... selist stabiilset tõusu mis eelmine aasta või aasta alguses oli, pole juba ammu näinud.. maitea mis tegema peab...
      hahaha. EKG. :D

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #348
        Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        hahaha. EKG. :D
        nohh tead ju küll.. selline umbes:

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #349
          Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

          tean tean. :)

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #350
            Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

            Tänane sess +5bi ja olen rahul, kuigi vahepeal läks spewiks ära mäng. Samas huvi pärast vaatasin oma lifetime nl100 graph ja eluisu tuli tagasi. Beatin küll, kahjuks ainult 4,55bb/100, aga põhimõtteliselt saan hakkama. Osad võivad küll väita, et see on väga ok winrate, aga tegelikult teades, kui sitasti ma mängin ja kui tohutul hulgal ma olen BI suuruseid vigu teinud, siis väidan, et hea winrate on kindlasti täna 8-10 bb/100. Alla selle on selline käib-kah. See, et PTR näitab, et üle 5bb/100 winnereid on ainult mõned üksikud, näitab ainult, et mängu tase on kokkuvõtvalt ikka sitt, mis sitt. Kahju ainult, et ma ei ole leidnud motivatsiooni pühendada aega õppimisele. Kurb..

            Graph:




            Järgmist heaterit ootama jäädes,

            Kotkas

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #351
              Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

              Kõva vend ikka!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #352
                Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                retsept!

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #353
                  Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                  Hakkab pihta jälle. Mis kuradi kõva vend? :) Sina, Pastilaa, oled suuteline seda limiiti beatima vähemalt 2-3bb suurema winratega väga lõdva randmega. Ma ei saa aru, miks sa raiskad oma aega (ja tegelikult ka raha) NL50. Sina, kes sa ennast pidevalt harid ja täiendad pokkerivallas, võiksid seda sama asja teha juba ammu NL100. Ma mõistaks sind, kui oled selline BE või kaotav mängija, et ei saa limiidis ülesse tulla, kuna eeldatavasti järgneb sellele bustoland aga sa oled ju tegelikult suurelt võitev ja väga hea mängumees. Rolli peaks ka vist jaguma, ma eeldan :) Ja põhiline on see, et nendel limiitidel ei ole mingit ulmevahet. Vahe on oluliselt väiksem, kui NL25> NL50. Ahsoo, üks suur vahe on tegelikult - profit on umbes poole suurem :) Edu.

                  Sulle, Pikk, samad sõnad sisuliselt. Ma küll päris täpselt ei ole su tegemistega kursis viimasel ajal, aga siis, kui mina hakkasin üldse pokkeriga NL10 pihta, u. aasta tagasi, mängisid sina võitvalt NL25. Ma mäletan, et vahtisin su fraafikut veel alles hiljuti silmad punnis ja suu ammuli. Minu meelest oled sa siiani selles limiidis? Eksin? Kui oled, siis ma tõesti ei saa aru, miks. Mitte paha pärast, aga lihtsalt see on nii mõistetamattu mulle. Päriselt ka :)


                  Edu mõlemale.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #354
                    Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Hakkab pihta jälle. Mis kuradi kõva vend? :) Sina, Pastilaa, oled suuteline seda limiiti beatima vähemalt 2-3bb suurema winratega väga lõdva randmega. Ma ei saa aru, miks sa raiskad oma aega (ja tegelikult ka raha) NL50. Sina, kes sa ennast pidevalt harid ja täiendad pokkerivallas, võiksid seda sama asja teha juba ammu NL100. Ma mõistaks sind, kui oled selline BE või kaotav mängija, et ei saa limiidis ülesse tulla, kuna eeldatavasti järgneb sellele bustoland aga sa oled ju tegelikult suurelt võitev ja väga hea mängumees.
                    No reaalsus on ikka selline, et ma ei suuda pooltki sellist volüümi näidata nagu sina - kuigi ka sina mängid tööasjade kõrvalt. Eelmistel kordadel "suure pauguga" uude limiiti peale lennates sain valusalt vastu näppe - võtan rahuga ja mõnuga nüüd pokkerit ja edasi liikumist. Maksimaalse enesekindluse pealt tahaks edasi minna nüüd - ilmselt lähikuude jooksul kindlasti. Ja kindlasti mängin ma oluliselt vähem, kui lugemise, videode vaatamise ja foorumis trollimise peale kulutan !

                    Edu sullegi!

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #355
                      Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                      Njah. Julgust Sul ikka on, et sellise graafiku julged panna. 5bb winrate pole isegi koos.

                      Arenguruumi on ikka maa ja ilm.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #356
                        Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Njah. Julgust Sul ikka on, et sellise graafiku julged panna. 5bb winrate pole isegi koos.

                        Arenguruumi on ikka maa ja ilm.
                        Lõpulausest saan aru ja olen 101% nõus, aga posti esimene pool ei jõua kohale

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #357
                          Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Lõpulausest saan aru ja olen 101% nõus, aga posti esimene pool ei jõua kohale
                          iroonia obv.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #358
                            Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                            ma olen ise loll olnud jah, et kunagi ülesse ei liikunud. Pokkeriga olen tegelenud tõsisemalt pmst aasta, peale seda kui tööandjaga riidu läksime ja töölt quittisin eelmise aasta augustis. kuna laen ja pere on selja taga, siis teen iga kuu cashouti 800-1500 daala, olenevalt siis kuust. kuna viimasel ajal ei biidi ma pmst enam midagi (hetkel miski hale 4bb/100-le NL25 ja volüümi ka taga pole, siis sain mõttes selgeks, et enne ma kõrgemale ei saa, kui naasen tööle EV-s. Täna lähen töö vestlusele.
                            Ühesõnaga plaan on hiljemalt okt. jooksul tööle saada, siis hossiga mõned võlad arveldada ning siis up to NL200 järgmine aasta.
                            hetkel lubas -andres- ka veidi abistada, kuna mu mäng lekib, kui katkine ämber. pole lihtsalt jõudnud veel käsi komplekteerida ja ära saata.
                            pikk jutt sitt jutt
                            peace!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              No reaalsus on ikka selline, et ma ei suuda pooltki sellist volüümi näidata nagu sina - kuigi ka sina mängid tööasjade kõrvalt. Eelmistel kordadel "suure pauguga" uude limiiti peale lennates sain valusalt vastu näppe - võtan rahuga ja mõnuga nüüd pokkerit ja edasi liikumist. Maksimaalse enesekindluse pealt tahaks edasi minna nüüd - ilmselt lähikuude jooksul kindlasti. Ja kindlasti mängin ma oluliselt vähem, kui lugemise, videode vaatamise ja foorumis trollimise peale kulutan !

                              Edu sullegi!
                              Aga miks peab volüümi näitama?

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              ma olen ise loll olnud jah, et kunagi ülesse ei liikunud. Pokkeriga olen tegelenud tõsisemalt pmst aasta, peale seda kui tööandjaga riidu läksime ja töölt quittisin eelmise aasta augustis. kuna laen ja pere on selja taga, siis teen iga kuu cashouti 800-1500 daala, olenevalt siis kuust. kuna viimasel ajal ei biidi ma pmst enam midagi (hetkel miski hale 4bb/100-le NL25 ja volüümi ka taga pole, siis sain mõttes selgeks, et enne ma kõrgemale ei saa, kui naasen tööle EV-s. Täna lähen töö vestlusele.
                              Ühesõnaga plaan on hiljemalt okt. jooksul tööle saada, siis hossiga mõned võlad arveldada ning siis up to NL200 järgmine aasta.
                              hetkel lubas -andres- ka veidi abistada, kuna mu mäng lekib, kui katkine ämber. pole lihtsalt jõudnud veel käsi komplekteerida ja ära saata.
                              pikk jutt sitt jutt
                              peace!
                              Päris jube julgus peab olema, et quitida töö 25NL mängides, omades ise peret + laenu. Retsept!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #360
                                Re: Kotkas1000 - Saba jalgevahel kolinal NL100 tagasi

                                veidi teised tagamaad olid, aga ei viitsi siin kotka - aka kõrgelt lendava masteri päevikus kribada.
                                aitab siis offtopicust
                                varsti avan taas oma päeviku :)

                                Comment

                                Working...