to kjmrc : meil Skype FR grupp (palju möla, vähe stratti). Graafikule mõjub hästi igatahes.
Väikse repliigina tänaks Margust, kes soovitas B kompleks Letsitiin tablette ( www.bkompleks.net )
Virukunniga panime 50 eurosed betid vahele (jooksmine 8h see kuu ja pokker 60h mul see kuu). Vaja pingutada.
to kjmrc : meil Skype FR grupp (palju möla, vähe stratti). Graafikule mõjub hästi igatahes.
Väikse repliigina tänaks Margust, kes soovitas B kompleks Letsitiin tablette ( www.bkompleks.net )
Virukunniga panime 50 eurosed betid vahele (jooksmine 8h see kuu ja pokker 60h mul see kuu). Vaja pingutada.
Jooksu- ja pokkeribet kulgeb suhteliselt vaevaliselt. Joostud on 4h (kuu lõpuks vaja 8h) ja pokkerit mängitud 32h (kuu lõpuks vaja 60h). Pokkeris kuu alguse hiiter vaheldus vahepeal downeriga. Nyyd jooksu taas korda saanud. 8-päeva veel minna. Failida ei soovi :)
Mai eesmärgid said (x(-i. Joostud jõudsin 8h, pokkerit tegin 60h, nii et sellega kõik ok. Success.
Aga wr oli FAIL. Mäng on kuidagi käest ära :(. Varsti Peep aitab :)
ma olen ise loll olnud jah, et kunagi ülesse ei liikunud. Pokkeriga olen tegelenud tõsisemalt pmst aasta, peale seda kui tööandjaga riidu läksime ja töölt quittisin eelmise aasta augustis. kuna laen ja pere on selja taga, siis teen iga kuu cashouti 800-1500 daala, olenevalt siis kuust. kuna viimasel ajal ei biidi ma pmst enam midagi (hetkel miski hale 4bb/100-le NL25 ja volüümi ka taga pole, siis sain mõttes selgeks, et enne ma kõrgemale ei saa, kui naasen tööle EV-s. Täna lähen töö vestlusele.
Ühesõnaga plaan on hiljemalt okt. jooksul tööle saada, siis hossiga mõned võlad arveldada ning siis up to NL200 järgmine aasta.
hetkel lubas -andres- ka veidi abistada, kuna mu mäng lekib, kui katkine ämber. pole lihtsalt jõudnud veel käsi komplekteerida ja ära saata.
pikk jutt sitt jutt
peace!
Comment