[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #1666
    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    nagu delfi kommentaarium, kus nl25 mehed hatevad, sest nende endine võitluskaaslane saab ametikõrgendust ja rohkem palka.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #1667
      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      nagu delfi kommentaarium, kus nl25 mehed hatevad, sest nende endine võitluskaaslane saab ametikõrgendust ja rohkem palka.
      Cool story bro!

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #1668
        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

        mine puid lõhkuma parem

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #1669
          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          mine puid lõhkuma parem
          Cool story bro!

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #1670
            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

            ime saua

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1671
              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              ime saua
              Cool story bro!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1672
                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Ainult 5 aastat võttis NL-50 jõudmine. 2023 vast hakkad NL-100s shottima.

                Edu!
                miks nii negatiivne? ma oleks küll õnnelik kui sul hästi läheks või siis läheb. ma aravasin, et me ikka sõbrad või nii.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1673
                  Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  miks nii negatiivne? ma oleks küll õnnelik kui sul hästi läheks või siis läheb. ma aravasin, et me ikka sõbrad või nii.
                  Ma juba ammu tundsin seda, et Veiko on meid hüljanud ja FB-s ära blokkind :(

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1674
                    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                    ah, juut emotseb nagu alati

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1675
                      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                      Eino vägev. Vaata, et sinna siis liiga kauaks passima ei jää. NL50 ja 100 üsna sarnased ja kui saad 50 hakkama, saad 100 ka.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1676
                        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                        jep. + kuidas 5 aastat, kui ma liitusin 2008? Algul olin üldse 10-s :).
                        Tänud pastiila! edu tegemistes!
                        Last edited by pikk28; 10.03.13, 08:36.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1677
                          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                          märts jooksis kenasti nii tööl, perega kui ka pokkeriga. Üks tõsiselt hea kuu oli! Skypes juhtisin tootmist....sain hakkama imo.
                          Hullult tänaks Peepu, kes mind kenasti ree peale aitanud tänud Peep! Kotkas on ka lahe mees. Venna hossiga sessime vahet pidamata ja viljeleme juba sama mängu :)
                          A ja ostke kube juhani käest mett!



                          rb ka miski 110 daala.
                          70h mängu töö ja pere kõrvalt.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #1678
                            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                            Cool story Bro

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #1679
                              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #1680
                                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                                nice, edu tegemistes vms.

                                Comment

                                Working...