Re: pikk28 trobetis donkamas
Ega ma olen ise ka paras donk, kes püüab ennast pokkeriasjaga kurssi viia ning seetõttu ei ole ma väga kindel, kui palju adekvaatset nõu ma oma olematute oskuste puhul anda suudan, aga ühissess on igati mõeldav ja kasu võib-olla isegi mõlemale poolele. (kuigi kui väga head nõu tahad, pead ilmselt LenC´i nõusse saama)
Ega ma olen ise ka paras donk, kes püüab ennast pokkeriasjaga kurssi viia ning seetõttu ei ole ma väga kindel, kui palju adekvaatset nõu ma oma olematute oskuste puhul anda suudan, aga ühissess on igati mõeldav ja kasu võib-olla isegi mõlemale poolele. (kuigi kui väga head nõu tahad, pead ilmselt LenC´i nõusse saama)

Comment