Re: pikk28 ei tea kus donkamas
imo kui uus emaplaat tuleb .. siis pead kõik üle laskma ikkagi. ma kunagi vahetasin emaplaati, siis vana windowsiga edasi lasta küll ei olnud võimalik
imo kui uus emaplaat tuleb .. siis pead kõik üle laskma ikkagi. ma kunagi vahetasin emaplaati, siis vana windowsiga edasi lasta küll ei olnud võimalik
Comment