Re: pikk28 trobetis donkamas
ma NL4-s pole eriti mänginud. Usun, et NL4-s ei mõtle keegi nii deepilt nagu sa eeldad. All-inni minnakse iga kräpiga. keegi ei arvuta midagi. Ole nüüd mõistlik NL4 ja keegi sul arvutab oddse ja fold equityt :) võib-olla alates NL50 tehakse seda :)
Algselt postitas rrrr

Comment