[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #61
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Algselt postitas rrrr
    Huvitav, kas rea/masti ost + fold equity ärakasutamine läbi flopis all-in minemise on Trio NL4 shorthanded laudades standard? On see ka tasuv tegevus? Ntx preflop raised, pot 10BB, flopis kaks sama mastikaarti + enamvähem connected, OOP teeb all-in või check-reraise allin. 2 kaarti on muidugi tulemas ja kui ostu TN on ümmarguselt 2x 1:4-le ehk siis 40% ajast saab ta masti/rea, siis palju peaks mina oleema foldialdis oma top pairiga, et ta omadega pikas perspektiivis nulli jääks? On siin mingi rule of thumb või on see nuppude sisselükkamine standard või tehakse siin peast arvutusi case-by case?
    ma NL4-s pole eriti mänginud. Usun, et NL4-s ei mõtle keegi nii deepilt nagu sa eeldad. All-inni minnakse iga kräpiga. keegi ei arvuta midagi. Ole nüüd mõistlik NL4 ja keegi sul arvutab oddse ja fold equityt :) võib-olla alates NL50 tehakse seda :)

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #62
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Lihtsalt hakkas massiliselt silma taoline liigutus. Just fullringist 6-maxi liikudes.

      Arvutasin ka natuke näppude peal. Minu arust taoline liigutus kasulik pole. Flush draw tuleb floppi 1:8,1-st Ehk siis 1-l juhul saad oma nupud sisse suruda ja võidad 5+10BB, kaheksal juhul foldid oma suited connectori ning kaotad 8x5 BB-d. Ja iga kord kui vastane otsustab su all-ini vastu võtta oled TOP pairi vastu taga kui sul pole masti tõmmet ja open-ended straight drawi (pokerstove).

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #63
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        Flushdraw + aukuost näiteks annab piisavalt oddse, aga mitte puhtalt allin lükkamiseks. Samuti tõmme kahe ülekaardiga. Kui sina teed oma tõmbega cbeti ja vastane reraiseb , siis on piisavalt oddse, et nupud sisse lükata. Nüüd jõuame kõige tähtsamani, et see ei toimi 4NL, kuna fold equity on liiga väike. Selles limiidis tuleb olla ise see pool, kes selle lükke oma kahe paari või kolmikuga ära callib.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #64
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          Rea või mastiostuga ck/raise all-in => donk.
          Kuskil NL1000-s oled suurte munadega mees, kes surub potist välja kedagi jah võibolla, aga NL4 on see naeruväärne strateegia, sest vennad callivad ise mastitõmbega ära ning võidab see, kes saab suurema masti või mingile kaardile pihta ;D
          Või siis lihtsalt callivad A highga võimisiganes ;D

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #65
            Re: pikk28 trobetis donkamas



            selline siis mu elu esimene cashi graafik. pool veebruari olin veel FR-s, kuid viimased 15k kätt olen juba 6-maxis teinud. Variatsioon seal kõrgem, kuid kindlasti lihtsam beatida kui FR.
            Roll 410 euri.

            Märtsiplaanid :

            Liikuda NL20-sse, siis kui 500 euri täis
            mängida jälle vähemalt 25k käsi.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #66
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              krt....lõhkusin triobeti rolli ära....ammu oli plaan kuskile mujale kolida ja proovida, kas saaksin boonuse hooramisega "tava töö " kõrvalt hakkama. 300 euri ehk kuskil 380 doltsi võtsin välja. 100 euri jätsin sisse, et bountyst või weekend rankingust osa võtta ja NL4-s vahel mürada kui igav .
              kuhu võiks deponeerida? põhiline tingimus oleks see, et HEM töötaks tõrgeteta (et ei peaks mingisugust grabberit veel lisaks ostma).
              Heypoker? Fulltilt koos rakebackiga?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #67
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Algselt postitas pikk28
                krt....lõhkusin triobeti rolli ära....ammu oli plaan kuskile mujale kolida ja proovida, kas saaksin boonuse hooramisega "tava töö " kõrvalt hakkama. 300 euri ehk kuskil 380 doltsi võtsin välja. 100 euri jätsin sisse, et bountyst või weekend rankingust osa võtta ja NL4-s vahel mürada kui igav .
                kuhu võiks deponeerida? põhiline tingimus oleks see, et HEM töötaks tõrgeteta (et ei peaks mingisugust grabberit veel lisaks ostma).
                Heypoker? Fulltilt koos rakebackiga?
                HEM-id töötavad mõlemas toas, Tildis rakeback 27%, Heypokkeris peaks tulema üle 40% midagi, sõltub palju mängid jne.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #68
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  Algselt postitas TIGRANO
                  HEM-id töötavad mõlemas toas, Tildis rakeback 27%, Heypokkeris peaks tulema üle 40% midagi, sõltub palju mängid jne.
                  mängin 20-30k käsi kuus. 10NL 6-max ja 4-l laual. mis boonust sa Heypokeris soovitaksid?

                  Comment

                  • UdusOlevSiil

                    #69
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    Heypokeris vist peaks 5 max olema. Tegelt starsi NL-10 6-max on ka küllatki fishine ning laudade valik on päris suur, rakebackiga on nii nagu ta on, aga kui Sa varem pole depot teinud, siis on ju deposiitboonuse võimalus alustuseks.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #70
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Algselt postitas UdusOlevSiil
                      Heypokeris vist peaks 5 max olema. Tegelt starsi NL-10 6-max on ka küllatki fishine ning laudade valik on päris suur, rakebackiga on nii nagu ta on, aga kui Sa varem pole depot teinud, siis on ju deposiitboonuse võimalus alustuseks.
                      tnx!
                      isegi starsi peale mõelnud jah. sa toimetad nüüd ainult starsis? palju sa NL10-s fpp-sid kokku kuuga ajad? mitmel laual möllad korraga?

                      Comment

                      • UdusOlevSiil

                        #71
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        Ainult stars jah, aga ma rohkem fullring mänginud, seal peaks 12- laual kuskil 1000-1500VPP-d ära tulema ja kui kuus suudab teha 1200VPP-d siis saab silverstar taseme, kus 1VPP = 1,5 FPP-d muidu bronzestar tasemel (bronzestar on siis see tase, kust kõik alustavad) 1VPP= 1FPP. VPP-d loevad siis ainult tasemete arvestamisel (bronzestar, silverstar, goldstar...) ning FPP-de eest saab nänni osta või siis on võimalik ka mingeid turnasi mängida.

                        Starsi miinuseks on siis rakebacki puudumine ning kui tahad kiirelt rolli kasvatad ning limiidis üles liikuda, siis tasuks mõelda mõne teise saidi peale.

                        Üks asi jäi siis veel enne mainimata, kuna starsi soft on trioga võrreldes päris hea, siis ma usun, et 4 laua asemel saad ehk 5-6 lauda mängida, kui vaid ekraanile Sul lauad ära mahuvad.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          Algselt postitas UdusOlevSiil
                          Ainult stars jah, aga ma rohkem fullring mänginud, seal peaks 12- laual kuskil 1000-1500VPP-d ära tulema ja kui kuus suudab teha 1200VPP-d siis saab silverstar taseme, kus 1VPP = 1,5 FPP-d muidu bronzestar tasemel (bronzestar on siis see tase, kust kõik alustavad) 1VPP= 1FPP. VPP-d loevad siis ainult tasemete arvestamisel (bronzestar, silverstar, goldstar...) ning FPP-de eest saab nänni osta või siis on võimalik ka mingeid turnasi mängida.

                          Starsi miinuseks on siis rakebacki puudumine ning kui tahad kiirelt rolli kasvatad ning limiidis üles liikuda, siis tasuks mõelda mõne teise saidi peale.

                          Üks asi jäi siis veel enne mainimata, kuna starsi soft on trioga võrreldes päris hea, siis ma usun, et 4 laua asemel saad ehk 5-6 lauda mängida, kui vaid ekraanile Sul lauad ära mahuvad.
                          tnx sillipoiss põhjaliku vastuse eest!
                          PS! Tervita metsapulli!

                          Comment

                          • UdusOlevSiil

                            #73
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            Ma vaatasin oma eelmise kuu andmed üle. 6-maxis sai mängitud natuke alla 12k (11956) käe ning selle ajaga tuli 416 FPP-d. Mängisin muidu üilmalt nit stiili (13/10 enam-vähem) ning 12 lauda peamiselt. Kuu lõpu mitme buyini maha tiltamise pärast jäi bb/100 natukene alla 5.

                            Comment

                            • lenin
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 133

                              #74
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              starsis vist saab nende fpp -e eest ka rahalisi boonuseid osta. alguses vist oli mingi 50$ ja 4000fpp -d mis on IMHO väga nigel.

                              imho on madalamaid limiite seal suht pointless taguda. alates vast nl50 on mõistlik sinna kolida

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #75
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Algselt postitas lenin
                                starsis vist saab nende fpp -e eest ka rahalisi boonuseid osta. alguses vist oli mingi 50$ ja 4000fpp -d mis on IMHO väga nigel.

                                imho on madalamaid limiite seal suht pointless taguda. alates vast nl50 on mõistlik sinna kolida
                                kuhu soovitad siis kolida? 400 usdi teeksin depoka, kus on parim boonus ning HEM töötaks? :)

                                Comment

                                Working...