[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #421
    Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

    Härra pikale jään veel alla, aga sain ka esimese poisiga hakkama 2 nädalat tagasi :) Tunnet on raske kirjeldada, kel on olemas see teab kellel ei ole, see ei saaks aru

    Septembrist plaan uuesti trennis hakata käima ning mindseti treeninguid samamoodi jätkata, sest motivatsioonipuudus on meeletu. Key peaks mul olema ajaplaneerimine mis on paras katsumus täiskohaga töö ja värske ilmakodaniku ning naise kõrvalt. Tuleb lihtsalt hakkama saada ja ma ka saan.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #422
      Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

      Õnnitlen!

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #423
        Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

        Õnnitlused ka minupoolt! Küll kõik laabub, tahtma peab piisavalt lihtsalt :) Edu!

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #424
          Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

          Palju õnne! Väikseid grindereid tuleb järjest juurde:-)

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #425
            Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

            Õnne Provoker, mehetegu! :) Eriti lahedaks lähevad need poisiussid siis kui nad juba jalad alla saavad ja juttu rääkima hakkavad. Siis on sul selline vahva kamraad kõrval, et...nojah, see on jälle see, mida ei saagi sõnadesse panna.

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #426
              Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

              Palju õnne!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #427
                Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

                õnne !

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #428
                  Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #429
                    Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

                    Õnnitlused!

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #430
                      Re: [Micro FR] Provoker-motti otsimas

                      Võtsin mental game raamatule kõrvale ka teist või kolmandat korda lugemiseks leatherassi businessi raamatu. Pokkerit mängisin ka natuke. Kui nüüd raamatutarkust usaldada, siis polegi mul mõtet enne väga laudadesse trügida kuni pole motivatsiooni ja püsivuse küsimusi suutnud lahendada. Samas piisavalt pean laudades olema selleks, et triggereid tuvastada nüüd. Good stuff

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #431
                        Re: [Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

                        Suvest saati olen püüdnud jälle pokkeriga tegeleda, aga kahjuks mikrost tulemust ei taha kuidagi tulla. Tundub ulme, aga üsna korraliku sämpli peale olen miinuses. Suuri potte ei taha kuidagi koju tulla. Harv on selline sess, kus full stacki võidan kelleltki.
                        HELP
                        Kui keegi mikrosõduritest tahab käsi arutada ja üksteisel silma peal hoida ning ka seeläbi motivatsiooni tõsta, siis PM skype ja püüaksime üksteisele kasulikud olla. HELP

                        Comment

                        Working...