[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #361
    Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

    paneks rahuliku südamega kõik need lauad kinni :)
    suht negreanu pead olema et nendes decent profitit näidata...

    Comment

    • Viiidrik
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 128

      #362
      Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      paneks rahuliku südamega kõik need lauad kinni :)
      suht negreanu pead olema et nendes decent profitit näidata...
      Negreanu mu arust pole eriti hea neti cashi mängija :D vähemalt kunagi PTR-is küll midagi ilusat polnud.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #363
        Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

        ju siis ma olen negreanuEST, et suudan sellistes laudades profitit näidata. Kõigis laudades fishid olemas ju. Obv saab paremini valida, aga koguaeg ei ole ju ainult head lauad kuna mängijad vahetuvad üsna kiirelt laudades, seega võimatu öelda kas mul oli veel blindid sees nendes ringides või mitte.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #364
          Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

          nomaitea.. kõik hullu targutavad muudkui, et paneks ammu kõik need lauda kinni jms.. minge emmi nohh.. ei olegi starsis paremaid laudu.. jah ainuke variant on ise uut lauda teha ja põmst siis esimese saja käe HU'ga oma winratet üles tõmmata, sest HUs on põmst normal 20bb/100 winrate näidata.. aga krt kui panete HEMis filtrisse players more than 7.. siis fuck nohh.. isegi krdi kell neli öösel on raske üle 6 "hea" laua kokku saada.. ülejäänud on standard nitilauad starsi FRis kus mõni üksik fish...

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #365
            Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            jah ainuke variant on ise uut lauda teha ja põmst siis esimese saja käe HU'ga oma winratet üles tõmmata, sest HUs on põmst normal 20bb/100 winrate näidata..
            Mis selles siis halba on? Kas sa mängid selleks, et HEM-is oma ilusat fullringi winrate vaadata või selleks, et raha teenida, vahet pole kuidas see tuleb.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #366
              Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              nomaitea.. kõik hullu targutavad muudkui, et paneks ammu kõik need lauda kinni jms.. minge emmi nohh.. ei olegi starsis paremaid laudu.. jah ainuke variant on ise uut lauda teha ja põmst siis esimese saja käe HU'ga oma winratet üles tõmmata, sest HUs on põmst normal 20bb/100 winrate näidata.. aga krt kui panete HEMis filtrisse players more than 7.. siis fuck nohh.. isegi krdi kell neli öösel on raske üle 6 "hea" laua kokku saada.. ülejäänud on standard nitilauad starsi FRis kus mõni üksik fish...
              Ära nüüd pahanda, see oli sõbralik soovitus aind, kuidas paremat winrate näidata, keegi ei käse. Laske samamoodi edasi, GL :)

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #367
                Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                Nl50 tundus tõepoolest paras reximeri aga nl25 on küll vaalapoisse täis. Hea selectiga leiab alati sponsoreid. Ma saan enamasti 13 lauda ikka täis isegi päevasel ajal.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #368
                  Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  .. aga krt kui panete HEMis filtrisse players more than 7..
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #369
                    Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                    einohh.. bottomline mis ma tegelikult tahtsin öelda, on see, et puhast FRi mängides ei olegi olemas enam kuskil nii häid laudu, et saaks kuvari kaetud..

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #370
                      Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                      Aga muretse väiksem kuvar.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #371
                        Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        einohh.. bottomline mis ma tegelikult tahtsin öelda, on see, et puhast FRi mängides ei olegi olemas enam kuskil nii häid laudu, et saaks kuvari kaetud..
                        miks FR mängid?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #372
                          Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                          miks FR mängid?
                          sest kõik muude formaatide katsetused on mul enamasti hävinguga lõppenud.. tõenäoliselt mu taiplikkus on liiga nõrk biitimiseks:)

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #373
                            Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                            mõned käed tänasest viimasest sessist
                            1. vastane
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2. vastane
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            3. Sama vastane kes esimeses käes

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            4. vastane
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #374
                              Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                              1. Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2024371
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              UTG: $23.01 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 102
                              Hero (CO): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 321258
                              BTN: $12.97 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 9, AF: 1.4, Hands: 120
                              SB: $9.52 - VPIP: 36, PFR: 13, 3B: 12, AF: 1.4, Hands: 45
                              BB: $16.00 - VPIP: 4, PFR: 4, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 24

                              Pre Flop: ($0.24) Hero is CO with J K
                              1 fold, Hero raises to $0.48, BTN calls $0.48, SB calls $0.40, 1 fold

                              Flop: ($1.60) K A K (3 players)
                              SB bets $0.32, Hero raises to $1.44, BTN calls $1.44, SB folds

                              Turn: ($4.80) T (2 players)
                              Hero bets $2.40, BTN calls $2.40

                              River: ($9.60) 8 (2 players)
                              Hero?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #375
                                Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                                turni paneks suuremalt ja riveril ei teagi - AJ ja AQ ka ranges.
                                Last edited by pastilaa; 03.12.12, 09:20. Põhjus: error

                                Comment

                                Working...