Re: [MICRO 6max] Provoker mõisavalitsejaks
no õhtu all ma mõtlesin pigem sellist 2-3 h enne magama minekut. Sessuhtes, et kui sa õhtul oled active ja lähed 2 öösel magama, siis võid vabalt kell 6-7 prae sellise prae lasta. Aga mingi 2-3 h enne und võiks piirduda nt standard salatiga. Jogurtikastmes kana , teed väikesteks tükkideks-praed ära, paned salatilehed ja kodujuustu juurde koos tomatite ja oliivikastmega ning väga hea feast. Kindlasti saab ka tervislikumalt, aga igastahes parem kui mingi riis või kartul , kus süsivesikud 50% ehk 100s grammis 50 grammi süsikaid. süsikad pm tõstavadki kaalu eriti õhtuti süües, sest sa ei tarbi seda energialaksu lihtsalt ära ning see ladestub.
http://www.nutritiopedia.com/2012/02...looking-at-it/ viska pilt sellele tabelile peale, saad aimu, miks süsivesikuid ei tasu õhtuti tarbida.
Nende toitumiskavadega ja asjadega on ka nii, et paljudele see imo vastunäidustatud, sest nad ei arvesta sinu n.ö. isikuomadustega kui nii võiks sõnastada. Kui ei ole harjunud ettekirjutatud plaani järgi elama, siis varem või hiljem tulevad setbackid ja lähed vanade harjumuste juurde tagasi. Eesmärk peaks ikka olema pikaajaline toitumusharjumuste muutmine ja parem elukvaliteet. Mingi atkinsi dieet (valgurikas toitumine ilma süsivesikuteta) toob küll alguses head tulemused, kuid hiljem oled samas seisus tagasi, sest burx on ikkagi nii maitsev...
Mis puudutab beti tegemisesse, siis see mõttetu. Tervise edendamine mistahes välise motivaatori abil (olgu selleks siis beti auhind või võidutahe) on üsnagi mõttetu, sest pärast tulemuse saavutamist (beti võitmist) lähed oma vanade harjumuste juurde tagasi, sest sa ei ole teinud seda õigetel eesmärkidel. Kui motivaator on tervislikumad eluviisid ja parem enesetunne ja see tuleb siis sisese motivaatorina, siis on ka long term profit.
Algselt postitas virukunn
Vaata postitust
http://www.nutritiopedia.com/2012/02...looking-at-it/ viska pilt sellele tabelile peale, saad aimu, miks süsivesikuid ei tasu õhtuti tarbida.
Nende toitumiskavadega ja asjadega on ka nii, et paljudele see imo vastunäidustatud, sest nad ei arvesta sinu n.ö. isikuomadustega kui nii võiks sõnastada. Kui ei ole harjunud ettekirjutatud plaani järgi elama, siis varem või hiljem tulevad setbackid ja lähed vanade harjumuste juurde tagasi. Eesmärk peaks ikka olema pikaajaline toitumusharjumuste muutmine ja parem elukvaliteet. Mingi atkinsi dieet (valgurikas toitumine ilma süsivesikuteta) toob küll alguses head tulemused, kuid hiljem oled samas seisus tagasi, sest burx on ikkagi nii maitsev...
Mis puudutab beti tegemisesse, siis see mõttetu. Tervise edendamine mistahes välise motivaatori abil (olgu selleks siis beti auhind või võidutahe) on üsnagi mõttetu, sest pärast tulemuse saavutamist (beti võitmist) lähed oma vanade harjumuste juurde tagasi, sest sa ei ole teinud seda õigetel eesmärkidel. Kui motivaator on tervislikumad eluviisid ja parem enesetunne ja see tuleb siis sisese motivaatorina, siis on ka long term profit.




Comment