Re: Provoker maaomanikuks
tegelikult 3,2ha põldu väga heas asukohas kuna ümberkaudsed lapid on ka nagunii meie käsutuses siis oli viimane aeg see saareke endale kätte saada. Lisaks sellele on vesi lähedal mis annab hea võimaluse ka suurte pindadega põllukultuuride kastmiseks. Maja jaoks ei ole mul maad vaja kuna mõnisada meetrit eemal on vanemate maja mis on suur ning nagunii on ta kunagi minu oma. Ise ma elan ju üldse linnas.
tegelikult 3,2ha põldu väga heas asukohas kuna ümberkaudsed lapid on ka nagunii meie käsutuses siis oli viimane aeg see saareke endale kätte saada. Lisaks sellele on vesi lähedal mis annab hea võimaluse ka suurte pindadega põllukultuuride kastmiseks. Maja jaoks ei ole mul maad vaja kuna mõnisada meetrit eemal on vanemate maja mis on suur ning nagunii on ta kunagi minu oma. Ise ma elan ju üldse linnas.
Comment