[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #151
    Re: Provoker maaomanikuks

    Üks käsi ka. Mismoodi mängite sellist tüüpi kätt sellises lauas?

    Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    saw flop | saw showdown

    MP1 ($31.77) 57/10/2,2
    MP2 ($21.90) 44/24/0,5
    CO ($25) 14/8/0,8
    Button ($25) 17/15/2,6
    Hero (SB) ($25)
    BB ($11.21) 53/18/0,8
    UTG ($11.90) 73/27/11
    UTG+1 ($25.99) 63/5/0,5

    Preflop: Hero is SB with 10, 10
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 bets $0.50, 2 folds, Hero calls $0.40, BB calls $0.25, UTG+1 calls $0.25

    Flop: ($2) 2, 5, 2 (4 players)
    Hero bets $1.30, BB calls $1.30, UTG+1 calls $1.30, MP2 calls $1.30

    Turn: ($7.20) J (4 players)
    Hero checks, BB bets $5.13, 2 folds, Hero folds

    Total pot: $7.20

    Results below:
    BB didn't show
    Outcome: BB won $11.98

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #152
      Re: Provoker maaomanikuks

      kohustuslikud 2k kätt täna tehtud kahe sessi peale. Esimene sess oli ilusti 2bi plussi, kuid teine pani närvikava korraks proovile korralikult. Õnneks lõppes siiski kõik hästi. Miskipärast on nii, et kui miski jama hakkab laudades toimuma, siis juhtuvad biidid kõikides laudades korraga. Seekord siis 4 BI miinust ning 1h sai seda tagasi grinditud.
      Pildil on mõlemad sessid kokku. Arvata võite ise kus algas teine sess ning kus lõppes esimene.
      juuli26.jpg

      36675bb to go...
      Last edited by Provoker; 26.07.11, 22:04.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #153
        Re: Provoker maaomanikuks

        Aeg on kuule joon alla tõmmata kuna homme plaan ujuda ja saunatada Auras ning suure tõenäosusega pokkerit ei mängi see kuu enam.

        Alustades tänasest päevast, siis võib öelda, et algas korraliku hiiteriga ning edasi oli virelemine. Jällegi pilt räägib rohkem kui miski muu.

        juuli30.jpg

        Kuu eesmärgiks oli mul volüümi rekord lüüa, kuid feilisin selles natuke. Põhjuseks vast võib tuua 4-5 pokkerivaba päeva kus oli muid tegemisi mida ei saanud ära jätta. Lisaks sellele veel olen 8-5ni tööl ka ning naine vajab ka tähelepanu
        Kokku sain mängitud 47208 kätt millest 16517 kätt oli NL10 ning 30651 kätt NL/PL25-s. Mõned käed läksid ka NL2-s Hemi ja Tableninja seadistamiseks peale sunniviisilist arvuti formatit.

        winrated:
        NL2€ 238,75bb/100
        NL10$ 4,15bb/100
        NL10€ 5,53bb/100
        PL25$ 0,88bb/100
        NL25$ 7,54bb/100
        NL25€ 7,52bb/100

        Keskmine 5,95bb/100
        Kasum 617,12$+boonused 150$

        Igatahes esimese täis pokkerikuu kohta üle pika aja võib rahule jääda. Loomulikult oleks võinud winrate kõrgem olla, aga ei kurda. Järgmise kuu eesmärgiks on 70h pokkerit millega kaasneks kindlasti ka 50k käe piir. Limiidiks eksklusiivselt NL/PL25 kuna hakkavad regulaarsed cashoudid maaostu jaoks. Pealegi suht soliidse sämpli kohta on mul NL25-s $/h kõrgem kui NL50-s kuigi võiks seal ka kätt harjutada ning ma ei välista, et ma seda ka teen. Augusti plaanidest veel niipalju, et vähem spewida, Pastilaalt coachi võtta ning winrate upitada kõrgemaks. Loomulikult plaanin ka kasumit.

        Pilt sellest kuust:
        Juulikokku.jpg

        Eesmärgini 35939bb
        Keegi huvi tunneb, siis võite omavahel panuseid teha kas saavutan eesmärgi selle aastanumbri sees või järgmise. Mina igatahes olen motiveeritud pingutama.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #154
          Re: Provoker maaomanikuks

          Kuu on hästi alanud.
          august1.jpg

          Homseks jäi jälle 700 kätt võlksi iseendale, aga pole hullu. Tõenäoliselt mängin nagunii üle 3k käe kui miskit olulist vahele ei tule. Täna siis veel hea uudis oli Starsi augusti kampaania millega ma saan plaanitud platinum viptaseme oluliselt kiiremini kätte. Kuu lõpuks oleks ta nii või teisiti olnud olemas :P

          35558bb veel.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #155
            Re: Provoker maaomanikuks

            5k kätt tehtud see kuu ja seis nullis tagasi. Tänane esimene sess oli super 1300 kätt +56, kuid teine sess läks konkreetselt persse ning paar korda tuli tiltcalle ning shovesid sisse mis loomulikult juhtusid nutsi vastu alati. Lisaks veel viimasel ajal suht haruldane set vs set ka ja oligi -136 sess valmis. Kuu siis +12 mis on igal juhul parem kui -12 :D

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #156
              Re: Provoker maaomanikuks

              Eilne päev hakkas graafiku tipust. Tänane jätkus umbes 0 joonelt. Vaja mindsetti parandada. Kõva 3-4 BI on tildi nahka läinud kuigi varasemalt sellega probleeme ei ole olnud.

              augalgus.jpg

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #157
                Re: Provoker maaomanikuks

                ja ma mõtlesin,et ma ainuke,kes suudab selliseid graafikuid siin "toota" :)

                GL.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #158
                  Re: Provoker maaomanikuks

                  No tegelikult läks eilsega asi veel hullemaks ning kokku käis -325 peal ära tipust seega kõva 19BI joonlauaga downer mis on minul igatahes esmakordne. Ja tegelikult ma ei hakka suga metama nagu chatis korra juttu oli :)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #159
                    Re: Provoker maaomanikuks

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    No tegelikult läks eilsega asi veel hullemaks ning kokku käis -325 peal ära tipust seega kõva 19BI joonlauaga downer mis on minul igatahes esmakordne. Ja tegelikult ma ei hakka suga metama nagu chatis korra juttu oli :)
                    19BI on väga valus kukkumine.

                    Minuga ei ole väga mõtet metat teha jah.Eestlaste vastu on kaardijooks ikka väga kuldne ja kaardid peavad (va.pastilaa).
                    Üks eestlasest üritaja:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Endal plaan nüüd natuke kõrgemaid limiite mängida ja me vast ehk ei kohtu niipea laudades

                    Edu.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #160
                      Re: Provoker maaomanikuks

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      No tegelikult läks eilsega asi veel hullemaks ning kokku käis -325 peal ära tipust seega kõva 19BI joonlauaga downer mis on minul igatahes esmakordne. Ja tegelikult ma ei hakka suga metama nagu chatis korra juttu oli :)
                      Kui see sind lohutab, siis mul ~ 1x kuus selline asi... :D

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #161
                        Re: Provoker maaomanikuks

                        lohutan ka,tna -8bi,fishine like hell aga ei tule,3bete callitakse 56 57 ja J3,flopid 55x 55x ja 33x3 :D peab meeldima :)

                        Comment

                        • DaBeat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 404

                          #162
                          Re: Provoker maaomanikuks

                          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                          Kui see sind lohutab, siis mul ~ 1x kuus selline asi... :D
                          Palju kuus käsi tuleb keskmiselt?

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #163
                            Re: Provoker maaomanikuks

                            maatükk käes igatahes. Nüüd vaja raha tagasi printida ning edasi hakata mõtlema kuidas seda kõige kasumlikulmalt ära kasutada saaks. Mõtteid on juba palju peas, kuid selektsioon veel ei ole toimunud ning asju vaja ikka hoolikalt kaaluda. Õnneks on terve talv selleks aega. Nüüd siis uuesti pokkerlainele. Kõva nädalane paus oli sees ning vaja nüüd käsi tagasi grindima hakata.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #164
                              Re: Provoker maaomanikuks

                              Mis maaga teha annab, kas ainult maja jaoks ruumi või on muud kasulikku maad ka :) Tore, et eesmärk täidetud.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #165
                                Re: Provoker maaomanikuks

                                100ha metsa v2`?

                                Comment

                                Working...