[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #121
    Re: Provoker-From here to there

    Siin siis pilt viimasest 2k käest. Kahju kui ev sind paari sessiga kinni püüab.


    Ja üks eurolaudadest käsi ka mis mind endast välja viis. Ermii krt ära tee niimoodi. Spetsiaalselt panin standardist suurema 4beti, et ei hakkaks miskit leiutama aga ikka.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #122
      Re: Provoker-From here to there

      Standard pask mis alati kaela peab sadama kui uute limiiti minna. Krdi värdjad on seal NL50s sellised nutpeddlerid et halb hakkab.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Vastane superdonk, ma ei suutnud foldida.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Regulari vastu

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Järjekordselt dongi vastu, kelle vastu TPGK on enamasti nuts (not this time)
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Superdongi shortstackeri vastu BvsB
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Mingit pudi veel peale ja tulemus ongi olemas. Mis seal ikka. Mis sitasti see uuesti. Ega ma ise ka supermängu ei teinud. Palju oleks saanud veel foldida nendes kätes, aga peas on klõps, et kõik tahavad mind rämedalt abuseda uues limiidis.

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #123
        Re: Provoker-From here to there

        kuidas läinud on?

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #124
          Re: Provoker-From here to there

          Hetkel BE jooks käsi.. Volüümi vaja jätkuvalt. Muidu ok, kui mitte arvestada, et hommikuni olen jalamees krt küll.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #125
            Re: Provoker-From here to there

            3 katse krt küll peab tulema. Peale 22.00 alustan vist

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #126
              Re: Provoker-From here to there

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              3 katse krt küll peab tulema. Peale 22.00 alustan vist
              edu, ise lähen täna nl25-te tagasi, ehk tuleb parem jooks tagasi ja veits mindseti oleks vaja parandada.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #127
                Re: Provoker-From here to there

                keegi eesti meistrikatest 20% tahab vahetada. Tänane HU event siis. Kui leian inimese siis võtan osa, vastasel juhul vist ei osale.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #128
                  Re: Provoker-From here to there

                  tegin soojenduseks HUSNG ning sellest tulenev otsus on siiski mitte osaleda. Kui 2x tõmmatakse taga olles ära siis pole piisav luckbox tänaseks. Lähen nitin parem NL50s edasi.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #129
                    Re: Provoker-From here to there

                    Päevik jälle avatud.
                    Põhjuseks siis järjekordne investeerimisvajadus ning vaja pappi teenida. Eesmärk 10 000$ ehk hetkelimiidis 100 000 bb.
                    Kuidas see asi välja hakkab nägema veel ei tea, kuid loodan limiitides kiirelt liikuda ning seega jääb ka bb vajadus numbriliselt väiksemaks. Vahepeal suurt mänginud ei ole ja üritan nüüd siis suht nullist omal jõul alustada. Siia kirjutan ainult eesmärgiga hoida oma mängul silm peal ning saada ka motivatsiooni. Paari päeva eest hakkasin lugema teist korda leatherassi treat your poker like a business ning sellele on järgnenud koheselt kaks päeva mis volüümi mõistes on minu kohta üsna võimsad olnud ~2k kätt päevas. Kasutatavad vahendid hetkel ~250$ seega 97500bb to go.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #130
                      Re: Provoker-From here to there

                      cashi? mis limiidis? mingeid graphe pole, steiki ei otsi :D?

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #131
                        Re: Provoker-From here to there

                        alustad 6max nl10-st?
                        mis toas ?

                        tõotab tulla jälle tore päevik mida jälgida:)

                        GLGLG!

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #132
                          Re: Provoker-From here to there

                          Tegelikult ikka FR ning hetkel br tõttu nl10 ja Starsis. Steigiga on nii, et vahepeal oli steik Vapsikuga, kuid see jäi katki ja hetkel vähemalt 50/50 diiliga ma mängima ei kavatse enam hakata kuna ma kaotan olulise hulga raha sellega mis on limiitides liikumiseks vajalik. Pakkuda muidugi ikka võib :)

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #133
                            Re: Provoker-From here to there

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            Tegelikult ikka FR ning hetkel br tõttu nl10 ja Starsis. Steigiga on nii, et vahepeal oli steik Vapsikuga, kuid see jäi katki ja hetkel vähemalt 50/50 diiliga ma mängima ei kavatse enam hakata kuna ma kaotan olulise hulga raha sellega mis on limiitides liikumiseks vajalik. Pakkuda muidugi ikka võib :)
                            kas kuskil mujal poleks kergem limiitides liikuda?
                            koos rakebackiga jne.

                            Comment

                            • wanapagan
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2010
                              • 310

                              #134
                              Re: Provoker-From here to there

                              Kusagil urkas mängides, liiklus puudub. Laudade valikuta kaotad sa IMO rohkem kui starsis ilma rakebackita korralikult laudu valides ja fishilt raha korjates.

                              Edu Provokerile ja kiiret üles liikumist.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #135
                                Re: Provoker-From here to there

                                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                                kas kuskil mujal poleks kergem limiitides liikuda?
                                koos rakebackiga jne.
                                No nagu ma kuskil teises teemas juba mainisin mängude raskuse kohta. See on MÜÜT, et starsis mängud raskemad oleks. Lisaks sellele ei ole mikros nagunii rakeback väga suur olenemata mis toas mängida.

                                Comment

                                Working...