Re: Provoker@HuSnG Microgrind
Vaatasin su video läbi ja salvestasin camtasiaga kommentaaridega video, aga kahjuks ütles arvuti täielikult ülesse ja mitteametlik XP läks lukku. Panen mälu järgi natuke kirja siia, ehk on abiks.
preflop tõstmisrange peaks olema tüüpilise madala limiidi mängija vastu selline, mis tabab hästi floppi, millel on ilma boardi tabamata showdown väärtust ja mida on kerge postflop mängida. Kõik Ax, Kx, Qxs, Q9o+ J9+, 22+. Hoiduda tasuks selliste käte mängimisest, nagu T5, J4, 57o, 79o. Kuna vastasetele ei meeldi foldida, siis on nendega raske postflop mängida. Kõrgema limiidi mängijad mängivad palju saastakäsi väga edukalt, aga üldjuhul siiski vastaste vastu, kellel mingisugustest handrangedest kah aimu on, mitte selliste vastaste vastu, kes vahivad ainult oma kaarte.
OOP tasuks callida väga tight rangega, A8o+, Axs, KT+Q9s, 22+. 3bettida 99+, AJ.
alati tasuks cbettida, kui board on sobilik. Head boardid on K73, A84, TT3 jne. Halvad boardid on TJ8ss, 567, 223.
Mängu võiks alustada kindlasti 3x raisemisest pre, 10/20 blindide juures panna ikka 60, kuna madalate limiidi vastased ei 3bet eriti, või kui 3betivad, siis on need liiga väikesed.
Mängu alguses tuleks võimalikult kiiresti selgeks teha mängija tüüp, kelle vastu mängitakse, see on ülioluline ja väga annab väga suure eelise. ehk siis 4 põhitüüpi, tight passive, tight agressive, loosepassive ja loose agressive(5 tüüp loose üliagro ehk maniac). Näikeks videos olev vastane oli preflop loose, kuna ta ei foldinud peaaegu mitte midagi, samas postflop üsna tight. Ma paneks kohe talle note FFF, e. Fit or fold flop, ehk jätkab ainult kui pihta saab. samuti hakkaks ma julgelt tema vastu limpima, kuna ta on suhteliselt passiivne ja meie limpe ei tõsta. Limpimises pole midagi halba, loose passive mängijate vastu me tahamegi potid väiksed hoida marginaalsete kätega ja potti ehitada siis, kui me oleme juba millelegi pihta saanud.
Põhiliselt leiabki sellelt levelilt kahte tüüpi mängijaid: üliagrod ja loose-passiivsed. agrode viga on see, et nad varem või hiljem teevad kindlasti suure vea, tuleb kannatlik olla, küll olukord tekib, millaega nad enamuse oma stackist kaotavad. teine tüüp teeb vea sellega, et maksab meie head käed kinni oma marginaalsete kätega. Selliste vastu ainult valuebettida.
Nüüd siis mõned tüüpilisemad vead: Kui loose vastane limbib, siis ma tõstaks teda tegelikult ainult 88+, Aj+, KJ,KQ. Kui ta limpfoldib, siis muidugi laiendaks ranget, aga eelistaks ikkagi käsi, mis floppavad TP või millega võib maha checkides võita. Videos oli vastane, kes limpcallis kõik korrad, nende vastu ma Ei tõstaks kindlasti Ax ja Q9 tüüpi käsi. Kui vastane limbib, meie raiseme ja tema callib, siis ma paneks cbeti 100%. Me oleme juba oma raisega tugevust näidanud, tal on väga raske jätkata, kui ta tugevalt pihta ei saa ja pealegi peab seemeie cbet toimima 30-40%, et kasumit näidata.
Kui meie cbet calliti ja meil ei ole mittemidagi, tuleks täielikult maha rahuneda. cbet ei peagi iga kord õnnestuma ja me ei pea igat potti võitma.
Kui me saame mingil tänaval checkraise, peame oma implied oddsid üle hindama. Antud vastase vastu oli olukord, kus sa ütlesid, et meil on openender ja callisid raise. Kui see openender oleks kokku tulnud, oleks maas Q6789 ja meil 5. Ei ole just hea board ja vähe nõrgemaid käsi, millelt valuet saada.
Me ei näita pikaajalist kasumit mitte sellega, et me võidame mängu, vaid sellega, et iga otsus oleks keskmiselt 57% meie kasuks. Mida rohkem selliseid otsuseid, seda rohkem raha teenime. Kui blindid on 15/30 ja meil 350 chippi, ei ole erilist tähtsust, kas me selle mängu võidame, või mitte. Tähtis on see otsus, mille tõttu meil nii vähe chippe järgi on ja see otsus, kuidas me need 350 mängu paneme. Antud hetkel peame hakkama mängima 12bb effektiivsete stäkkide mängu ja peame need nupud sisse saama näiteks 55/45 olukorras. Kas me võidame selle käe või mitte, ei oma erilist tähtsust. Samuti tasub eriti tähelepanelik olla selles olukorras, kuna vastane võib meile kergesti anda 70/30 olukorra või isegi veel soodsama.
Sa mängid liiga kiiresti ja annad ära tohutult timing telle. Vastane limbib, sul juba auto check sisse vajutatud. Mõtle kõik käigud läbi, kõrgemal limiidis muudmoodi ei saa. Kui said checkraise, isegi kui sul on õhk käes, ära foldi enne kui oled ta käe peale pannud. Kui saad järgmine kord cr, vaata kas board on sama või ajab vastane jama, tal ei saa kah iga kord midagi head olla.
Proovi mõelda gameflowle. Mõned näited:
Sa tõstad 3x koguaeg, vastane hakkab 3bette panema, sul järgmine kord KK. Pane 2x, näita "nõrkust". Või kui blindid suured, checki parem.
su cbet ei toiminud ja ta nägi riveris su kaarte. su järgmine cbet saab palju rohkem respecti, tee seda any twoga. Kui tugevalt flopile pihta saad, ära cbeti, nagu annaks alla. Kui ta turni betib, tee raise, mis tundub selline, nagu läheksid närvi ta agressiooni peale. Ühesõnaga ära mängi kaarte, mängi olukorda ja vastast. Mõtle koguaeg, milline sinu image tema silmis on. Oled palju foldinud, su raised saavad suurt respecti, tõsta saastaga.
Õpi hästi selgeks lõpumäng, 6$ piisab tegelikult sellest täiesti, et kasumit näidata.
Üldiselt on sul potensiaali, väga meeldis see koht kus sa ütlesid, et ta oleks A-ga raisenud pre ja võtsid poti flopis maha oma raisega. Selline see mäng peakski olema.
Vaatasin su video läbi ja salvestasin camtasiaga kommentaaridega video, aga kahjuks ütles arvuti täielikult ülesse ja mitteametlik XP läks lukku. Panen mälu järgi natuke kirja siia, ehk on abiks.
preflop tõstmisrange peaks olema tüüpilise madala limiidi mängija vastu selline, mis tabab hästi floppi, millel on ilma boardi tabamata showdown väärtust ja mida on kerge postflop mängida. Kõik Ax, Kx, Qxs, Q9o+ J9+, 22+. Hoiduda tasuks selliste käte mängimisest, nagu T5, J4, 57o, 79o. Kuna vastasetele ei meeldi foldida, siis on nendega raske postflop mängida. Kõrgema limiidi mängijad mängivad palju saastakäsi väga edukalt, aga üldjuhul siiski vastaste vastu, kellel mingisugustest handrangedest kah aimu on, mitte selliste vastaste vastu, kes vahivad ainult oma kaarte.
OOP tasuks callida väga tight rangega, A8o+, Axs, KT+Q9s, 22+. 3bettida 99+, AJ.
alati tasuks cbettida, kui board on sobilik. Head boardid on K73, A84, TT3 jne. Halvad boardid on TJ8ss, 567, 223.
Mängu võiks alustada kindlasti 3x raisemisest pre, 10/20 blindide juures panna ikka 60, kuna madalate limiidi vastased ei 3bet eriti, või kui 3betivad, siis on need liiga väikesed.
Mängu alguses tuleks võimalikult kiiresti selgeks teha mängija tüüp, kelle vastu mängitakse, see on ülioluline ja väga annab väga suure eelise. ehk siis 4 põhitüüpi, tight passive, tight agressive, loosepassive ja loose agressive(5 tüüp loose üliagro ehk maniac). Näikeks videos olev vastane oli preflop loose, kuna ta ei foldinud peaaegu mitte midagi, samas postflop üsna tight. Ma paneks kohe talle note FFF, e. Fit or fold flop, ehk jätkab ainult kui pihta saab. samuti hakkaks ma julgelt tema vastu limpima, kuna ta on suhteliselt passiivne ja meie limpe ei tõsta. Limpimises pole midagi halba, loose passive mängijate vastu me tahamegi potid väiksed hoida marginaalsete kätega ja potti ehitada siis, kui me oleme juba millelegi pihta saanud.
Põhiliselt leiabki sellelt levelilt kahte tüüpi mängijaid: üliagrod ja loose-passiivsed. agrode viga on see, et nad varem või hiljem teevad kindlasti suure vea, tuleb kannatlik olla, küll olukord tekib, millaega nad enamuse oma stackist kaotavad. teine tüüp teeb vea sellega, et maksab meie head käed kinni oma marginaalsete kätega. Selliste vastu ainult valuebettida.
Nüüd siis mõned tüüpilisemad vead: Kui loose vastane limbib, siis ma tõstaks teda tegelikult ainult 88+, Aj+, KJ,KQ. Kui ta limpfoldib, siis muidugi laiendaks ranget, aga eelistaks ikkagi käsi, mis floppavad TP või millega võib maha checkides võita. Videos oli vastane, kes limpcallis kõik korrad, nende vastu ma Ei tõstaks kindlasti Ax ja Q9 tüüpi käsi. Kui vastane limbib, meie raiseme ja tema callib, siis ma paneks cbeti 100%. Me oleme juba oma raisega tugevust näidanud, tal on väga raske jätkata, kui ta tugevalt pihta ei saa ja pealegi peab seemeie cbet toimima 30-40%, et kasumit näidata.
Kui meie cbet calliti ja meil ei ole mittemidagi, tuleks täielikult maha rahuneda. cbet ei peagi iga kord õnnestuma ja me ei pea igat potti võitma.
Kui me saame mingil tänaval checkraise, peame oma implied oddsid üle hindama. Antud vastase vastu oli olukord, kus sa ütlesid, et meil on openender ja callisid raise. Kui see openender oleks kokku tulnud, oleks maas Q6789 ja meil 5. Ei ole just hea board ja vähe nõrgemaid käsi, millelt valuet saada.
Me ei näita pikaajalist kasumit mitte sellega, et me võidame mängu, vaid sellega, et iga otsus oleks keskmiselt 57% meie kasuks. Mida rohkem selliseid otsuseid, seda rohkem raha teenime. Kui blindid on 15/30 ja meil 350 chippi, ei ole erilist tähtsust, kas me selle mängu võidame, või mitte. Tähtis on see otsus, mille tõttu meil nii vähe chippe järgi on ja see otsus, kuidas me need 350 mängu paneme. Antud hetkel peame hakkama mängima 12bb effektiivsete stäkkide mängu ja peame need nupud sisse saama näiteks 55/45 olukorras. Kas me võidame selle käe või mitte, ei oma erilist tähtsust. Samuti tasub eriti tähelepanelik olla selles olukorras, kuna vastane võib meile kergesti anda 70/30 olukorra või isegi veel soodsama.
Sa mängid liiga kiiresti ja annad ära tohutult timing telle. Vastane limbib, sul juba auto check sisse vajutatud. Mõtle kõik käigud läbi, kõrgemal limiidis muudmoodi ei saa. Kui said checkraise, isegi kui sul on õhk käes, ära foldi enne kui oled ta käe peale pannud. Kui saad järgmine kord cr, vaata kas board on sama või ajab vastane jama, tal ei saa kah iga kord midagi head olla.
Proovi mõelda gameflowle. Mõned näited:
Sa tõstad 3x koguaeg, vastane hakkab 3bette panema, sul järgmine kord KK. Pane 2x, näita "nõrkust". Või kui blindid suured, checki parem.
su cbet ei toiminud ja ta nägi riveris su kaarte. su järgmine cbet saab palju rohkem respecti, tee seda any twoga. Kui tugevalt flopile pihta saad, ära cbeti, nagu annaks alla. Kui ta turni betib, tee raise, mis tundub selline, nagu läheksid närvi ta agressiooni peale. Ühesõnaga ära mängi kaarte, mängi olukorda ja vastast. Mõtle koguaeg, milline sinu image tema silmis on. Oled palju foldinud, su raised saavad suurt respecti, tõsta saastaga.
Õpi hästi selgeks lõpumäng, 6$ piisab tegelikult sellest täiesti, et kasumit näidata.
Üldiselt on sul potensiaali, väga meeldis see koht kus sa ütlesid, et ta oleks A-ga raisenud pre ja võtsid poti flopis maha oma raisega. Selline see mäng peakski olema.
, 10
, J
. Alguses ei saanud kuidagi vedama ning oli tunne, et stabiilset tõusu ei hakkagi tulema. Iga kord kui võitsiin mängu siis järgmise kindlasti kaotasin, kui võitsin 2 mängu siis kaotasin 2 järgnevat. Niimoodi tiksus selle kuu 30 esimest mängu. Peale seda hakkas asi jälle minema nii nagu ma ootan ning tulemus on 14,4% ROI hetkel. Pilt on siin:

Comment