k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #721
    Re: k2snakalle NL100! :)

    Vahest juhtub ka nii.. PT3-s ei saagi bb-des graafikut?

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #722
      Re: k2snakalle NL100! :)

      1,5bi alla Ev OMG ..või 3 siiski?
      Last edited by emmimees; 11.08.11, 20:19.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #723
        Re: k2snakalle NL100! :)

        BB-des graafik
        ja nagu graafikult näha siis, no money in nl2 6max everyone is solid :D
        Last edited by k2snakalle; 11.08.11, 21:11.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #724
          Re: k2snakalle NL100! :)

          saab jälle halada enda teemas... mindset on vääga nüri. Teen mõtlematuid move ja vastased näevad need läbi :( Fishide vastu jätan valuet lauda ja olen coolerite teises otsas enamasti, aga samas mõne suckoudi olen ka teinud. Kole kiiresti tuli selline suur tülpimus peale (kuigi midagi väga hullu pole)

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #725
            Re: k2snakalle NL100! :)

            Oh kooliaeg oh kooliaeg, millal sina tuled!?
            2a pausi ja saab nüüd uuesti koolipinki nühkima minna. Erialaks siis autotehnika ja 2,5a kokku. Eks ma loll olin, et sai ennem mõtlematult/pingutamata ülikool pooleli jäetud, aga see-eest usun, et võtan seekord asja tõsisemalt.
            Endal on hea meel, niisama looderdamine ei vii ka kuhugi ja ise ka tundsin, et vajan mingit tegevust ikka pokkerimängu kõrvale. Ja mis tegevus saab veel parem olla kui möirgavat v8-t parandada (kuigi ilmselt alguses peab piniseva r4-ga harjutama :D )

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #726
              Re: k2snakalle NL100! :)

              alguses paned pigem polte riiulisse ..

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #727
                Re: k2snakalle NL100! :)

                alguses ei lasta poltide ligigi ilmselt... vähemalt pool aastat õpin ruutvõrrendeid ja newtoni seadusi uuesti :D

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #728
                  Re: k2snakalle NL100! :)

                  Igati +ev otsus. Edu
                  Anna teada kui praktikat vaja teha :P

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #729
                    Re: k2snakalle NL100! :)

                    ennast kiitmast ma ei väsi, seega no sinu 320-le hakkab ilmselt ka praegu mõistus peale. Seega no nii 30$ tund ja vaatan üle kui vaja :D no sõbramehe poolest võin ka kasti õllega leppida kui suurde pealinna satud.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #730
                      Re: k2snakalle NL100! :)

                      Foldisin KK pf 100bb deep....kui 12/7/1 3bet 1 vastane mind cold4bettis. Ning seda 11bb-lt 36-le bb-le..
                      Ei ole tglt uhke, sest venna kohta oli vaid 224 kätt... nüüd krt kripeldab.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #731
                        Re: k2snakalle NL100! :)

                        Sattusin selle video otsa http://www.pokertube.com/free-poker-..._Four&player=1

                        Ja leidsin, et tundub põnev ja prooviks ka. Korra on keldrimees minu pool badugit mänginud ja rohkem kokkupuuteid mänguga pole olnud.
                        Enamvähem reeglid selged ja hüppasin lauda. Eks vigu tegin kuhjaga, aga mäng ise lihtne ja loogiline. 0.25/0.5-s tuleb vaid kaarti mängida. Vastased tegid ikka ime calle(standin pea all the way ja vend callib ikka 3card badugiga maha lõpus :D ...lühikese ajaga eristab ära täiesti dongid/oskajad/hullud reppijad jne ja vastavalt sellele mängida.
                        Tiksusin mingi tsipa üle tunni seal ja astusin ära 20$ võrra rikkamana. obv pole õrna aimugi, et kas see oli hiiter või mitte..
                        Aga lõbus meelelahutus sellegipoolest

                        edit:usun, et kui natukene süveneda siis peaks seal vedelema päris palju $$$$ :)
                        Last edited by k2snakalle; 21.08.11, 01:08.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #732
                          Re: k2snakalle NL100! :)

                          krt dilemma dilemma dilemma... mai tea mida praeguse autoga ette võtta. Nimelt talveks oleks vaja talverehvid uued+soendusradikas vahetada(päris kebeniit töö) ning veel nipetnäpet+ülevaatus. Samas kütet rüüpab ikka mehiselt ja tahaks vist ikka midagi ökomat.
                          Kas müüa ta maha (osturaha saan ikka tagasi) või sõita ülevaatuse lõpuni ja lammutada varuosadeks (enda aega lammutamiseks ikka kulub, aga samas saan ilmselt rohkem $$$ kui müümisega...samas lammutamisele kuluv ajakulu ei tee kindlasti seda vahet tagasi)
                          Samas kui nüüd kohe müüa, siis jälle jama, et pole autot kohe võtta millega edasi kärutada + nädala pärast on vaja hakata koolis pea iga päev käima.
                          Muidu lammutaks laiali, aga krt see talv vahele peab tulema..ei viitsi küll eriti -20C mässata.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #733
                            Re: k2snakalle NL100! :)

                            Hakka kohe uut autot otsima ja kui see ostetud, siis saad vana müüki panna.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #734
                              Re: k2snakalle NL100! :)

                              vaatasin ka selle video ära.. ja starsis oli mingi 12 taala rolli.. sellega badugi NL50 ja -> BR 43 taala..

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #735
                                Re: k2snakalle NL100! :)

                                Väga lõbus mäng see Badugi. Mängisin ka esimest korda, võtsin 2 lauda 10 taalaga, kui lõpetasin, oli 22 ja 26 taala :)

                                Comment

                                Working...