k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #706
    Re: k2snakalle NL100! :)

    edu1

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #707
      Re: k2snakalle NL100! :)

      NL100-ga on mul mingi bluffi needus peal...alati kui proovin bluffi regulari vastu, siis saan vastu näppe. Olen püüdnud uurida, et kas siis tõesti teen midagi nii teistmoodi kui ntx monsteriga (ja siis kui nad foldivad) aga no betsizing on ikka sama ja usun, et ka timingtellist midagi välja ei loeta, aga no bluffid on mul haigelt miinuses. Liiga tihti juhtub neil see nuts olema/board jookseb hulluks/ teevad herocalle.

      pole hullu...läks kuu metsa siis läks. Have to keep trying! Mindset on siiski päris hea :)

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #708
        Re: k2snakalle NL100! :)

        pole hullu...läks kuu metsa siis läks. Have to keep trying! Mindset on siiski päris hea :)
        Minu ja sinu vahe on see, et mul mindset ka paigast ja püüan uuesti edasi mängida järgmine kuu.

        Mul -12bi @ 100 :)


        GL!

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #709
          Re: k2snakalle NL100! :)

          sai siis endale uus auto soetatud...midagi sellist mida ma never ei oleks usknud.

          Opel Omega 96a, 2.5 v6, automaat.
          Lisasid suht okeilt.. 4x el aknad, kliima, püsikiiruse hoidja, el istmed, soendusega peeglid jne. Veel olemas siis veojõukontroll, mis tuleb talvel ilmselt tõsiselt kasuks :)

          Kere pole kõige parem (kõrvalistuja tagumine uks on päris pahas seisus) samas üldine seis ei ole midagi hullu.
          Tehnika ise toimib perfektselt ja sillad on tihedad.

          Miks siis sai selline auto valitud? Ma ise ka ei tea täpselt.. Vaatasin päeval kuulutusi ja üks tuttav pärnust andis mulle lingi, et krt saaks ta passatist lahti, siis tahab vaatama minna. Vaatasin, et tallinnas ja hind oli ka päris hea. Sai kohe helistatud ja paari tunni pärast tuli vend autot näitama..väike tiir ja olin konksu otsas ja nii ma selle masinaga koju sõitsin.
          Vaatasin just, et püsikaga maanteel ~100km/h ja 7l 100-le mis on päris hää.
          Vennal oli ikka päris kiire ja sai hinna ikka päris magusaks. Natukene kahtlen, et ma pikemalt sõidan, sest no ikkagi automaat käigukast, aga no ise pole kunagi omanud automaati käimariga autot, et noh vaatab..äkki hakkab meeldima. +no hind ikka päris hea, et noh kui ei meeldi ikka, siis sama raha eest saan 99,9% kindlalt maha müüdud.

          Muidugi praegu koju jõudes oli "meeldiv" üllatus kui peale ukse kinni löömist juhiuks lingist lahti ei tulnud :O Ei väljas, ei seest... homme peab auto maale viima ja siis vaatab täpsemalt, et mis seal nüüd katki läks ja mis üldse tegemist veel vajab.
          Last edited by k2snakalle; 29.07.11, 01:47.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #710
            Re: k2snakalle NL100! :)

            Imo on nii, et kui korra oled automaadiga sõitnud, siis manuaaliga eriti ei taha enam.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #711
              Re: k2snakalle NL100! :)

              seda öeldakse tihti jah..samas ikka sõitnud automaadiga (nii päeva-kaks teise venna autoga) ja väga ei istu see kuidas ta käike vahetab. Pole veel sellist tunnet peale tulnud, et nüüd tahan ka automaati...
              Hoidsin muidu kauge kaarega automaadist eemale, aga seekord miski võlus auto juures(ilmselt oli see mugavus+odav hind), et noh mõtlesin, et i will give it a try.
              Last edited by k2snakalle; 29.07.11, 01:48.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #712
                Re: k2snakalle NL100! :)

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Imo on nii, et kui korra oled automaadiga sõitnud, siis manuaaliga eriti ei taha enam.
                +1

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #713
                  Re: k2snakalle NL100! :)

                  Pool-automaat on veel lahedam!

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #714
                    Re: k2snakalle NL100! :)

                    Siin Tallinnas ikka vehkida selle manuaaliga on suht surm. Kuskil maal elad, siis pohhui.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #715
                      Re: k2snakalle NL100! :)

                      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                      Siin Tallinnas ikka vehkida selle manuaaliga on suht surm. Kuskil maal elad, siis pohhui.
                      this
                      ise sõitsin miski 2a automaadiga ja nyyd 3 olen lasknud manuaaliga. vahe on mega, eriti ummikutes. eriti viimsist linna hommikuti :)

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #716
                        Re: k2snakalle NL100! :)

                        k2snakalle volüüm-volüüm-volüüm-volüüm-volüüm.... puudub :S
                        Juulis 15k kätt ja noh toiduraha sain kokku ilmselt. :(
                        Augusti esimene nädal ka suht bronnitud tegevustele...seega ei alga ka järgnev kuu volüümirikkalt.
                        wee 2000-s post.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #717
                          Re: k2snakalle NL100! :)

                          PokerStars - €1 NL (9 max) - Holdem - 7 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          UTG: €170.45
                          UTG+1: €213.65
                          MP: €121.25
                          CO: €138.70
                          BTN: €103.85
                          Hero (SB): €100.00
                          BB: €297.45

                          Hero posts SB €0.50, BB posts BB €1.00

                          Pre Flop: (€1.50) Hero has 2 2

                          fold, UTG+1 raises to €3.00, MP calls €3.00, CO calls €3.00, fold, Hero calls €2.50, BB calls €2.00

                          Flop: (€15.00, 5 players) K 4 6
                          Hero checks, BB checks, UTG+1 checks, MP checks, CO checks

                          Turn: (€15.00, 5 players) 9
                          Hero checks, BB checks, UTG+1 checks, MP checks, CO checks

                          River: (€15.00, 5 players) 9
                          Hero checks, BB checks, UTG+1 checks, MP checks, CO checks

                          Hero shows 2 2 (Flush, King High) (PreFlop 23%, Flop 44%, Turn 83%)
                          UTG+1 mucks 6 5 (Two Pair, Nines and Sixes) (PreFlop 17%, Flop 16%, Turn 4%)
                          MP mucks J Q (One Pair, Nines) (PreFlop 36%, Flop 14%, Turn 4%)
                          CO mucks 7 6 (Two Pair, Nines and Sixes) (PreFlop 9%, Flop 20%, Turn 4%)
                          BB mucks T 7 (One Pair, Nines) (PreFlop 15%, Flop 7%, Turn 4%)
                          Hero wins €14.25

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #718
                            Re: k2snakalle NL100! :)

                            vahest on hea tildata... lihtsalt haige kuidas igas 3bet potis sain 4beti otsa...väga haige lihtsalt. ja obv kui leian KK siis AA vastas... siis jälle regs 3bettis....tahtsin allin pushida, aga fish ka callis..siis mõtlesin, et ah parem vaatan floppi :D
                            Ei soovita kodus järgi teha :) Aga no tulemus magus ja suurim pot elus :)

                            PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 7 players
                            Hand converted by PokerTracker 3

                            BB: $100.00
                            UTG: $84.75
                            UTG+1: $38.50
                            MP: $115.50
                            CO: $100.00
                            BTN: $124.45
                            Hero (SB): $109.80

                            Hero posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

                            Pre Flop: ($1.50) Hero has 7 8

                            fold, fold, fold, CO raises to $3.00, BTN calls $3.00, Hero raises to $13.00, fold, CO raises to $28.50, BTN calls $25.50, Hero calls $15.50

                            Flop: ($86.50, 3 players) 8 7 7
                            Hero checks, CO bets $38.00, BTN raises to $76.00, Hero raises to $81.30 and is all-in, CO calls $33.50 and is all-in, BTN calls $5.30

                            Turn: ($320.60, 3 players) 9

                            River: ($320.60, 3 players) 2

                            Hero shows 7 8 (Full House, Sevens full of Eights) (PreFlop 24%, Flop 95%, Turn 98%)
                            CO mucks K K (Two Pair, Kings and Sevens) (PreFlop 51%, Flop 5%, Turn 2%)
                            BTN mucks K A (One Pair, Sevens) (PreFlop 26%, Flop 0%, Turn 0%)
                            Hero wins $317.60

                            Comment

                            • E-Kunn
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 261

                              #719
                              Re: k2snakalle NL100! :)

                              Nice hand sir!

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #720
                                Re: k2snakalle NL100! :)

                                Päris hea on vahest uudhimust vaadata, et ntx mis triobetis toimub. Logisin kontole sisse ja voilaa pea 50€ peal.. polnud üldse see meeles, nagu maast leitud raha :D

                                Comment

                                Working...