k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #211
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    eip...uus limiit..uued inimesed...0inf

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #212
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      Hmm võib set vabalt olla, et ehk eeldas paned turnis teise bulleti ja raiseb sind, mis ei õnnestunud. Samas, kas tõesti turnis sellisel drawisel boardil hakkaks ta c/r'ima. Ehk silmad kinni call pole halb mõte . Või tõmbas kurat rea kokku turnis. Huvitav, mis teised arvavad.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #213
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        turnis easy c-r setiga kui oleks vastane.
        Samas võib seal olla ka fish vastas ja igasugused 2paari, rida jne..samas ka puhas bluff.. Q lower kicker...

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #214
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          blaah...2h toksimist...häid laudu võib ühe käe sõrmedel üle lugeda. 360kätt tunnis ja -1bi.
          Ütleme nii, et terve see kaotus tuli täpselt enda lollidest vigadest. Ei suuda JJ maha visata vastase limp-3beti vastu ja muidugi näitas ta nutsi. Siis üks misclick PF ja sain ka pihta flopis, aga ometi ei suutnud riveris maha panna ja arvasin, et asi läheb spliti..huiatki. +hulgim väikeseid potte, kus hakkasin liiga uljalt callima. Muidugi kaart jooksis ka kuivalt.. 49PP-d ja 0set
          Üldse on nl50 seti floppamine mul olnud kuiv- one in 27.6 ehk "tervelt" 3.6%, aga käsi ka alles väga vähe.

          Üks bluffipoiss ja regulari vastu. Turni tuli muidugi ilus kaart + turni calldes mõtles ta väga kaua, seega uskusin, et saan ta riveris õige betiga maha võetud.

          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 798639
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          SB: $50.00
          BB: $58.25
          UTG: $63.75
          UTG+1: $71.45
          UTG+2: $50.00
          MP1: $32.95
          MP2: $73.80
          Hero (CO): $50.00
          BTN: $50.00

          Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 9 9
          4 folds, MP2 raises to $1.50, Hero calls $1.50, 3 folds

          Flop: ($3.75) K 3 5 (2 players)
          MP2 bets $2.50, Hero calls $2.50

          Turn: ($8.75) T (2 players)
          MP2 checks, Hero bets $6, MP2 calls $6

          River: ($20.75) 7 (2 players)
          MP2 checks, Hero bets $13, MP2 folds

          Final Pot: $20.75
          Hero mucks 9 9
          Hero wins $19.75
          (Rake: $1.00)
          Last edited by k2snakalle; 12.07.10, 02:11.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #215
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            niih üks käsi siis ka, kus ühe mängijaga tekkisid meil lahkarvamused.

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 799405
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            MP2: $103.00
            CO: $39.35
            BTN: $21.95
            Hero (SB): $50.55
            BB: $55.00
            UTG: $82.80
            UTG+1: $83.25
            MP1: $26.00

            Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 8 J
            UTG raises to $1, 1 fold, MP1 calls $1, MP2 raises to $4, CO calls $4, BTN calls $4, Hero??

            Kas siin on fold või call? Ise arvan, et fold, sest esiteks oleme OOP. Openraiser on fish (38/0!) Meie järgi on veel 2mängijat kes võivad sisse pushida. Meil on 7.5bb-d et callida.
            Ja lähme hittima vaid nutsi. Samas nutsi hittides saame suure tõenäosusega stacki sisse.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #216
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              Foldiks rahulikult. Põhjused leidsid juba ise. Ja mis nutsi me siin hittima lähme? 2 paari floppamise tõenäosus 2,02% ehk puhta -EV. Floppi mast või mastitõmme- võid suht surnud olla J high mastiga või kui pole masti vastas, siis flopis kolm mastikaarti vähendavad aktsiooni ja stäki sissesaamisvõimalust.
              Last edited by ristijeesus; 13.07.10, 05:34.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #217
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                Põhiline erinevus ongi see, et pocket paariga floppad suhteliselt tihti 70%+ equityt (va overset olukorrad). Aga suited käega floppad umbes sama tihti 30% kui flopist all-in minna. Kahte paari ja flushi ei tasu 8bb eest väga loota.

                3bet potis floppad FD, siis väga raske on manööverdada, sest vastaseid on sigapalju ja üks tahab ikka all-in minna, sest pot on suur.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #218
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  Kuna sain kenasti hambasse.. pea -3bi nl50-s ja laudu vapsee pärast ei olnud, aga mängimise isu suur, siis läksin nl25-te tagasi. Ja oi oi oi kuidas mulle seal meeldis.. hetkega oli 10+ lauda lahti. Kõikides mõni fish sees. Stealile folditakse, squeezele folditakse, mõned väiksed nõksud postflop ja raha tuleb :D
                  Seega lihtsalt mängides natukese ajaga +1bi ja siis see tuli.. KK vs A5 fullstack ja A kohe floppi. Sess jäi küll +2$ ainult, aga näha on, et nl25 on minu limiit :D ilmselt ikkagi plaanin nl25 oma boonused ja asjad ära grindida ja siis nl50-sse minna kuskil urkasaitil. Sest praegu nl25-te ja nl50 tagudes tuleb $$ per hour rate sama kuid nl50-s peab ikka tunduvalt rohkem tööd tegema/pingutama/riskima. See muidugi arendab, aga no ei näe väga pointi nühkida kui mul puudub edge teiste mängijate üle ja coolerite vahetamine vaid.
                  Ja vanajumal võiks mulle sette anda! Seti floppamine on juulis olnud 4% kanti.

                  Kui ma foldin cbetile 60% ajast, siis kas seda on natukene vähe või parasjagu?
                  Last edited by k2snakalle; 13.07.10, 16:07.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #219
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                    lihtsalt peame NL100 rolli NL25-s kokku ajama muud miskit :)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #220
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      kuna täna tundusid nl50 lauad head olevat, siis ei saanud käsi eemale sellest. Ja olidki nl50 kohta ikka väga head lauad.

                      Elu on ilus :)
                      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 800387
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      BB: $52.45
                      UTG: $43.75
                      UTG+1: $40.05
                      MP: $64.55
                      CO: $60.30
                      BTN: $52.85
                      Hero (SB): $53.95

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A A
                      UTG raises to $1.50, 4 folds, Hero raises to $5, 1 fold, UTG calls $3.50

                      Flop: ($10.50) 6 3 9 (2 players)
                      Hero bets $7.50, UTG calls $7.50

                      Turn: ($25.50) 5 (2 players)
                      Hero bets $16.50, UTG calls $16.50

                      River: ($58.50) 2 (2 players)
                      Hero bets $17.50, UTG calls $14.75 all in

                      Final Pot: $88.00
                      UTG mucks 7 7
                      Hero shows A A (a pair of Aces)
                      Hero wins $85.00
                      (Rake: $3.00)

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #221
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        Esimesed 4k kätt siis möödas nl50-s ja seis selline. Tglt on seis peaaegu nullis, sest euro laudades on korralik miinus, sest just eurodes on mulle rämedalt kott pähe tõmmatud mõnes kohas.
                        Nonsd näitab väga suurt langust vahepeal, see on tingitud sellest, et oli üks väga jube sess kaardijooksu poolest + enda keskendumine kadus sellega täielikult.
                        Kui on vähem laudu (6-10), siis näen enda vigu ikka palju palju rohkem ja samas näen uusi kohti kus proovida pot maha võtta. Õppimiseks on kindlasti vähem laudu parem.
                        Samas olengi nüüd dilemma ees, et kas minna ikka nl25 tagasi ja massgrindida või trügida veel nl50s ja valmistuda nl100-ks. Muidu hüpe nl25-st nl100-sse võib päris karm olla. Kuigi nl50 minnes scared money tunnet küll polnud..võibolla esimene sess + esimesed suured potid.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #222
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          Noa ga kui sul roll on olemas, siis tee üks proovisess. Lepi iseendaga kokku, et -500$ pealt paned pillid kotti, ja kolid alla tagasi. Proovi, vaata, mis saab. Kui veab, satud heaterile ja elu ongi lill :) Tegelt on see limiit lihtne. Regid on nagu regid ikka. Ainuke asi, mis algul võtab jahedaks on meeletu 3-bettimine ja sinu 3-bettide mitteaustamine. Aga eks on ka nende 3-bettiate vastu omad ravimid olemas.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #223
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            mis ravimeid täpselt silmas pead?

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #224
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              No eks peab adjustima vastastega. Paljudel headel regidel on NL100 kombeks sind väga lightilt 3-bettida. Hästi suure rangega. Ehk sul tekib võimalus kasumlikult teda samuti palju suurema rangega 4-bettida (võrreldes sinu "tava" rangega) . Kuigi sellised muuvid ajavad variatsiooni suureks, lisab see näiteks su longrun winratele pakun lampi - 1-2bb juurde (?) Ja osade maniakkide vastu töötab ka 4-bet bluffimine, aga sellega soovitan ettevaatlik olla :) Põhiline on vastaste mängumaneere üritada jälgida ja note teha just selliste olukordade kohta.
                              Samuti esineb päris tihti ka 4-bet bluffimist. Aga, et neid bluffe maha võtta peavad olema ülitugevad riidid.



                              EDIT: Kui ise palju 3-betid/squeezid, siis head regid hakkavad seda tähele panema ja hakkavad sind väga lightilt 4-bettima. Eriti hea image saad siis, kui satud mõne 89s bluff 4-betiga regile vahele jääma. Igast TT ja AJ tahavad sinuga AI minna kohe. See vajab muidugi vastavat note jällegi, aga õigel hetkel targalt mängides saad jälle BI võrra chipse juurde :)
                              Last edited by Kotkas1000; 15.07.10, 22:32.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #225
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                täielik motivatsiooni puudus...lihtsal jube

                                Comment

                                Working...