Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4606
    Re: Leits - elu on lill

    Vana "suri" ära ...

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #4607
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Vana "suri" ära ...
      ?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4608
        Re: Leits - elu on lill

        Naah .. rusika kaudu siiski kõigest ..

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4609
          Re: Leits - elu on lill

          HOW to: KUIDAS EI TOHIKS ÜHTE KÄTT MÄNGIDA .. (pean silmas kuidas mina ei tohiks mängida)

          Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 9 players - View hand 1361643
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          BB: $257.10
          UTG: $100.00
          UTG+1: $102.20
          UTG+2: $114.05
          MP1: $230.15
          MP2: $214.70
          Hero (CO): $304.60
          BTN: $187.40
          SB: $64.60

          Pre Flop: ($3.30) Hero is CO with Q A
          4 folds, MP2 calls $1, Hero raises to $4, BTN calls $4, 2 folds, MP2 calls $3

          Flop: ($15.30) 2 Q 8 (3 players)
          MP2 checks, Hero bets $10, BTN raises to $27, MP2 calls $27, Hero calls $17

          Turn: ($96.30) J (3 players)
          MP2 bets $30, Hero calls $30, BTN raises to $86, MP2 calls $56, Hero raises to $273.40 all in, BTN folds, MP2 calls $97.50 all in

          River: ($549.30) 2 (2 players - 2 are all in)

          Final Pot: $549.30
          MP2 shows K Q (two pair, Queens and Deuces)
          Hero shows Q A (two pair, Queens and Deuces - Ace kicker)
          Hero wins $546.30
          (Rake: $3.00)
          Last edited by leits; 03.07.11, 13:07.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #4610
            Re: Leits - elu on lill

            See ju hea kui mõni soovib rahalisi annetusi teha - ära tule nüüd õpetama talle, et ta ei või altruistliku eluviisi viljelda

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #4611
              Re: Leits - elu on lill

              nh :D Btn investeeris ka kolmandiku oma stäkist Sulle.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4612
                Re: Leits - elu on lill

                Bl222 .. oleks vist rekrod day t2na olen 1.1k .. aga 2 bilkot imesit oma 2 auteri ära ja j2i migni +8bi ..
                Anyway megagrind siis l2bi .. wr pask nagu ikka .. teisip2evast alates 38k kätt ja 3,8bb/100 ...

                Homme viljandi praktikel (3 weeks to go) ning reede lõuna paiku tagasi tartu ja jätkub mega grind R-P (min eesmärk 15k kätt ja 5bb/100)

                gl

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4613
                  Re: Leits - elu on lill

                  Kus praktikal käid ja kaua kestab veel? Millal tagasi Tartu? Ja kuidas sul eelmine nädal pokkeris läks (alates tesipäevast) ning mis sul see nädalavahetus plaanis on seoses pokkeriga (eesmärgid, winrated jne)? Oleks huvitav teada, kuidagi salatsed siin.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4614
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kus praktikal käid ja kaua kestab veel? Millal tagasi Tartu? Ja kuidas sul eelmine nädal pokkeris läks (alates tesipäevast) ning mis sul see nädalavahetus plaanis on seoses pokkeriga (eesmärgid, winrated jne)? Oleks huvitav teada, kuidagi salatsed siin.
                    homme tulen sind hirmutama .. ja printing omneyzzz ja shimpamentss parkis

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4615
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      homme tulen sind hirmutama .. ja printing omneyzzz ja shimpamentss parkis
                      Shimpansite pidu Parkis?

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #4616
                        Re: Leits - elu on lill

                        lol

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4617
                          Re: Leits - elu on lill

                          Nädal veel praksi ja siis SICKO grind .. kuuga novaks .. lol

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #4618
                            Re: Leits - elu on lill

                            mister nova nova

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4619
                              Re: Leits - elu on lill

                              gg busto .. peab ka steiki otsima hakka,a ..

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #4620
                                Re: Leits - elu on lill

                                Pead uue 7 posti konto tegema, siis saad ka vast.

                                Comment

                                Working...