Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4006
    Re: Leits - elu on lill

    Pokkerist siiber, mis moodi isu tagasi saada? Juba viimased 2 nädalat olen tähele pannud, et isu mängida on nii väike .. "vägistan" neid 200p ftps kokku ja tavaliselt miinusega nad ka lõppevad ... ei imesta kui isu pole ning miks tulemused pigem kehva poolsed.

    Mida teha, et grindi isu taastuks? Ok see on selge, et "elukool" teeb oma töö. Aga lihtsalt, mismoodi oleks võimalik see "isu", "rahanälg" tagasi tekitada

    Ilmselt kogu selle sita all on ka tulemused nii palju kannatanud ning meeleolu pigem sitt ...

    Ma tunnen et kogu see mitte viidsimise tunne mõjutab negatiivselt mu otsuseid juba lauas ...

    TY!

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #4007
      Re: Leits - elu on lill

      Terve see FTP süsteem süvendabki su isukaotust. Tõmbad nädala puhkust, mängid turnasid, või üldse midagi ja tekib jälle isu. Kui iga päev on sund mingit jama läbi nühkida, siis tõesti võib vastikus tekkida.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4008
        Re: Leits - elu on lill

        jah..parem loobuda igasugu punktide taga ajamisest.
        Pokkeri üks suuri plusse ongi see, et sulle antakse vabadus. Vabadus mängida ükskõik millal ja ükskõik kui palju. Kui nüüd mingi punktisüsteem kiitsutab sind takka, et nüüd täna pead ikkagi mängima, siis see viib isu ära, sest pokkerimängija vabadust piiratakse ja see on kurjast!
        Eelmine kuu andsin ka volüümi ja bla bla bla, et saada piisavalt punkte kokku. Nüüd sept istun mingi 12k käe otsas, tuju null, profit null. (lihtsalt ei tõmba mängima)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #4009
          Re: Leits - elu on lill

          Ma miski Iron taseme nühkimisest loobusin juba ammu. Samas Silver või Gold tuleb suht lebolt ära.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #4010
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Ma miski Iron taseme nühkimisest loobusin juba ammu. Samas Silver või Gold tuleb suht lebolt ära.
            +1. Silver/Gold vs Iron vahe on kasulikkuselt nii väike, et paari lolli veaga kaotad sama summa kui vastu tahtmist mängid.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #4011
              Re: Leits - elu on lill

              võta nädal aega puhkust, mängi mingisugust muud mänguformaati vms.

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #4012
                Re: Leits - elu on lill

                kerge trenn vahelduseks või muu ajaviitmise viise ntx kino vms...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #4013
                  Re: Leits - elu on lill

                  minul tekitas see uuetsi mänguisu, kui ronisin tagasi NL25'sse.. seal oli eesmärk mängida 5000 handi nii et olen kasumis ja enne üles ei liigu kui kasumis olen..

                  ja sealt edasi läksin NL50sse ja nähes kui lihtne seal pokker on ja kui kergelt tuleb raha, olen grindimise indu täis küll

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4014
                    Re: Leits - elu on lill

                    Vaheta mängutüüpi - SNG-d, turkad, PLO, mida iganes. Saad oma 200 punni ikka täis + arendad mängu teise külje alt.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #4015
                      Re: Leits - elu on lill

                      teeme hu

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4016
                        Re: Leits - elu on lill

                        ma sinuga mängiks küll

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #4017
                          Re: Leits - elu on lill

                          vaheta tuba, Stars mabey????

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4018
                            Re: Leits - elu on lill

                            Starsist ta ära kolis FT'i :D

                            Aga jah mingi jõusaal, trenn või poole kohaga töö poleks ka paha vahelduseks. Aga noh töö samas nl100 biitijale vaevalt vast. Sporti soovitaks kindlasti.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #4019
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Pokkerist siiber, mis moodi isu tagasi saada? Juba viimased 2 nädalat olen tähele pannud, et isu mängida on nii väike .. "vägistan" neid 200p ftps kokku ja tavaliselt miinusega nad ka lõppevad ... ei imesta kui isu pole ning miks tulemused pigem kehva poolsed.

                              Mida teha, et grindi isu taastuks? Ok see on selge, et "elukool" teeb oma töö. Aga lihtsalt, mismoodi oleks võimalik see "isu", "rahanälg" tagasi tekitada

                              Ilmselt kogu selle sita all on ka tulemused nii palju kannatanud ning meeleolu pigem sitt ...

                              Ma tunnen et kogu see mitte viidsimise tunne mõjutab negatiivselt mu otsuseid juba lauas ...

                              TY!
                              tunnen 100% sama:D

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #4020
                                Re: Leits - elu on lill

                                6maxi mängi fr nit kui ei aita siis cash out ja joome maha su rolli siis saad 0 üles ehitada ja vaat kui lõbus

                                Comment

                                Working...