Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #31
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas Romka Vaata postitust

    Osta omale fotokas ja tee sellest üks parimaid blogisi tänu sellele
    Kui sul just 5110 pole, siis tänapäeval teevad telefonid ka väga häid pilte..

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #32
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Ahjaa, millal FR pealt 6maxile liikusid? Kui mälu ei peta, siis vanasti grindisid ju nitringi?
      Ei tea, et oleks grindinud. 2008 võib-olla, aga vaevalt sa seda mõtled.

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Kui sul just 5110 pole, siis tänapäeval teevad telefonid ka väga häid pilte..
      Mul on $60 maksev "iphone", üsna sinna 5110 valdkonda seega. Asi ei olegi otseselt kaamera omamises, vaid pigem mu laiskuses ja selles, et pilte ma teeksin ainult teiste jaoks, endale mulle need huvi ei paku eriti.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #33
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Mitme naisega sa Tais seksinud oled? Ja kas viitsiksid listi teha ning igat ühte paari sõnaga kirjeldada, nagu pooter tegi oma teemas 2+2-s

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #34
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Mitme naisega sa Tais seksinud oled? Ja kas viitsiksid listi teha ning igat ühte paari sõnaga kirjeldada, nagu pooter tegi oma teemas 2+2-s
          I don't kiss and tell.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #35
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            litse suudled kah ise teades et sealt suust on 1000 riista läbi käinud?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #36
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Keelekat teha tundub funim, pooter ka teeb, siis miks ei.

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #37
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Nuts teema indeed.

                Mul ka 2 sõpra tais hetkel > Phuketis. Läksid 2 kuuks ka grindima ja elu nautima.
                Tahaks isegi mingi aeg sinna jõuda

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #38
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  litse suudled kah ise teades et sealt suust on 1000 riista läbi käinud?
                  'Hambaid ja suud saab pesta ka ju, aga saan aru, mis mõtled.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #39
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    btw peenist saab ka pesta.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #40
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Poleks arvanud, et teema kohe sellise suuna võtab aga laske edasi lol :D

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #41
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Midagi shokeerivat siin ei ole, kõigest üks vana hea:
                        [YOUTUBE]32UGD0fV45g[/YOUTUBE]

                        Muudes uudistes: peaks täna jälle mängima hakkama kuigi sain törts liiga vähe magada, aga mingi paar tundi kangutab ära vast. Rolli pean jälle peedistama, aga õnneks mitte seetõttu, et liiga palju maha jõin. Sain hoopiski uue underground toa pakkumise ja kuna seal vahelduseks peab ise raha depoma, mitte ei pane mingid agendid virtuaalkrediite peale, siis peab selle raha kuskilt füüsiliselt võtma. Villainitel pidavat seekord suurem kui 7bb keskmine stack ka olema, nii et eks-näis. Kuna see avalik ei ole nagu need pokerclubis/pokriprodes/RBE's olevad pakkumised, siis rohkem infot ma ei kavatse (hetkel) avaldada.

                        Kuna esimese 4 minuti jooksul saabus juba üks PM, siis viimase rea mõte oligi neid tegelikult vältida :D.
                        Last edited by Spewmonkey; 31.03.11, 16:01.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #42
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Neis tubades vist trackerit on võimatu tööle saada jah?

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #43
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            Neis tubades vist trackerit on võimatu tööle saada jah?
                            Jeps. Kuigi ma ei näe trackeril mingit mõtetki sellistes kohtades.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #44
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              kus ladyboyde talk j22b? ilmselt nii ära harjunud :D?
                              mäletyan kui fortunega bangkokis esimest ööd olime, karjusime mööda t2navaid ladyboy ladyboy ladyboy .. ime et nuga ei saand vist

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #45
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                kus ladyboyde talk j22b? ilmselt nii ära harjunud :D?
                                mäletyan kui fortunega bangkokis esimest ööd olime, karjusime mööda t2navaid ladyboy ladyboy ladyboy .. ime et nuga ei saand vist
                                Prolly kohalikud arvasid, et kutsute üksteist hellitavalt.

                                Comment

                                Working...