Tere. Olen Tallinnast, elan Bangkokis viimased 2 aastat. Ma ei ole päris kindel, mis siin päevikus täpselt olema hakkab, aga proovime järgi. Eesti on ikkagi liiga väike ja kõiki politseijaoskonna põrandal ärkamise lugusid pole vaja avalikesse internetiarhiividesse jäädvustada. Põhiline rõhk jääb ikkagi ilmselt pokkeri peale, sest see on hetkel suurim prioriteet. Aega on juba piisavalt raisatud ja maha pidutsetud.
Pokkerist: mänginud olen ajaliselt juba piisavalt kaua, volüümi poolest mitte eriti. Miljoni käeni on veel kõvasti aega. Häbi tunnistada ilmselgelt, et limiidid nõnda madalad on, aga nii see baari elu kahjuks käinud on. Selle aasta NL50 winrate on EV-adjusted ~10bb/100(muidu 11). NL100's on käsi kõigest 18k, seega selle oma pole mõtet välja tuua. Plaan on järgneva kuu-paari jooksul võimalikult vähe juua/raha raisata ning bankrolli ehitada ja selle tulemusena NL200't hakata sisse mixima. Väikese volüümi ja 2-2.5k kuudega edasi mängimine ei ole eriti jätkusuutlik pikas perspektiivis. Olmekulud katab küll napilt ära, aga pensionifondi samas ei täida.
Kuna vanarahvaski on öelnud, et "pikk jutt, sitt jutt", siis pikemalt hetkel ei trüki. Üldiselt "Ask me anything about Thailand".
Pokkerist: mänginud olen ajaliselt juba piisavalt kaua, volüümi poolest mitte eriti. Miljoni käeni on veel kõvasti aega. Häbi tunnistada ilmselgelt, et limiidid nõnda madalad on, aga nii see baari elu kahjuks käinud on. Selle aasta NL50 winrate on EV-adjusted ~10bb/100(muidu 11). NL100's on käsi kõigest 18k, seega selle oma pole mõtet välja tuua. Plaan on järgneva kuu-paari jooksul võimalikult vähe juua/raha raisata ning bankrolli ehitada ja selle tulemusena NL200't hakata sisse mixima. Väikese volüümi ja 2-2.5k kuudega edasi mängimine ei ole eriti jätkusuutlik pikas perspektiivis. Olmekulud katab küll napilt ära, aga pensionifondi samas ei täida.
Kuna vanarahvaski on öelnud, et "pikk jutt, sitt jutt", siis pikemalt hetkel ei trüki. Üldiselt "Ask me anything about Thailand".


Comment