"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #166
    Re: "375"

    See on Starsi lifetime graafik Sharkscopest. Ehk siis kui alguses m6ned SNGd v2lja arvata, on see
    graafik alates selle aasta 8ndast märtsist ehk siis pole veel 20 päevagi vana.
    Võiks olla identne HEMi graafikuga:


    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #167
      Re: "375"

      Päeva kokkuvõte:
      Cashis väike miinus, siirdun vaikselt NL10st NL25sse.
      Triobetis tegin turnasid ja SNGsid jälle, noh, fail, as usual.
      DONidega jäin 8 buyini miinusesse ehk siis kümnendik bankrollist,
      mille ma leian siiski olevat väga suur osa.

      Homse ja ülehomsega vaja saada 360 VPPd, et siis järgmine kuu
      lahe olla oma kullatähega.

      Õlle lahti ja Top Geari vaatama!

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #168
        Re: "375"

        Vot hakkangi päeva-kokkuvõtte-postituste nimeks panema "Päeva kokkuvõte", fucking geniaalne ju?
        Siis inimesed, kes ei viitsi seda igavat teksti lugeda, saavad kohe kiirelt vehkat teha siit ja uue topicu
        otsida, kus midagi huvitavamat lugeda.


        Päeva kokkuvõte:
        10 tablesin päeval jälle turbolaudu, seekord siis juba NL25 omasid. Alguses lendasin kenasti 2 BI plussi,
        siis olid standardolukorrad QQ vs AA, KK vs AA ja KK vs AK kaotused ja vajusin 2 BI miinusesse. Sealt august tulin siiski cashiga välja ja siis juba koju turnasid tegema. Seal suckiti taaskord KK vs AK ära ja muud
        sellist sitta ehk päev ikkagi päris kenasti miinuses, aga ei midagi katastroofilist, kuigi tahaks nüüd kunagi jälle plusspäeva ka kogeda.

        Triobetis alustasin 2 päeva tagasi projektiga "Pohhuilt Bustoks", kui mul oli seal 100 euri. Plaan oli teha
        palju turniire ja SNGsid. Nii ka on läinud, turnad obviously kõik perses, BR käis vahepeal 0 lähedal juba ära seal, aga siiski olen suutnud 11 euriste Extreme Turbo 5 seater SNGdega elus püsida. Nii, et kuigi olen mänginud Triobetis täiesti BR managemendi vabalt, olen siiski pidanud vastu 11 euriste SNGdega juba kolm päeva, pappi on seal järel veel 62 euri, lisaks olen suutnud kolme päevaga päris kena hunniku PPsid sinna tekitada ja rakeback on ka juba yle 60 taala. Ka see pole veel kõik. Lisaks kõigele eelnevale usun, et olen homme juba SNG Ranking League Silver tabelis sees(Jah, sain just teada et uus Liiga on juba üle nädala käinud), seega kui sealt raha ei saa, saan vähemalt 20 mehe freerollis osaleda ja seal omakorda ilma teha.

        Aitäh.

        PS: Õlle maitseb jälle hästi.
        PPS: Nautigem elu.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #169
          Re: "375"

          Õhtu kokkuvõte:


          Õlu sai otsa :(


          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #170
            Re: "375"

            Hommiku kokkuvõte:


            Plusspäeva pole juba mõnda aega näinud. NL25s ei ole midagi uut.
            Coolerid ja beadid.

            AK vs K5, flop K high + nutflush draw, allinid ja river 2 oudine viib jälle poti.
            AK vs 88 K8x flopiga.
            AA vs 22
            jne

            Seitsmendik bankrollist kadunud. Ei beadi sitta, mis teha.

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #171
              Re: "375"

              Kas sa enam done ei mängi?

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #172
                Re: "375"

                Muid SNGsid ja turnasid ja cashi teinud. Nyyd kui uuesti DONide kallale lähen, siis
                proovin vastavalt soovitusele regular kiirusega neid, äkki seal võidan variatsiooni.

                Comment

                • Aristotep
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #173
                  Re: "375"

                  Kui tavalisi tuled mängima, siis vast näeb ühes lauas. Ma mängin ka 10.80 done nüüd.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #174
                    Re: "375"

                    Olen praegu üle 7 tunni mänginud 35k Guaranteed rebuydega.
                    Ning olen lowest stackina finaallauas. Duubel või kaks ei teeks paha.


                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #175
                      Re: "375"

                      Kõige nõrgem vastane lauast kadus kah. 8 alles. Stack ubersitt.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #176
                        Re: "375"

                        Mis toas mängid seda ja mis kasutajanime all?

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #177
                          Re: "375"

                          PokerStars ikka. Kasutaja lebovend. Aga hide search on peal. Ei lase teid ligi!

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #178
                            Re: "375"

                            Üks poiss langes JJ vs KK. 7 alles, mul on ainult mõni big blind.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #179
                              Re: "375"

                              AA vs AK sain duubli. 5 out of 7

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #180
                                Re: "375"

                                wow nice

                                Comment

                                Working...