Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.
Täna käis variatsioon külas :D Kaardijooks oli konkreetselt äärmusest äärmuseni. Üks hetk floppasin pocket ässadega neliku ja sain isegi raha sealt. Teine hetk sain 5 minuti jooksul pähe fullstackidega allinid 82:18 ja 94:6 olukordades.
Variatsioonirohkust peaksid ka kaks järgnevat pilti tõestama:
[img width=750 height=468]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/seeongiomang.jpg[/img]
[img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid13ja14.jpg[/img]
Aga noh, rake'i 100 taala piir sai t2na yletatud, ehk ylehomme kingib Burgeti tiim mulle 30 taala.
Ja 10k kätt on täis, viskan põhistatid ka siia. Hoiatan, te pole midagi nii NITist veel näinud, arvestades sellega, et ma pelan 6maxi:
[img width=741 height=55]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/12k_k2tt_stats.jpg[/img]
Edu laudades!
Täna käis variatsioon külas :D Kaardijooks oli konkreetselt äärmusest äärmuseni. Üks hetk floppasin pocket ässadega neliku ja sain isegi raha sealt. Teine hetk sain 5 minuti jooksul pähe fullstackidega allinid 82:18 ja 94:6 olukordades.
Variatsioonirohkust peaksid ka kaks järgnevat pilti tõestama:
[img width=750 height=468]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/seeongiomang.jpg[/img]
[img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid13ja14.jpg[/img]
Aga noh, rake'i 100 taala piir sai t2na yletatud, ehk ylehomme kingib Burgeti tiim mulle 30 taala.
Ja 10k kätt on täis, viskan põhistatid ka siia. Hoiatan, te pole midagi nii NITist veel näinud, arvestades sellega, et ma pelan 6maxi:
[img width=741 height=55]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/12k_k2tt_stats.jpg[/img]
Edu laudades!
Beadid ikka, ära lippu alla lase! Need käed, millega täna kõige rohkem kaotasid...coolerid ja beadid. Nendega kaotaks igaüks.
TC
Comment