"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #31
    Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

    Täna käis variatsioon külas :D Kaardijooks oli konkreetselt äärmusest äärmuseni. Üks hetk floppasin pocket ässadega neliku ja sain isegi raha sealt. Teine hetk sain 5 minuti jooksul pähe fullstackidega allinid 82:18 ja 94:6 olukordades.

    Variatsioonirohkust peaksid ka kaks järgnevat pilti tõestama:
    [img width=750 height=468]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/seeongiomang.jpg[/img]

    [img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessid13ja14.jpg[/img]

    Aga noh, rake'i 100 taala piir sai t2na yletatud, ehk ylehomme kingib Burgeti tiim mulle 30 taala.

    Ja 10k kätt on täis, viskan põhistatid ka siia. Hoiatan, te pole midagi nii NITist veel näinud, arvestades sellega, et ma pelan 6maxi:
    [img width=741 height=55]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/12k_k2tt_stats.jpg[/img]


    Edu laudades!

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #32
      Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

      Vahepeal olin sunnitud ühtteist välja kandma. Sisse jätsin siiski nii palju, et 6 taalaga
      lauda istudes oleks 20 buyini olemas. Siiski suutsin täna peaaegu pool bankrolli maha kaotada:

      [img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsessnimega_kisubvistperse.jpg[/img]


      Mingit tilti küll ei tajunud, graafikut ma ju ei piilu, ennustasin isegi vähem miinust. Ja sellised
      olid kõige tähtsamad käed:

      [img width=750 height=88]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/korras_sess_____NOT.jpg[/img]


      Praegu on küll selline tunne, et ei beati vist ikkagi seda mängu. Loodame, et see on shorttermist
      tulnud hetkeemotsioon, heh.

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #33
        Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

        Hetkeemotsioon muidugi. 12k käe põhjal üle 9 bb/100 ja ei beadi? Beadid ikka, ära lippu alla lase! Need käed, millega täna kõige rohkem kaotasid...coolerid ja beadid. Nendega kaotaks igaüks.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #34
          Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

          nohjah, peale seda viimast sessi 4BB/100le siiski. NL10s v6iks see suurem olla imho.
          see ongi jama, et nii suurt plusssessi pole olnud, kui palju siit miinuseid tuli.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #35
            Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

            hah taVAline ära põe, ma olin vahepeal -8buyin 1 sess, mängisin ilusti tagasi;:) peeasi,et roll normaalne oleks, ei laseks tilti ennast, teeksid oma mängu ühesõnaga!

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #36
              Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

              lebo..võta laudu vähemaks... mul läks endal dets. lõpp täielikuk ikalduseks... mängisin 12-16 lauda... nüüd pole üle 9-10 võtnud ja mängu kvaliteet on paranennud..

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #37
                Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                hmm. kui ma oleks "piisavalt hea" siis ranka soovituse j2rgi 10-12 lauda NL2 kuni NL20 beatida on t2iesti
                normaalne. nyyd kui ma ei beati neid, siis ma pole "t2iesti normaalne" ehk siis ma ei hakka tulevikus ka 5-6 lauaga beatima NL50 kuni NL100 ehk siis ma ei leia yldse pointigi oma "career attemptil".

                Ma respektreerin seda, et mul on siin m6ned lugejad p2evikul ja eriti seda, et m6ned neist annavad n6u mulle, aga noh, "i used to beat NL20 while 9tabling", ehk siis kui ma praegu ei suuda 9tablega beatida NL10t, siis j2relikult on online pokker niiv6rd arenenud ja mina maha j22nud.

                T2na kahjuks graafikuid n2idata pole, sest "tegime" mingit vana dokumenteerimise t88d yhe s6braga, abiks oli kummalegi 2 nelipakki, aga loodan, et homme suudan mingit graafikut siia postitada.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #38
                  Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                  [img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess_TotalCrap_continued.jpg[/img]


                  [img width=750 height=73]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/j2llegi_korras.jpg[/img]


                  Istusin 50 BBga lauda ja noh, ilmselgelt tegin selle AJ k2ega preflopis vea. Et kui nii j2tkub, siis umbes 2 sessi p2rast olen busto.

                  Enjoy.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #39
                    Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                    Algselt postitas lebovend
                    [img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess_TotalCrap_continued.jpg[/img]


                    [img width=750 height=73]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/j2llegi_korras.jpg[/img]


                    Istusin 50 BBga lauda ja noh, ilmselgelt tegin selle AJ k2ega preflopis vea. Et kui nii j2tkub, siis umbes 2 sessi p2rast olen busto.

                    Enjoy.
                    ma peaaegu vaataks praegu peeglisse ;D
                    sp ma ei julge enam mängida ;D
                    online ja live mäng on mul hetkel tohutult downswingine....aga huvitav, kuidas saada teada, kuna enam pole....

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #40
                      Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                      Ma olen hakanud tasapisi enda puhul aru saama millal ja kuidas swingid käivad :o usu või ära usu...

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #41
                        Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                        Mis positsioonis sa seal selle AJ käega mängisid KK vastu ja miks callisid 3beti?

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #42
                          Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                          poss oli BTN, seda on sealt ka n2ha. 3beti callisin vast seep2rast, et "olin committed". Jah, ma juba mainisin, et m2ngisin tolle k2e valesti.

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #43
                            Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                            Läks nii, nagu minema pidi - Bustoland. Pärast viimast graafikut olen teinud veel üle 2k käe.
                            Totaalne fail. Coolerid ja suckoudid.

                            Viimase 35 euri eest ostsin ennast 5k Turbo guaranteele sisse, mis algab kolmveerand tunni
                            pärast ning tegin umbes 40 Extreme Turbo SnGd, 5 ja 6 mehega. Loomulikult luckisin seal ka ise, aga mitmeid kordi vähem, kui seda minu vastu tehti. Need shorthanded sitakad on vist kõige rohkem
                            tiltitekitavad junnid üldse. Mul pole veel kunagi tildis röökimisest ja laua peksmisest pea valutama hakanud
                            nagu täna.

                            Kui ikka 2 aastat toksida seda mängu ja ikka ei beadi, siis järelikult ei hakkagi beatima, parem säilitan
                            oma viimaseid närvirakke.

                            Ja kui pokkerit ei beati, ega siis pole mul mõtet lugeda inimeste upswingidest ja downswingidest, seega teen vist ka siin foorumis pausi.

                            Have fun ja edu laudades.

                            Comment

                            • gert23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                              Algselt postitas lebovend
                              Läks nii, nagu minema pidi - Bustoland. Pärast viimast graafikut olen teinud veel üle 2k käe.
                              Totaalne fail. Coolerid ja suckoudid.

                              Viimase 35 euri eest ostsin ennast 5k Turbo guaranteele sisse, mis algab kolmveerand tunni
                              pärast ning tegin umbes 40 Extreme Turbo SnGd, 5 ja 6 mehega. Loomulikult luckisin seal ka ise, aga mitmeid kordi vähem, kui seda minu vastu tehti. Need shorthanded sitakad on vist kõige rohkem
                              tiltitekitavad junnid üldse. Mul pole veel kunagi tildis röökimisest ja laua peksmisest pea valutama hakanud
                              nagu täna.

                              Kui ikka 2 aastat toksida seda mängu ja ikka ei beadi, siis järelikult ei hakkagi beatima, parem säilitan
                              oma viimaseid närvirakke.

                              Ja kui pokkerit ei beati, ega siis pole mul mõtet lugeda inimeste upswingidest ja downswingidest, seega teen vist ka siin foorumis pausi.

                              Have fun ja edu laudades.
                              uskumatu!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #45
                                Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                                Algselt postitas lebovend
                                Läks nii, nagu minema pidi - Bustoland. Pärast viimast graafikut olen teinud veel üle 2k käe.
                                Totaalne fail. Coolerid ja suckoudid.

                                Viimase 35 euri eest ostsin ennast 5k Turbo guaranteele sisse, mis algab kolmveerand tunni
                                pärast ning tegin umbes 40 Extreme Turbo SnGd, 5 ja 6 mehega. Loomulikult luckisin seal ka ise, aga mitmeid kordi vähem, kui seda minu vastu tehti. Need shorthanded sitakad on vist kõige rohkem
                                tiltitekitavad junnid üldse. Mul pole veel kunagi tildis röökimisest ja laua peksmisest pea valutama hakanud
                                nagu täna.

                                Kui ikka 2 aastat toksida seda mängu ja ikka ei beadi, siis järelikult ei hakkagi beatima, parem säilitan
                                oma viimaseid närvirakke.

                                Ja kui pokkerit ei beati, ega siis pole mul mõtet lugeda inimeste upswingidest ja downswingidest, seega teen vist ka siin foorumis pausi.

                                Have fun ja edu laudades.
                                epic fail ? ;D

                                Comment

                                Working...