Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: lenC @ Stars

    3500 kätt rahakottideni!: )

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #77
      Re: lenC @ Stars

      PartyPoker, $0.50/1.00 Hold'em Cash Games, 6 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

      Board:
      Sedeete (SB): $100
      Roberscheut (BB): $103.90
      ivehadit (UTG): $35.35
      LeftBall (UTG+1): $58
      76kid (CO): $132.85
      HERO (Button): $121.10

      Dealt to HERO 5 6

      Pre-flop:
      ivehadit calls $1, LeftBall calls $1, (1 folds), HERO raises to $5, Sedeete calls $4.50, (1 folds), ivehadit calls $4, (1 folds)

      Flop: ($17) 3 J 3 (3 Players)
      Sedeete checks, ivehadit checks, HERO checks

      Turn: ($17) 4 (3 Players)
      Sedeete bets $11, (1 folds), HERO calls $11

      River: ($39) 2 (2 Players)
      Sedeete bets $22, HERO raises to $105.10, Sedeete calls $62

      Results:
      HERO Showed 5 6
      Sedeete Showed 7 ,7
      HERO wins $21.10
      HERO wins $204


      haige luckbox

      Ahjaa, ja Naxer teenis mulle eile $1.1k, seega kui see shit samamoodi jätkub, on solid 100NL roll olemas. take maney.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: lenC @ Stars

        Algselt postitas lenC
        PartyPoker, $0.50/1.00 Hold'em Cash Games, 6 Players
        Hand Converter by Pokerhand.org

        Board:
        Sedeete (SB): $100
        Roberscheut (BB): $103.90
        ivehadit (UTG): $35.35
        LeftBall (UTG+1): $58
        76kid (CO): $132.85
        HERO (Button): $121.10

        Dealt to HERO 5 6

        Pre-flop:
        ivehadit calls $1, LeftBall calls $1, (1 folds), HERO raises to $5, Sedeete calls $4.50, (1 folds), ivehadit calls $4, (1 folds)

        Flop: ($17) 3 J 3 (3 Players)
        Sedeete checks, ivehadit checks, HERO checks

        Turn: ($17) 4 (3 Players)
        Sedeete bets $11, (1 folds), HERO calls $11

        River: ($39) 2 (2 Players)
        Sedeete bets $22, HERO raises to $105.10, Sedeete calls $62

        Results:
        HERO Showed 5 6
        Sedeete Showed 7 ,7
        HERO wins $21.10
        HERO wins $204
        Üldse ei meeldi, üldse ei meeldi!

        PF on liiga loose kahe limperi vastu, kui just kindlat readi ei ole (seda sul ei saanud olla, sest sa checkkisid flopi, kui oleksid weak vastased olnud oleksid sa bettinud)

        Flopi bet on kohustuslik.

        Turni call ei ole ka minu lemmik, kuna meil ei ole ühtegi "puhast" outi (poti kaks/7 võivad anda vastasele masti või maja), me võime olla juba drawing dead ja rea hittides meie implied oddsid on nii halvad, eriti kui river oleks poti kaks või seitse. Kui me aga ei hiti, siis FE on meil väga väike - riveri bluffi mina teha ei julgeks ja kardan, et bluffgi riveril ei ole hea ja 56o seda kätt SD-l ei võida. Seega minu arvates oled reverse implied oddside situatsioonis, kui callid turni.

        See raise turn kui readi on, kui ei ole võid foldida.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #79
          Re: lenC @ Stars

          Algselt postitas ranka
          Üldse ei meeldi, üldse ei meeldi!

          PF on liiga loose kahe limperi vastu, kui just kindlat readi ei ole (seda sul ei saanud olla, sest sa checkkisid flopi, kui oleksid weak vastased olnud oleksid sa bettinud)

          Flopi bet on kohustuslik.

          Turni call ei ole ka minu lemmik, kuna meil ei ole ühtegi "puhast" outi (poti kaks/7 võivad anda vastasele masti või maja), me võime olla juba drawing dead ja rea hittides meie implied oddsid on nii halvad, eriti kui river oleks poti kaks või seitse. Kui me aga ei hiti, siis FE on meil väga väike - riveri bluffi mina teha ei julgeks ja kardan, et bluffgi riveril ei ole hea ja 56o seda kätt SD-l ei võida. Seega minu arvates oled reverse implied oddside situatsioonis, kui callid turni.

          See raise turn kui readi on, kui ei ole võid foldida.
          fishide isoleerimine IP offsuit connectoritega on täiesti standard minu jaoks, flopi ei bettinud seepärast, et SB calling range on suht kitsas PF, seega lai flopis. Kuna ma miski orbit tagasi olin ta 1/2pot river beti suurelt raisenud, siis arvasin, et mul implied oddse ja ta callib lightilt.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #80
            Re: lenC @ Stars

            Algselt postitas lenC
            fishide isoleerimine IP offsuit connectoritega on täiesti standard minu jaoks, flopi ei bettinud seepärast, et SB calling range on suht kitsas PF, seega lai flopis. Kuna ma miski orbit tagasi olin ta 1/2pot river beti suurelt raisenud, siis arvasin, et mul implied oddse ja ta callib lightilt.
            Arvan, et kui ta flopis callib, siis on teda üpriski lihtne turnil maha raputada.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #81
              Re: lenC @ Stars

              ilus jooks, käsi aint vähe veel, palju plaanid teha kuuga kokku?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #82
                Re: lenC @ Stars

                20k+ kindlasti, tõenäoliselt järgmine nädal tuleb "grind-week". Ääremärkusena lisan, et antud graafikud algavad lausa 27. märtsist :-[

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #83
                  Re: lenC @ Stars

                  OK. Aga miks sa nii vähe mängid siis? Nüüd ju aega peaks olema, kus koolis ei käi enam? Krt, kui ma tööl ei käiks laseks mingi 4h kindlasti päevas, või kaks 3h sessi oleks täitsa reaalne.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #84
                    Re: lenC @ Stars

                    muud shitti teen ka + veel see, et ei taha, et mingi kopp ette tuleks pokkerist. Tüütab üsna ruttu, seega plaan ongi tasa sõuda.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #85
                      Re: lenC @ Stars

                      What's up with it, hombres? Mul tuli nüüd swing peale, mäng on ikka solid enda arust, standard QQ vs KK coolereid ei saa peatada, seega jumala pohh(va see raha osa...). Meeldib ka see, et sess review-d on jälle tasemel ja leian kohti, kus veits spewin üle või pole ballse nuppe panna. (enese)kriitika on see, mis mind siiamaani toonud on ja meeldiv on näha, et areng seisma pole jäänud. Ega enam eriti teiste arvamusi ei usaldagi, selles suhtes olen veidi paranoiline, aga jääb mulje nagu iga 2p2-er ja iga minu limiidi reg on FPP-pro või lausa kaotav. Kohutav. Kutid ei saa lihtsalt aru, et võiks võtta mõne laua vähemaks ja kõik oleks bueno, aga ei.

                      Lükkan siis graafi ka, pange tähele, et viimase käega on suur kukkumine.


                      Ennustan, et 10k kätt saan kolmapäeva õhtul kokku, sest nüüd on muud asjad tehtud(seoses mõne sõbra väiksema projektitega/abipalvetega ja sellega, et teen nüüd vanematele iga kuu veits raamatupidamist, et oleks ravikindlustus(mul on üsna tõsised terviseprobleemid)). Nüüd tulebki ainult grindida ja pokkeriprodele paar asja valmis teha. Mul on häid mõtteid, mida enda "Teataja-sse" panna, loodan, et teile ka meeldib, kui valmis saan.

                      Seniks, hoidke kõvv, püüan järgmine kord mõne handi ka riputada.

                      edit: ja nüüd kui tähelepanelikult viimase graphiga võrdlen, märkan et viimane graph käis $1258 peal ära, aga viimane mitte. WTF is this shit ??? See veel puudus :-\

                      edit2: just leidsin, et Omahaga on koos graph, joppas :)

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #86
                        Re: lenC @ Stars

                        Loodan, et tervise korda saad. See peamine

                        Kuigi, kui keegi mulle ilgelt pappi pakuks tervise vastu, siis vast võtaks ja hakkaks tervist ka parandama, aga kuni see võimlaus puudub, soovin sulle tublit paranemist!

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #87
                          Re: lenC @ Stars

                          Lõpus lõi ikka rämeda swongi sisse, aga õnneks on nüüd Ranka diil läbi ja otsustasin, et proovin nüüd oma jõududega rolli üles saada 100NL-s(!). Sessijärgne tilt on nüüd üle õnneks, oli coolereid, oli liig-agressiivset spewi, aga kokkuvõttes saavutasin ikka hea skoori, mingi hetk ütlesin, et $1k+ oleks väga rahuldav, ega palju puudu ei jäänud.

                          Käsi: 10010
                          $ won: 926.55
                          bb/100: 8.96
                          VPP-s: 3756
                          won w/o SD: $898.05
                          won @ SD: $28.50
                          VPIP: 22.8
                          PFR: 20.0
                          3-bet: 8.5
                          WTSD: 28.5
                          AF: 3.09
                          Agg%: 36.4


                          http://www.pokertableratings.com/overview/lenCindahood'][/URL]

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #88
                            Re: lenC @ Stars

                            tubli poiss!
                            ja f u ranka oma +EV steikidega ;D

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #89
                              Re: lenC @ Stars

                              muhahahhahahahha, esimene sess enda rahadega tõi rahakotid papa poole

                              lükkab vana rütmi sisse tagasi, onya

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #90
                                Re: lenC @ Stars

                                Sa oled ebanormaalne vana ju. Kas see polnud mitte selle kuu alguses või siis
                                eelmise kuu lõpus, kui nägin sind Starsis NL10s(või äkki NL25s) endaga samas lauas istumas?
                                ütlesid, et kogud bankrolli ja nüüd omad juba nii tuimalt NL100s.

                                Superlux. Ma NL100sse jõuaks, siis ilmselt enne uut aastat kõrgemale ei soovikski.

                                Comment

                                Working...