Re: lenC @ FTP
88 käsi sellise 4 beti peale = fold. Kuna sa oled 2 to 1 dog seal. Ja half stacke väiksema pocketiga 3 bettida on üldse kahtlane, eriti veel kui eelmine käsi oli taoline nagu see. Flat on seal imo kindalsti parem, kuna ta ei taha sind enam mitu tänavat bluffida ja kui tal mingi käsi on, siis saad flopil peale eelmist kätt üsna kergelt stackid sisse. Aga enivei its close... 3bet peaks siiski + ev olema, ainuke jama selles, et ta flatib seal mustmiljon korda tõenäoliselt, siis tihti oledki OOP 3nda paariga flopil.
88 käsi sellise 4 beti peale = fold. Kuna sa oled 2 to 1 dog seal. Ja half stacke väiksema pocketiga 3 bettida on üldse kahtlane, eriti veel kui eelmine käsi oli taoline nagu see. Flat on seal imo kindalsti parem, kuna ta ei taha sind enam mitu tänavat bluffida ja kui tal mingi käsi on, siis saad flopil peale eelmist kätt üsna kergelt stackid sisse. Aga enivei its close... 3bet peaks siiski + ev olema, ainuke jama selles, et ta flatib seal mustmiljon korda tõenäoliselt, siis tihti oledki OOP 3nda paariga flopil.
J
buttonil käes ja 2 regular TAG-i blindidel, panen standard 3xbb, SB callib ja BB squeezeb 13xbb-le, ma obv et adjustin kohe ära ja lükkan mingi 31xbb-le. See on spot, kus 100bb deep peab shove'i ära callima ja mõni võib heitida mu playd, et AJ on nii lihtsalt domineeritud käsi, aga kunagi ei mõelda sellele, et AA,JJ ja AK combod vähenevad 28-lt 18-le. Et veits mõtteainet blockeritemaailmast.
J
, nii CO(kes enne oli SB) kui BB callivad, effective stack 110bb. Flop tuleb 224r, panen standard cbeti ja mõlemad callivad, törrni tuleb mingi random Q ja BB checkib. Mis nüüd? Obv et jälle adjustimiskoht ja lükkan teise barreli ja mõlemad foldivad. Mõelge ise, mis on nende callingrange ja kui suure osaga sellest nad tahavad stacke sisse saada? NL100 pole raske, see on täielik pussydekari, millest tuleb lihtsalt üle olla. Fuck, praegu motivatsioon laes ja tahaks juba 
Comment