Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #46
    Re: lenC @ FTP

    88 käsi sellise 4 beti peale = fold. Kuna sa oled 2 to 1 dog seal. Ja half stacke väiksema pocketiga 3 bettida on üldse kahtlane, eriti veel kui eelmine käsi oli taoline nagu see. Flat on seal imo kindalsti parem, kuna ta ei taha sind enam mitu tänavat bluffida ja kui tal mingi käsi on, siis saad flopil peale eelmist kätt üsna kergelt stackid sisse. Aga enivei its close... 3bet peaks siiski + ev olema, ainuke jama selles, et ta flatib seal mustmiljon korda tõenäoliselt, siis tihti oledki OOP 3nda paariga flopil.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #47
      Re: lenC @ FTP

      Fuck my life.

      Eile õhtul arvuti jamas ja nüüd ei lähe HM tööle, teen programmi lahti ja kohe vista viskab pildi ette kus saan valida, kas tahan errorist raporteerida või programm sulgeda. Nii, läksin HM foorumisse, leidsin mõne teema sama juhtumiga, HM suppordimehed on igasse teemasse copynud juhendi, kuidas HM re-installida ja igas teemas on vastus, et see ei aidanud. räme tilt.

      Nüüd ärkasin üles, mulle midagi vastatud ei ole, kaevasin vana hea PT2+pahudi välja, databaasi obv ei saa HM-st kätte, või noh üldse PT2-e ei saa töötamagi postgrespasaga, whatever. Sätin pahudi paika ja alustan sessi. Paar buy-inni donkasin sellepärast maha, et pahud kuvas vales kohas valesid mängijaid(jah, kõik settingud on paigas), õnneks siis sain 200bb deep KK vs AA, K veel flopis, river obv mis oli. KQs panin 3,5b utg-lt, CO tard min 3bettis, flop mono KQ7 ja c/r-en sita allnni, obv et tal 77, sõida sitturisse. Sess sai otsa, vaatasin et kaotasin $390, siis sain teada, et pt2 ei suuda importida käsi, kus timebankist aega võetakse, nii et tegelk oli kuskil -$500 vähemalt. Piece of shit software ma ütlen. Kogu see pask on haige.

      Comment

      • leits

        #48
        Re: lenC @ FTP

        Mul ka dell peksab segast .. umbe kooma kerib end vahepeal, ma ei tea mis porni ma siia peale olen h2kkinud :D

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #49
          Re: lenC @ FTP

          FTP 6 max vs Stars 6 max. Any useful comments?

          L.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #50
            Re: lenC @ FTP

            Algselt postitas Lutzky
            FTP 6 max vs Stars 6 max. Any useful comments?

            L.
            Niipalju kui mina FT mänginud olen siis jääb mulje, et FT donke veidi rohkem kui starsis. Ja lauad surevad aeglasemini, kuna lobbyst on piin uut lauda leida.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #51
              Re: lenC @ FTP

              Suht kehv seis atm. Läppar on täiesti knock-oudis, viin handyman Klambri juurde homme remonti. Epic päev lõpes -$750, paar lahedamat kätt jõudsin enne crashimist pokerhandi üles laadida:





              Nüüd aga teen suht suure cashoudi, kuna tahaks läppari ära remontida, nv võtan pooleldi vabaks ja hakkan juba täna öösel tegelema pokkeriprod.com jaoks tegemata asjadega, sest vahepeal võttis limiidis üles liikumine liigselt aega ja energiat, aga kokkuvõttes jäin oma tulemustega rahule, biidin NL100-t.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #52
                Re: lenC @ FTP

                IMO lenC on üx tõusvatest tähtedest siin foorumis, küll muredest jagu saad ja taas teekonda jätkad :)

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #53
                  Re: lenC @ FTP

                  aa ja Lutyky - FTP või stars on 100% maitse asi, kellele ema, kellele tütar.
                  Mulle meeldib FTP rohkem, sest:
                  27% RB kukub otse tasku
                  Soft meeldib rohkem - mõlemad on täiesti "moditavad" küll, aga Stars on kuidagi uimane ja harjumatu. Pead mõlemad ära proovima.
                  FTP miinused:
                  Aeglane ja sitt support
                  cash game filtrite puudumine

                  See nv teen ka FTP kohta suure teema nagu teiste tubade kohta on.

                  Ja thanks, Rudi :)

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #54
                    Re: lenC @ FTP

                    Tänx. Praegu olen PokerStarsi poole kaldumas, aga eks mõtleb veel.

                    L.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #55
                      Re: lenC @ FTP

                      Nii, nüüd on selgunud et tuleb lenCi Latvian Trip Vol. 3, see tähendab seda, et enamus raha, mis pidi minema arvutiremondile läheb reisile.

                      trip 1: Lähen turnale, 18 alles ~60-st, panen flopis nuppe AQ vs AJ flop QXX turn K river T ofc, püüdsin hästi mängida sain standard biite.

                      trip 2: Tõmbasin korralikult mudakönni. Juba siis kui turna hakkas juba sumisesin, sealt lendasin kiiresti, siis läksin mälus peaga cashi, kus 5-bet shovesin 100bb deep 22-ga ja sain 2 calli AK-delt, obv triple-up ja ruletti. Ruletis läksin busto :(

                      trip 3: Üritan mängida kainelt ja tahaks cashi ka hiljem minna, siis tahaks kuskil korralikult rihmaks tõmmata, elame-näeme.

                      Nüüd täna proovin end maalt linna tõmmata kuidagimoodi ja siis Klambrile oma porrist infected arvuti remonti viia, äkki suudab kõvaketta päästa. Veits rõve on databaase kaotada, kui paljude regularide kohta 100k+ käsi. Öösel obv et ei maganud, loodan et millelegi sisse ei maga. hoidke oma sitt reaalsena.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #56
                        Re: lenC @ FTP

                        Mul läks ka eile arvuti :D sama case.. täna ostan uue, 3000 saab juba 2giga rammu 300gb mälu jne

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #57
                          Re: lenC @ FTP

                          Nii, täna linna ikka ei jõudnud. Otsustasin teise arvuti pokkeriks valmis tuunida ja HM ja HUD-i seadistussess tuli ülicool. Alustasin CO-lt ja BTN-lt väga looselt mängimisega, eriti ühel laual. Siis oli olukord, kus A J buttonil käes ja 2 regular TAG-i blindidel, panen standard 3xbb, SB callib ja BB squeezeb 13xbb-le, ma obv et adjustin kohe ära ja lükkan mingi 31xbb-le. See on spot, kus 100bb deep peab shove'i ära callima ja mõni võib heitida mu playd, et AJ on nii lihtsalt domineeritud käsi, aga kunagi ei mõelda sellele, et AA,JJ ja AK combod vähenevad 28-lt 18-le. Et veits mõtteainet blockeritemaailmast.
                          Lasen seal laual samamoodi edasi, kuni MP-l saan jälle A J , nii CO(kes enne oli SB) kui BB callivad, effective stack 110bb. Flop tuleb 224r, panen standard cbeti ja mõlemad callivad, törrni tuleb mingi random Q ja BB checkib. Mis nüüd? Obv et jälle adjustimiskoht ja lükkan teise barreli ja mõlemad foldivad. Mõelge ise, mis on nende callingrange ja kui suure osaga sellest nad tahavad stacke sisse saada? NL100 pole raske, see on täielik pussydekari, millest tuleb lihtsalt üle olla. Fuck, praegu motivatsioon laes ja tahaks juba
                          rolli jälel suureks grindida. I'm gonna beat ya.

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #58
                            Re: lenC @ FTP

                            Algselt postitas lenC
                            Nii, täna linna ikka ei jõudnud. Otsustasin teise arvuti pokkeriks valmis tuunida ja HM ja HUD-i seadistussess tuli ülicool. Alustasin CO-lt ja BTN-lt väga looselt mängimisega, eriti ühel laual. Siis oli olukord, kus A J buttonil käes ja 2 regular TAG-i blindidel, panen standard 3xbb, SB callib ja BB squeezeb 13xbb-le, ma obv et adjustin kohe ära ja lükkan mingi 31xbb-le. See on spot, kus 100bb deep peab shove'i ära callima ja mõni võib heitida mu playd, et AJ on nii lihtsalt domineeritud käsi, aga kunagi ei mõelda sellele, et AA,JJ ja AK combod vähenevad 28-lt 18-le. Et veits mõtteainet blockeritemaailmast.
                            Lasen seal laual samamoodi edasi, kuni MP-l saan jälle A J , nii CO(kes enne oli SB) kui BB callivad, effective stack 110bb. Flop tuleb 224r, panen standard cbeti ja mõlemad callivad, törrni tuleb mingi random Q ja BB checkib. Mis nüüd? Obv et jälle adjustimiskoht ja lükkan teise barreli ja mõlemad foldivad. Mõelge ise, mis on nende callingrange ja kui suure osaga sellest nad tahavad stacke sisse saada? NL100 pole raske, see on täielik pussydekari, millest tuleb lihtsalt üle olla. Fuck, praegu motivatsioon laes ja tahaks juba
                            rolli jälel suureks grindida. I'm gonna beat ya.
                            Võtsin väikse shoti nl200, 2 lauda kus 100 kätt mängisin...omg....omg....omg

                            Nende kahes lauas
                            1 nit reg
                            1 halb shortie
                            1 üliloose spewy 3bettor reg
                            1 hea mängija
                            1 random

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #59
                              Re: lenC @ FTP

                              KÕIK ON TÄIESTI FUCKED UP, GRINDISIN REGULARIDELT PAARSOTTI KOKKU JA KOhtasin ulmefishi, mitte ükski käsi ei holdinud libu ajas mu poolenisti bustosse raisk

                              EBAAUS

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #60
                                Re: lenC @ FTP

                                Nagu mismõttes lenC .... 400 taalane sirge kukkumine?

                                Comment

                                Working...