Re: lenC @ FTP
Käe iseloomustus on selline, et tal on kas QJ või missed draw. Sick.
Aga jah - pole mingi halva runni süü, kaotasin ka nii, et olin tiltis ja openshovesin J3s-it jne. fuck my life.
Käe iseloomustus on selline, et tal on kas QJ või missed draw. Sick.
Aga jah - pole mingi halva runni süü, kaotasin ka nii, et olin tiltis ja openshovesin J3s-it jne. fuck my life.
9
(2 Players)
(2 Players)
Comment