Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #31
    Re: lenC @ PS

    Kusjuures ma olin täiesti kindel, et kohe tuleb mingi kuulirahe hand 1-e kohta, aga äkki Ranka, krayzie jne pole näinud seda :D Asi oli selles, et otsustasin, et kindlalt järgmisest sessist võtan käed, aga kahjuks läksin juba peale poolt tundi tilti, mistõttu pidin lauad kinni panema, seega on kätevalik veidi nigel. Aga seletaks veelkord lahti, et 2008 oli õpiaasta mul ja 2009 tahaks raha teenida. Üsna vara(8k kätt) sain teada, et igasugused n-ö reeglid, hand chartid, mis iganes - tuleb unustada. Peale seda lasen 100% tunde järgi ja rsk see töötab! Nii et pole vaja parandada seda, mis katki pole Pärast tulebki välja, et olen supermees, kui teen selliseid calle ja tihedamini võidananaloogses olukorras :D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: lenC @ PS

      Ei oska 1 käe kohta midagi öelda ;D

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #33
        Re: lenC @ PS

        Mulle väga meeldis, et sa sellised käed panid ja põhjaliku seletuse neile andsid. Oskad väga hästi vastast käe peale panna ja seda ära kasutada. Sooviks omalegi sellist skilli, aga see võtab aega. :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: lenC @ PS

          Algselt postitas lenC
          Kusjuures ma olin täiesti kindel, et kohe tuleb mingi kuulirahe hand 1-e kohta, aga äkki Ranka, krayzie jne pole näinud seda :D Asi oli selles, et otsustasin, et kindlalt järgmisest sessist võtan käed, aga kahjuks läksin juba peale poolt tundi tilti, mistõttu pidin lauad kinni panema, seega on kätevalik veidi nigel. Aga seletaks veelkord lahti, et 2008 oli õpiaasta mul ja 2009 tahaks raha teenida. Üsna vara(8k kätt) sain teada, et igasugused n-ö reeglid, hand chartid, mis iganes - tuleb unustada. Peale seda lasen 100% tunde järgi ja rsk see töötab! Nii et pole vaja parandada seda, mis katki pole Pärast tulebki välja, et olen supermees, kui teen selliseid calle ja tihedamini võidananaloogses olukorras :D
          Ma eelistaks I käes flopi võtmist.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #35
            Re: lenC @ PS

            Austan su distsipliini. Edu.

            Keep it hard!

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #36
              Re: lenC @ PS

              Ah see K highga AI riveril lõppeks tavaliselt mingi set slowplay venna vastu nutuselt seega mina seda teha ei tahaks, aga jah muidu 2. ja 4. käsi üldiseltsamamoodi mängin. AJs PF AI naljalt ei lähe, aga nagu ütlesid, oleneb vastasest. Miks ka mitte samas..

              Comment

              • mihke666

                #37
                Re: lenC @ PS

                Keiss, fishiks oled hakanud? AA ja KK-ga võib ainult mängu siseneda.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #38
                  Re: lenC @ PS

                  ???

                  Mõtlesin veel selle K high käe peale ning mina näiteks 8 9 betiks turnil vastase asemel 100%. Rohkem küll aga vastased on erinevad. Mõni pigem donkbetib nutsiga, tõmmetega jne. Ma ise olen ka teinud seda väga harva kogemata kui laudu palju ja mujal tähtsamad otsused ning nii mõnelgi korral olen nii jackpoti kogemata saanud tänu vastase äkilisele üliagressiivsusele seega see AI riveril K highga ei tundu long runis kasumlik vist ikkagi?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #39
                    Re: lenC @ PS

                    Algselt postitas Keiss
                    ???

                    Mõtlesin veel selle K high käe peale ning mina näiteks 8 9 betiks turnil vastase asemel 100%. Rohkem küll aga vastased on erinevad. Mõni pigem donkbetib nutsiga, tõmmetega jne. Ma ise olen ka teinud seda väga harva kogemata kui laudu palju ja mujal tähtsamad otsused ning nii mõnelgi korral olen nii jackpoti kogemata saanud tänu vastase äkilisele üliagressiivsusele seega see AI riveril K highga ei tundu long runis kasumlik vist ikkagi?
                    Ma arvan, et kui ma flopi taga checkin, siis ta betib tunduvalt laiema rangega turni. Üldiselt ta betid näitasid, et ta tahab odavalt showdownile jõuda, kuna tal on suht pot riveril alles, siis leidsin, et mu fold equity on piisav ja et ma ise mängiks AK, AQ aeg-ajalt samamoodi. Mulle ei meeldi loota sellele, kui hästi ma sette floppan, et raha teenida, tuleb marginaalsetes kohtades maha võtta neid potte. Tunde värk.

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #40
                      Re: lenC @ PS

                      Hea,et sul hästi läheb:)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #41
                        Re: lenC @ PS

                        Algselt postitas marguzz22
                        Hea,et sul hästi läheb:)
                        downswing -6BI, miks sa ise arvad, et pole 2 päeva graphi pannud :D

                        aga tänan.

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #42
                          Re: lenC @ PS

                          MIS SUL TOIMUB KUS UPDATE ON , EKSAMEID SA EI TEE, KOOLIST LÄKSID MEIL ÄRA UPDATE PALUKS :d

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #43
                            Re: lenC @ PS

                            uno momento, Roberto. Mul praegu miljon asja käsil.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #44
                              Re: lenC @ FTP

                              Ma hakkan jälle siia postitama tulemusi ja lahedaid/õpetlikke käsi, selleks, et oleks motivatsiooni mängida. Meil kõigil läheb kõvaks, kui keegi kiidab meie gräffe, eksole?
                              Anyways, Starsist olen läinud FTP-sse, Full-Ringist siksmäksi tagasi. FR ei meeldinud üldse ja paratamatult ei suuda isegi 2 nädalat järjest toorelt grindida, mis teha, inimesed on erinevad. Limiidid on ka veits kõrgemad kui enne olid, eks skill peaks ka juba NL25-st üle käima, nii et viimasel ajal on siis põhimänguks NL100.

                              Täna tegin ühe mikrosessi, kuna lauad muutusid normaalsetest halbadeks väga kiiresti, ~15:00 kipuvadki nädala sees halvad olema, aga oli mänguisu. Mängisin häbiväärsed 160 kätt ja jäin ca 1BI plussi. Kahjuks tekkis ainult üks küsimusttekitav käsi, millest tegin ka 2p2-e teema, mida näeb: http://forumserver.twoplustwo.com/39...-w-88-a-432252. Basically ma mõtlesin, et foldida on väga weird, kuna mul on decent equityga käsi, samas call jätab rõvedasse kohta postflop, sest stäkid on liiga väiksed võrreldes potiga ja peaksin liiga palju c/f-ima, nii ma siis kütsin nuppe, vastu paraku QQ, õnneks leevendas lööki see, et tal oli kõigest 60bb.

                              Panen paar graafikut ka siis, esimene lifetime NL50, kus winrate 15bb/100 60k sampli peale. Olen uhke :)


                              Ja käimasolev kuu, nutke või naerge:


                              Püüan varsti jälle raporteerida, hoidke oma **** reaalsena.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #45
                                Re: lenC @ FTP

                                NL50 on küll võimas. Pole midagi öelda. Respekt! :)

                                NL100s suht vähe käsi ning selle ajutise languse tõttu ei hakkaks küll ei nutma ega ka naerma.

                                Comment

                                Working...