Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: lenC @ FTP


    Käe iseloomustus on selline, et tal on kas QJ või missed draw. Sick.

    Aga jah - pole mingi halva runni süü, kaotasin ka nii, et olin tiltis ja openshovesin J3s-it jne. fuck my life.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #62
      Re: lenC @ FTP

      Tglt on jumala pohh, ma oleks võind vabalt sealt $1.2k-ga välja tulla(see oli fishi stack). eks grindib tagasi ja kirub variatsiooni oma ette. :)

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #63
        Re: lenC @ FTP

        Algselt postitas lenC
        Tglt on jumala pohh, ma oleks võind vabalt sealt $1.2k-ga välja tulla(see oli fishi stack). eks grindib tagasi ja kirub variatsiooni oma ette. :)
        12BI stack v? Julm. ;D

        Peaasi, et tal nüüd sõbrad ka mängima hakkaksid selle jutu peale.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #64
          Re: lenC @ FTP

          Algselt postitas lenC

          Käe iseloomustus on selline, et tal on kas QJ või missed draw. Sick.

          Aga jah - pole mingi halva runni süü, kaotasin ka nii, et olin tiltis ja openshovesin J3s-it jne. fuck my life.
          julm.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #65
            Re: lenC @ FTP

            lol, peaaegu tonnine pot NL100's! :)

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #66
              Re: lenC @ FTP

              Hei hopsti. Vahepeal ikka palju asju juhtunud, et ei viitsigi kõigest rääkida. Igatahes sai järjekordselt Lätis käidud, mingit trip-reporti oleks naljakas kirjutada, aga nagu teised öelnud, siis trip ise oli 10/10. Käisime codecci,estpatricku,ranka,semu ja davyga(juhib taksot ja investeerib vabal ajal), sai aega veedetud nii kasinnis(kaotasin omahas flippe ja jõin tasuta õlpasid), siis trippisime davyga linna peal ja hommikul tagasi. Detaile oli liiga palju, et ma viitsiks nendest kõneleda. Trip ülikuldne, take my word for it ja kui järgmine kord minek, ootan 10+ inimest vähemalt.

              Pokkerist: olen HU-s sitaks tildanud. Tegelt olen igal pool tildanud, runnin ka halvemini kui Kati Murutar rasedustestidega(ei tulnud midagi paremat momendil :-[ ).
              Nüüd siis tegin väikse diili rankaga. Shippis mulle $1000, võin mängida limiite NL2-NL100 ja lasen 10k kätt. Eesmärk on selgesse kasumisse jääda.

              Päris busto muidugi ei ole, aga tekkis mingi moment, et on reaalne võimalus kogu oma roll ära bustida sita runniga, seega lähtuvalt oma kogemustest jätan omale backup raha ja backup elamisraha ja saan ikka mängida limiite, mis mulle meelepärased ja kus saan oma oskusi paremini rakendada(LOL). Davai peace, hoidke kõvv ja pöialt runnarile, kes PN cupil HU-s praegu ja mängib mingi €45k peale.

              c ya

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #67
                Re: lenC @ FTP

                Tubade vahetus on jube tüütu tegevus, ehk saad ikka Starsis jooksma

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #68
                  Re: lenC @ FTP

                  Kuidas jooksed?:)

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #69
                    Re: lenC @ FTP

                    Algselt postitas marguzz22
                    Kuidas jooksed?:)
                    hästi, ranka diiliga 4375 kätt mängitud ja $604 kasumis(6,57ptbb), praegu ei viitsi rohkem kirjutada

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #70
                      Re: lenC @ Stars

                      1/2 läbi, rahakott

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #71
                        Re: lenC @ Stars

                        nice ja edu järgmiseks pooleks

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #72
                          Re: lenC @ Stars

                          PartyPoker, $0.50/1.00 Hold'em Cash Games, 4 Players
                          Hand Converter by Pokerhand.org

                          Board:
                          bluesinsoul (BB): $101
                          HERO (CO): $101
                          erwtje (Button): $54.90
                          CApt.Reiko (UTG): $96

                          Dealt to HERO 8 9

                          Pre-flop:
                          HERO raises to $3, erwtje calls $3, (1 folds), bluesinsoul raises to $12, HERO raises to $29, erwtje raises to $51.90, (1 folds), HERO calls $22.90

                          Flop: ($123.30) 9 T 9 (2 Players)

                          Turn: ($123.30) 9 (2 Players)

                          River: ($123.30) 5 (2 Players)

                          Results:
                          HERO Showed 8 9
                          erwtje Showed A ,A
                          HERO wins $121.30

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #73
                            Re: lenC @ Stars

                            sellise käega tihti 3bet w?

                            lõpus peaks vist olema, Do not try this at home

                            aga ilus jooks ja käsi kah:)

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #74
                              Re: lenC @ Stars

                              no see on 4-bet, aga jah, tihti kindlasti mitte, situatsioon nõudis :)

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #75
                                Re: lenC @ Stars

                                $1k milestone (mõtlesin, et kui rankale teen pilte, võin nad samahästi siia ka panna :) )

                                Comment

                                Working...