Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #226
    Re: lenC @ bustoville

    wow. nice graf.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #227
      Re: lenC @ bustoville

      Täna ikka rohkem ei jõua, kahtlane väsimus tuli peale, eks peab ühe tudimissessi vahepeal tegema ja siis uuesti luckboxi pealt edasi laskma.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #228
        Re: lenC @ bustoville

        nice graph

        e: juba lugesin alt

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #229
          Re: lenC @ bustoville

          25nl nitring

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #230
            Re: lenC @ bustoville

            Algselt postitas lenC
            25nl nitring
            Kas sa 25nl nitringi sama limiidi 6maxiga oskad võrrelda? Oled mängind? Kui, siis kuidas winrate on?

            Eeldan, et mängid starsis?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #231
              Re: lenC @ bustoville

              Algselt postitas CTXrix
              Kas sa 25nl nitringi sama limiidi 6maxiga oskad võrrelda? Oled mängind? Kui, siis kuidas winrate on?

              Eeldan, et mängid starsis?
              Viimased graphid pärinevad FTP-st, aga olen ikka enamasti starsis mänginud. Minu puhul 6-maxi ja Fullringi võrrelda on raske, kuna ühte maksimaalselt 4-tablin palju table/seat selectides ja teist 16-tablin autopiloodis. 6-max NL25 kohta paraku ei mäleta midagi, pole vist eriti mänginudki seda, 50NL on oluliselt kasulikum mängida 6-maxi(vähemalt starsis), seda ma võin öelda.
              50NL 6-max lifetime winrate 15bb/100 ja 25NL fullringi lifetime winrate on samamoodi ~15bb/100, samas 50-s b/e kandis, kuna olen räme spewtard i guess :(

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #232
                Re: lenC @ bustoville

                Alustasin päeva enda kohta monstersessiga, et eile õhtul mängimata jätmine kuidagi heaks teha. Midagi vapustavat ei juhtunud, mängisin sitalt ja jooksin sitalt. "oma" sai siiski võetud, good enough.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ja kuu algus:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ei viitsi mingit kvaliteetpäevikut siin pidada kah, teadke enne klikkimist, et siit tuleb alati 2 lauset juttu ja graph või 2.

                e: ja kuu algab 22:00 30. okt-ist sellepärast, et FTP salvestab ET ajavööndis oma HH-d, reaalsuses on need 22:00 käed mängitud 1. detsembri varahommikul kell 5

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #233
                  Re: lenC @ bustoville

                  Algselt postitas lenC
                  e: ja kuu algab 22:00 30. okt-ist sellepärast, et FTP salvestab ET ajavööndis oma HH-d, reaalsuses on need 22:00 käed mängitud 1. detsembri varahommikul kell 5
                  30 nov u mean?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #234
                    Re: lenC @ bustoville

                    jeps

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #235
                      Re: lenC @ bustoville

                      pikka möla ei olegi vaja

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #236
                        Re: lenC @ bustoville

                        Ups, tegelt ma sessi ajal mõtlesin, et nii palju on neid eestlastest 25NL nitringereid, et teeks kiire võrdluse Stars vs FTP, äkki keegi plaanib kolida vms.

                        Starsi regularid on kõvasti paremad, kui FTP omad.
                        FTP-s on vähemalt 2x rohkem shortstackereid.
                        FTP-s pole regularide hulgas levinud poliitika, et alustatakse deep, ehk 50bb min laudu.
                        FTP shortstackerid on märgatavalt paremad/agressiivsemad, kui Starsi omad, esmapilgul tunduvad isegi võrreldavad Starsi 100NL SS-tega.

                        Ja siis on üldised toavahed:
                        FTP-s saab maksimaalselt 16-tablida, starsi 24 vastu.
                        FTP soft on veidi kiirem, seega 16 vs 16 mängides saab rohkem käsi FTP-s ent 16 vs 24 kindlasti starsis.
                        FTP-s on 27% RB+punktid(~2-3% rb juurde)+ironmani loyalti süsteem, millega jõuaks eventually ~35-36% rb juurde.
                        Starsis on teadupärast volüümil baseeruv loyalyisüsteem, SN-d saavad nitringis vähemalt 30% RB-i, kui päris moran ei ole ja oma FPP-sid mingite $250 boonuste peale ei raiska, RB võib olla ka oluliselt suurem(igasugused milestoned ja random boonused/promod).

                        Kokkuvõtteks: esmapilgul tundub, et Starsis on võimalik saavutada parem winrate, hourly ja suurem rb Praegu lasen FTP-s vähemalt aasta lõpuni, kuna mul pole enam lootust SN saada, tõenäoliselt kolin aastavahetusel siis tagasi, kasulikum niikaua RB-pro olla.

                        Midagi uut te vist teada ei saanud, väike karmalaks mulle ikka.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #237
                          Re: lenC @ bustoville

                          Imo need SS-d nii head ka pole.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #238
                            Re: lenC @ bustoville

                            tänud ülevaate eest.
                            ise lähen ftp boonust hoorama siis, kui SS-laseid on vähemalt 2* vähemaks jäänud kui hetkel.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #239
                              Re: lenC @ bustoville

                              Algselt postitas Pahvak
                              Imo need SS-d nii head ka pole.
                              See võib täitsa nii olla, ega mu sample väga võimas ju pole. Lihtsalt Starsis oli masendavalt lihtne nende vastu mängida, minraised nad pooleks, kunagi ei adjusti, kui nad openshovevad 20bb, siis võib 22-ga maha callida, nagunii on tal AK jne. FTP-s teevad palju light squeeze-e jne, adjustivad stealimistele. Nad väga head ei olegi, asi selles, et Starsis on nad kohutavad :)

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #240
                                Re: lenC @ bustoville

                                Mind isiklikult see hiina shortide parv isegi natukene häirib, varem erilisi probleeme shortide osas ei olnud tõesti.

                                Comment

                                Working...