[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #496
    Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

    Teen kah aprilli kokkuvõtte.
    Üsna kole kaardijooks, tundus juba, et tuleb miinuskuu.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    30$ mängud päästsid veidi
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tundub, et 30$ mängudes on isegi rohkem fishe, kui 15$ omades. Ühes lauas sain 3 fishi kõrvuti paremale käele :)
    Mõtlesin välja miks see nii on - 30$ laudu on liiga vähe, et seda põhilimiidina mängida ja nii jäävad paljud regularid 15$ tasemele.
    Üks tegelane mängib 30-200$, nii saab küll normaalselt laudu.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #497
      Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

      see kuu on jälle jamasti kulgenud, ja ikka siis, kui võtsin 30$ shoti. Voluumi pole kah ollagi.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Tänane esimene käsi oli misclick :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #498
        Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

        No ikka pasalt jookseme.

        Kõik, mis alla ev, see 30-stes.

        Oleks pidand 100++$ päev tulema.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #499
          Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

          Kolmekümneste all-time näeb nüüd välja niiviisi:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Rahaliselt võiks ev joon umbes +1300$ peal olla.

          Kuna bankroll pole eriti kahjustada saanud, siis on järeldus: tuleb edasi mängida.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #500
            Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

            no mida kuradit

            PokerStars - $28.63+$1.37|20/40 NL - Holdem - 10 players
            MP: 1,500.00
            MP+1: 1,455.00
            Hero (MP+2): 1,135.00
            LP: 1,555.00
            CO: 1,240.00
            BTN: 1,830.00
            SB: 1,420.00
            BB: 1,820.00
            UTG: 1,500.00
            UTG+1: 1,545.00

            SB posts SB 20.00, BB posts BB 40.00

            Pre Flop: (60.00) Hero has 5 5

            fold, fold, fold, fold, Hero calls 40.00, fold, CO calls 40.00, BTN calls 40.00, SB calls 20.00, BB checks

            Flop: (200.00, 5 players) Q A 5
            SB checks, BB checks, Hero bets 120.00, CO calls 120.00, BTN calls 120.00, fold, fold

            Turn: (560.00, 3 players) T
            Hero bets 280.00, fold, BTN raises to 840.00, Hero raises to 975.00 and is all-in, BTN calls 135.00

            River: (2510.00, 2 players) T

            Hero shows 5 5 (Full House, Fives full of Tens) (Pre 54%, Flop 93%, Turn 91%)
            BTN shows T A (Full House, Tens full of Aces) (Pre 46%, Flop 7%, Turn 9%)
            BTN wins 2,510.00

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #501
              Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

              Eile ja täna mängisin ainult 30$ tasemel.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Eile võitsin $100, täna kaotasin $50.
              Lisaks alla ev jooksule jooksin veel umbes 10 korda madalama pocketiga ässadesse, ja tegin ka paar lolli liigutust.
              Muidu vist OK, jooks võiks ükskord paraneda

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #502
                Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                PokerStars - $28.63+$1.37|20/40 NL - Holdem - 10 players
                MP: 1,798.00
                MP+1: 1,485.00
                MP+2: 1,425.00
                LP: 1,493.00
                Hero (CO): 1,455.00
                BTN: 1,420.00
                SB: 1,460.00
                BB: 1,551.00
                UTG: 1,500.00
                UTG+1: 1,413.00

                SB posts SB 20.00, BB posts BB 40.00

                Pre Flop: (60.00) Hero has J J

                fold, fold, MP raises to 80.00, fold, fold, fold, Hero raises to 240.00, fold, fold, fold, MP calls 160.00

                Flop: (540.00, 2 players) T T J
                MP checks, Hero bets 240.00, MP raises to 480.00, Hero calls 240.00

                Turn: (1500.00, 2 players) 7
                MP bets 1,078.00 and is all-in, Hero calls 735.00 and is all-in

                River: (2970.00, 2 players) J

                MP shows 8 9 (Straight Flush, Jack High) (Pre 20%, Flop 9%, Turn 100%)
                Hero shows J J (Four of a Kind, Jacks) (Pre 80%, Flop 91%, Turn 0%)
                MP wins 2,970.00

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #503
                  Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                  Teen maikuu kokkuvõtte. See kuu pole veel mänginud.
                  Mängitud sai enamuses 30$ tasemel.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja 30$ all-time:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #504
                    Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                    Juuni:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Suht mõttetu pokkeri mõttes. Oli kahenädalane puhkus + kolimine. Juulis võiks rohkem mängida.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #505
                      Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                      Juuli:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Kahtlane kaardijooks jällegi, aga vähemalt plussis

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #506
                        Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                        Miks turnamehed neid chippide graphe panevad, mina aru ei saa.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #507
                          Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Miks turnamehed neid chippide graphe panevad, mina aru ei saa.
                          PT3-ga ei saa muidu näidata, et alla EV jooksed.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #508
                            Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                            Aasta graafik on selline:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Swong on kestnud umbes 4 kuud, põhimõju 30-stes, aga ma ei anna alla. EV joon liigub õieti.
                            Sügisepoole mängin kindlasti rohkem.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #509
                              Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                              Kuu on alanud jälle traditsiooniliselt:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • RayBan
                                Räme Fish
                                • Jul 2013
                                • 2

                                #510
                                Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

                                kas seda formaati üldse mängitakse veel, kuidas traffic selles on? oled ainus eesti regular selles formaadis? ise mängisin kunagi DONe, kas oleks mõtet alustada fifty50ga kuna plaanin uuesti mängima hakata?

                                Comment

                                Working...