Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars
Turbodes on trafficut piisavalt ja kuni 15$ saad mängida ainult ühte limiiti korraga.
Ega ma isegi pole teab mis regular, kuna mängin vähe.
7$ olen märganud ühte, keda võiks regulariks pidada.
Võid ikka alustada, kui talud variatsiooni. F50 on mõnevõrra erinev kui DON, mäng on agressiivsem, kuna mäng ei käi survive vaid chippide peale.
Turbodes on trafficut piisavalt ja kuni 15$ saad mängida ainult ühte limiiti korraga.
Ega ma isegi pole teab mis regular, kuna mängin vähe.
7$ olen märganud ühte, keda võiks regulariks pidada.
Võid ikka alustada, kui talud variatsiooni. F50 on mõnevõrra erinev kui DON, mäng on agressiivsem, kuna mäng ei käi survive vaid chippide peale.









Q
K
Comment