Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars
Teen kah aprilli kokkuvõtte.
Üsna kole kaardijooks, tundus juba, et tuleb miinuskuu.
30$ mängud päästsid veidi
Tundub, et 30$ mängudes on isegi rohkem fishe, kui 15$ omades. Ühes lauas sain 3 fishi kõrvuti paremale käele :)
Mõtlesin välja miks see nii on - 30$ laudu on liiga vähe, et seda põhilimiidina mängida ja nii jäävad paljud regularid 15$ tasemele.
Üks tegelane mängib 30-200$, nii saab küll normaalselt laudu.
Teen kah aprilli kokkuvõtte.
Üsna kole kaardijooks, tundus juba, et tuleb miinuskuu.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
30$ mängud päästsid veidi
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tundub, et 30$ mängudes on isegi rohkem fishe, kui 15$ omades. Ühes lauas sain 3 fishi kõrvuti paremale käele :)
Mõtlesin välja miks see nii on - 30$ laudu on liiga vähe, et seda põhilimiidina mängida ja nii jäävad paljud regularid 15$ tasemele.
Üks tegelane mängib 30-200$, nii saab küll normaalselt laudu.



8
2
6

5






Comment