[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #316
    Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

    Äkki mängud fishisemad kui variatsioon nii suur on longlonglong run ehk siiski kasumlikum kui cashi ei biidi?

    Comment

    • BentleyMulsanne
      Bännitud
      • May 2012
      • 499

      #317
      Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

      Formaadil pole häda midagi, see kui suureks variatsioon osutub oleneb fiftydes meeletult strateegilisest lähenemisest ja samamoodi on ka selle chippide graafikuga. Kui fyftydes ainult lehte mängida ja mitte muude oluliste faktorite järgi, siis ongi kaputt(variatsioon laes)

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #318
        Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
        Formaadil pole häda midagi, see kui suureks variatsioon osutub oleneb fiftydes meeletult strateegilisest lähenemisest ja samamoodi on ka selle chippide graafikuga. Kui fyftydes ainult lehte mängida ja mitte muude oluliste faktorite järgi, siis ongi kaputt(variatsioon laes)
        palun see idioot siit bännida ja post kustutada.
        Sa lammas ei jaga ju absoluutselt sellest mängust midagi või sellest, mismoodi mina mängin.

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #319
          Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

          Peete82 mu eelnev post oli suunatud neile, kes arvavad, et see formaat ei ole piisavalt biiditav. Kahe joone vahe sõltub fifty50nes strateegilisest lähenemisest rohkem kui kusagil mujal(ma ei tea kas sa saad aru, mida ma selle all täpselt mõtlen).
          Kui leiad, et olen midagi valesti õelnud, kas saaksid põhjendada? Seljuhul võin kasvõi ise kustutada oma postituse.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #320
            Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

            Bentley on all around pro nii turnad , sng d , 6max ja FR is ka . Ainult graafikuid ei postita :D

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #321
              Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

              Kuigi ohmu sai bännitud, ütlen: turbo fifty-des on viimastel levelitel mäng nii short, et postflop mängu eriti ei toimu.
              Kas preflop push või fold. Mis kuradi kahe joone vahe strateegilisest lähenemisest sa räägid, ja veel rohkem kui kusagil mujal??? Strateegiaga mõjutad lauda tulevaid kaarte, kui preflop all in mindud? Haige härja ila.
              Oluline on, millal pushida ja kelle vastu; varastada millal ja kellelt.
              Ja selle kaotava graafiku enamus mänge on hyper 6max, seal veel shordim.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #322
                Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                Igatahes edu sulle ja vast hakkab asi minema!

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #323
                  Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                  Mängitud see kuu, turbo 7$:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vähemalt plussis; ja ev joonel pole viga.
                  Pole saand aega rohkem mängida...

                  Comment

                  • CeuZ^
                    FPP Pro
                    • Jun 2012
                    • 258

                    #324
                    Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                    Päris kena:D

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #325
                      Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                      Sihuke käsi täna, ei osand nutta ega naerda:

                      PokerStars - $6.68+$0.32|30/60 NL (10 max) - Holdem - 9 players
                      LP: 1,766.00
                      CO: 3,125.00
                      Hero (BTN): 1,545.00
                      SB: 1,040.00
                      BB: 1,660.00
                      UTG: 1,440.00
                      UTG+1: 1,565.00
                      MP: 1,505.00
                      MP+1: 1,354.00

                      Pre Flop: (90.00) Hero has A A

                      UTG raises to 180.00, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to 486.00, fold, BB raises to 1,660.00 and is all-in, fold, Hero calls 1,059.00 and is all-in

                      Flop: (3300.00, 2 players) A K 4

                      Turn: (3300.00, 2 players) 9

                      River: (3300.00, 2 players) K

                      BB shows K K (Four of a Kind, Kings) (Pre 18%, Flop 4%, Turn 2%)
                      Hero shows A A (Full House, Aces full of Kings) (Pre 82%, Flop 96%, Turn 98%)
                      BB wins 3,300.00

                      Aga muidu vaikselt edeneb, september

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #326
                        Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                        Täna 33 mängu, +62$

                        Huvi pärast vaatasin selle aasta graafi, polegi nagu hullu:

                        chippides.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #327
                          Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                          Ma ikka ka mängin tasapisi.
                          Kuu algas üsna hästi, aga täna sai enamus võidust auku pandud.
                          Midagi teha ka pole, mängin tegelt hästi, aga kui jooks on ülisitt, siis...

                          Graafikul on hästi näha 4 sessi, kuidas algul saan hea mänguga stäkid üles ja siis lõpus on kaardisurm ja ülim pask jooks.

                          15 taalastes (need on kõik turbod) on terve kari regulare, tuleb reaalselt tableselectida edaspidi.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          panen kuu graphi kah juba.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by peete82; 05.11.12, 20:37.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #328
                            Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                            Eile oli gämblimise päev.
                            Tegin 6max hypereid, kaotus midagi 50$, standard shit.
                            Siis avastasin, et olen paar nädalat tagasi self exclusionid maha võtnud.
                            Tegin mõned HU hyperid, võitsin
                            Siis fun-i mõttes HU cashi NL50. Vastane oli paras nit, aga alati kui ma midagi ehitada üritasin, oli tal nuts. Midagi -90$
                            Tegin veel hypereid.


                            Sisseost 765$, võidud 933,5$

                            Kokkuvõttes päev ilusti plussis ikka.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #329
                              Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                              sõnnik, ma ütlen.
                              lauad on fishe täis, aga ei saa raha kätte.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #330
                                Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                                Update:
                                Eriti palju pole saanud aega mängida, aga vahepeal õnnestus bustoks minna :)
                                Üle rolli mäng ja vastik kaardijooks.
                                Ca kuu aega ei mänginud, siis otsustasin uuesti alata.
                                2-3 nädalat tagasi oli bankroll 0,7$ + ca 200 FPP.
                                Raha juurde kanda ei taha, seega tuli niisama hakkama saada.
                                Üsna abiks asjad on 13FPP satikad, 10man, 2 esimest saavad 1$. Sain nendega siis 4$ juurde.
                                Siis tekkis tõsisem mõttekoht, et kuidas edasi?
                                Tegin 0,25$ 45man-e, ikaldus. Siis võtsin ette 1,5$ regular HUSNG-d - kui raske saab see olla?
                                Saingi mõned $ juurde, siis paar sessi 0,5$ turbo 45man-e, joppas ja ka mõned rahad juurde.
                                Siis veel mõned hyper husng ja 15 taala oli koos.
                                Sellega hakkasin pihta 1,5$ Fifty50, 40 taala pealt shottisin 3,5$.
                                Läks hästi ja tänaseks on roll 94$.
                                Küllaltki safe 3,5$ jaoks, kuna kaotada seal pole võimalik, kui just väga pahasti ei jookse.
                                Lasen tasapisi edasi.

                                Comment

                                Working...