[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #301
    Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

    Ei noh jah tore onju.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #302
      Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

      Palju su profitable kuud on ? Olen jälginud Su päevikut ja tundub, et see 7-15$ fifty ei toida üldse :D

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #303
        Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

        see aasta pole muhvigi teeninud, paari-kolmesajaga plussis. Mänginud ka väga vähe ja sitt kaardijooks.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #304
          Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

          On see chippides graph üldse adekvaatne et siin seda EV'd vahtida?
          Ära lohuta end selle EV joonega, keskendu mängule, edu!

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #305
            Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            On see chippides graph üldse adekvaatne et siin seda EV'd vahtida?
            Ära lohuta end selle EV joonega, keskendu mängule, edu!
            Seda on siin päevikus piisavalt jahutud. Jah, on enam-vähem adekvaatne. Need, kes pole mänguga kursis, ei tea, et seal on väga palju preflop allin-e.
            TULEB ev joonega lohutada. See aitab enesekindlusele kaasa. Kaotasin 10 BI, leian, et mängisin enam-vähem hästi, ainult et kaardijooks pani näkku.
            Mängin edasi, sest tean, et biidin ja teen kaotuse varsti tasa.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #306
              Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

              200-300 taalaga või buy-inniga? :)
              Kui esimene, siis 8 kuu peale sellist summat ise teenida - ütlen ausalt, vahetaksin insta formaati, aga kui for fun lased ja fiftyd meeldivad ja rahast väga ei hooli siis anna aga hagu !

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #307
                Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

                Mis BR managementi muidu fiftyde jaoks kasutad?

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #308
                  Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

                  Ei kasutagi mingit, rämedalt overrolled, 150+ BI 15$ jaoks hetkel.

                  kjmrc, praegu mängin tõesti for fun ja pokkeriraha elamiskulusid ei mõjuta.
                  Voluum väga pisike, mõni kuu pole silverstarigi teinud. Peaks miskit õppima, et isegi need vähesed tunnid asja ette läheks. Turbo STT-des ei jõua variatsiooni läbi mängida...

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #309
                    Re: 7-15$ STT Fifty50, Stars

                    Cashgame?
                    SNG'de ja MTT'de(eriti turbode) jaoks ongi päris palju volüümi/aega/kannatust vaja nagu aru olen saand...

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #310
                      Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                      Äärmiselt stiilipuhas.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Rolli veel on, saab mängida küll.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #311
                        Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                        ma tahaks näha, kes ütleb, et stars pole rigged.
                        -30 BI
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #312
                          Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                          stars pole rigged
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #313
                            Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            stars pole rigged
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            standardhälve on ca 61 ?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #314
                              Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                              Kas poleks mõtet mingit teist formaati hakata mängima/õppima, kui ennast niimoodi piinata?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #315
                                Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Kas poleks mõtet mingit teist formaati hakata mängima/õppima, kui ennast niimoodi piinata?
                                Arvan ise ka sama, oleksin ammu juba formaati vahetanud =D

                                Comment

                                Working...