[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #331
    Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

    tänane sess 22 mängu ja +38$ = 11 BI :)
    Godmode

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #332
      Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

      palju roll tipphetkel oli?

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #333
        Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

        900 läks auku

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #334
          Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

          veebruar lõppes BR @155$
          Kuidas nullist bankroll tekitada, võin coachida (lol)

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #335
            Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

            vahepeal oli pikem BE periood halva jooksuga, aga see läks üle.
            Täna jooksin hästi ja shottisin ka 7$ mänge. Seal läks veel paremini, kokku +60$
            BR@285$

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #336
              Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

              nullist 400$ 30 päevaga... 16 mängupäeva.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #337
                Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                märts jäi ca +430$ + umbes 30$ väärtuses fpp-sid.
                Biidin seitsmeseid.
                Veider on see, et sinna limiiti on tekkinud karjakaupa regulare, kes ilmuvad just õhtuti. Osad teenivad sellega ka elatist, supernovad jne. Alates kell 11 jääb neid vähemaks, aga töö kõrvalt ei saa sellisel ajal ise mängida.
                15$ shotin, kui BR on 1000$.
                Jutt käib muidugi turbodest ja on hea meel, et on lõpuks õnnestunud sinna pidama jääda.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #338
                  Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                  Ei pidanud vastu ja shottisin 15$ juba ära.
                  Ei saa öelda, et kehvasti oleks jooksnud, 2 korda kräkkisin vastase ässad ja korra tõmbasin royali :)
                  Päev +128$ ja BR@918$

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #339
                    Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                    rikkad vanemad andsid bankrolli?

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #340
                      Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      rikkad vanemad andsid bankrolli?

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #341
                        Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                        võibolla nad ongi kellegi vanemad... i call them fish

                        Comment

                        • lissavassa
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 149

                          #342
                          Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                          Ei, ta omab töölisi.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #343
                            Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                            Kle mis te olete üldse võtnud kunagi tööle kedagi vä?

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #344
                              Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Sorry for OT, aga Relamz, käisid eile öösel Võrus Jüri ja Tartu tänava ristil asuvas kiirtoidus? Juhtusin seal nägema kedagi sarnast nagu su avataril.
                              Last edited by Fabulous; 07.04.13, 02:49.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #345
                                Re: [7-15$ STT] Fifty50 @ Stars

                                Mhm, olin mina.

                                Comment

                                Working...