[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Ma ei saa täpselt aru, mida sa Ranka tõestada püüad. Et ma mängin sitasti? Näita mulle koht, kus ma olen väitnud, et ma mängin hästi.
    57 mängitud turniiri rake on 39 dollarit. Kes soovib, võib selle võrra selle graafiku MÕLEMAID jooni allapoole nihutada. Fakti, et ma jooksin täna ja olen 2000 mängu vältel jooksnud uskumatult sitasti, see ei muuda.
    Vabandust, kui mõistsid mu kommentaari valesti. Ei olnud absoluutselt ühtegi tagamõtet ja ei süvenenud su pikka halba jooksu. Kui oleksin seda teinud, oleks mu kommentaar üldse ära jäänud.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #182
      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

      oeh, regular mängud on nagu puhkekodu turbode kõrval.
      19 mängu ja +55$

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #183
        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

        Nii armas õhtu oli.

        Lisaks AA, KK 3tk puudu 880 käe peale, FPP satikal tõmmati kah 3outer, wp.
        Oleks juba aeg ühe hiiteri tulekuks.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #184
          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

          Tänase sessi tulemus 0.-
          Algul kõik kena, 10 mängu ja +70$, lõpuks läksin ikka tilti ja hakkasin lollusi tegema.
          Panen 3 kõige lollakamat kätt siia üles, ja edaspidi hakkan ka neid postitama, äkki on abi.

          1. Puhas tildikäsi.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          2. Sisuliselt kah paras tiltamine, kuigi foldida mul plaanis nagunii ei olnud. Preflop oleks tulnud rohkem tõsta, vähemalt 500 peale. Aga kas see kuradi fish peab alati hittima???
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          3. Polegi nagu eriti midagi kolmandaks enda lolluseks valida. Üldiselt tuleks see AK-ga callimine ära lõpetada, nagu ka varem juba tõestatud sai. Kas 3bet või fold.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by peete82; 07.12.11, 20:52.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #185
            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

            Täna 20 mängu. Mängust -38$, fpp satikatelt +22$, kokku -16$.
            1. Misclick ja tänase miinuse põhjustaja
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2. Liiga varajane steal siiski
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Muud pole lisada, standard flippamine, 3outerid, resteali ebaõnnestumisi 2tk.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #186
              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

              Täna mängitud:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Jooks kehvavõitu, samas mängule polegi nagu midagi ette heita.

              Tegin ajaviiteks kahel laual NL25 6max, läks hästi:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Kokku +92$

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #187
                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                miks sa chippides graafikuid postitad?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #188
                  Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                  1BI = 1500 chippi, või arvutatakse seda teisiti(kui tahta arvutada, mitu BI alla või üle jooksed)?

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #189
                    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                    Algselt postitas raaids Vaata postitust
                    miks sa chippides graafikuid postitad?
                    Selleks, et ev joont kajastada.

                    Comment

                    • Janarkukke
                      Räme Fish
                      • Nov 2011
                      • 1

                      #190
                      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                      Nice, paneb mõtlema kuidas saab kanda v'lja 1000eid $ ui kuude kaupa on jooksev miinus

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #191
                        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                        Algselt postitas Janarkukke Vaata postitust
                        Nice, paneb mõtlema kuidas saab kanda v'lja 1000eid $ ui kuude kaupa on jooksev miinus

                        http://pokerprolabs.com/topsharkpro?...peete82&tt=sng
                        Solid first post :)
                        Ei tea, kas mõni fish on kurjaks saanud?

                        Sharkscope järgi mõned tuhanded siiski on. Pluss rakeback.




                        Eks ma paras donk muidugi olen.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #192
                          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                          Tõsine mikromehe elu.
                          Üleeile +10$
                          Eile +5$
                          Täna +34$

                          Mõnevõrra halb üllatus on, et järgmine saavutatav stellar on 100$, mille saamiseks oleks vaja teha 3967 VPP.
                          Selle kuu kahe nädalaga on tehtud 1838 VPP, seega stellari jaoks oleks vaja järelejäänud kahe nädalaga üle poole rohkem.
                          Tehtav on, aga pole kindel, kas viitsin ja saan. Samas tasuta raha ju.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #193
                            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                            Eile oli üle hulga aja korralik võitev päev, +123$.

                            Eile avastasin, et 100$ stellarini on veel 1500 VPP-d, ja otsustasin selle ikkagi ära teha.
                            Kuidas seda siis teha.
                            1. NL25 6max, kus VPP-d saab kergesti kokku, aga mida ma ilmselt ei biidi. Jääb ära.
                            2. 15$ hyperid, mida vähemalt BE suudaksin mängida. Samas VPP kokkusaamine raske ja suurt voluumi anda hakkab ajudele, kogu aeg peab pingsalt mõtlema.
                            3. Oma limiit 15$ fifty, kus viimasel ajal olen ebakindlalt end tundnud. VPP-de tegemiseks vaja 14-15 tableda, mis pole ka eriti lootustäratav. Kuna esimesed 2 varianti kõne alla ei tule, siis ikkagi jääb 3.

                            Aastat oli jäänud 5 päeva, millest 4 tööpäeva, millest omakorda 2 õhtul trennis.
                            Trennipäeval vaja mängida 40 mängu, trennivabal päeval 55 mängu ja täiesti vabal päeval 110 mängu.

                            Võtsin siis Tableninja triali appi ja avastasin, et 14-tablemine selle abil on täiesti tehtav ja liiga kiire ei hakka. Lihtsalt vajab harjumist nagu Hotkey omal ajal.
                            Eile siis 3 tundi ja 52 mängu.
                            Jooksin ka algul üsna hästi, lõpus, kui 6 mängu järgi, üks eesti venelasest regular tegi ära. 2x järjest runner-runned read talle, paar vs overcards riverisse, pluss jooksin veel ta AA otsa. Oleks võinud vabalt 200+ päev tulla...

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #194
                              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                              Viimased 4 päeva on siis kestnud VPP ralli ja päris muhedalt olen jooksnud. Homseks jääb veel 400 VPP. Tuleb hommikupoole kähku ära teha.

                              Comment

                              • hakkameimema
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 349

                                #195
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                Nice...100$ stellarist sai pm 500$ kui homme peaks ka väike + tulema...Igaljuhul gl ja sinu sng tegemistest on ikka olnud hea lugeda, loodame, et järgmine aasta tuleb veel edukam ja hiiterit pole sulle mõtet soovida, sest tundub, et alustad aastat õigel lainel =)

                                Comment

                                Working...